17 березня 2019

Вибори близько

За два тижні в Україні - вибори Президента. У кожному населеному пункті країни вже працюють окружкоми, в процесі створення - дільничні виборчі комісії. Значний обсяг роботи з підготовки до виборів виконують відділи ведення держреєстру виборців. Головне завдання на тепер - забезпечити усім категоріям дієздатних та повнолітніх громадян однаково рівні права голосування. Як у нашому місті проходить передвиборчий процес - досліджував Іван Проводов.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Польські експерти в Кривому Розі

На цьому тижні в Кривому Розі побували гості з міста Люблін. Польські фахівці з розвитку туризму, маркетингу, брендінгу та впровадження європейських проектів поділилися з криворіжцями досвідом у сфері реклами та покращення туристичної інфраструктури. Заодно оцінили самобутність криворізького індустріального туризму - відвідали визначні місця промислового міста. З польськими та місцевими експертами поспілкувався Валерій Кожухар.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Монетизовані субсидії

Кампанія з монетизації субсидій на житлово-комунальні послуги триває. На цьому тижні "Ощадбанк" розпочав виплату коштів субсидіантам через систему "Швидка копійка". За інформацією банку, вже у перший день субсидій було надано на суму майже 19 з половиною мільйонів гривень. Вони були оформлені через більше ніж 11 тисяч переказів. Як отримати на руки субсидію без черг і про що слід пам'ятати, аби не втратити право на державну допомогу - розпитувала у фахівців Тетяна Васильєва.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Місячник боротьби з туберкульозом

Одна з гострих проблем національного масштабу - поширення туберкульозу. За цим показником Україна посідає лідируючі позиції в Європі - епідемічний поріг перевищено удвічі. Ситуацію ускладнює низький рівень поінформованості громадян про наслідки цієї хвороби. Часто випадки захворювання виявляються вже на пізній стадії. А це не тільки суттєво знижує шанси на одужання, але й сприяє подальшому розповсюдженню палички Коха. Березень для Кривого Рогу вже традиційно є місяцем боротьби проти туберкульозу. Його попередні підсумки - у сюжеті Олени Мухіної.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Вилучили фальсифікат

Високий тиск, аритмія, серцева недостатність, раптова зупинка серця та зайва вага - такі ризики становить надмірне споживання алкоголю. Та це - коли йдеться про сертифіковані напої. Ще більшу небезпеку здоров'ю та навіть життю несе вживання алкогольного фальсифікату. 700 обстежених торгових точок та дві сотні фактів продажу неліцензованого алкоголю. Така криворізька статистика 2018-го року. Боротьба з незаконним обігом алкогольних напоїв у місті продовжується. 200 літрів несертифікованої безакцизної алкогольної продукції днями вилучили з однієї точки.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Не за гендером, а за фахом

Не за гендером, а за фахом. Герої нашого наступного сюжету помінялися професійними ролями. Хоча кожен з них профі на своєму місці. Водій, чоботар, перукар та вихователь. Хто з них чоловік, а хто жінка, що підштовхнуло кожного обрати незвичний для своєї статі фах, дивіться у сюжеті Ірини Павленко.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Знай наших! Криворіжці стали призерами Кубку Європи з рукопашного бою у Нідерландах

Цими вихідними у нідерландському місті Далфсен відбувся Кубок Європи з рукопашного бою. За першість боролися 300 кращих спортсменів із 12 країн у різних вікових категоріях. 

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
На верхівці монумента «Батьківщини-матері» відкрили оглядовий майданчик

У Києві на верхівці монумента «Батьківщина-мати» на висоті 91 метр запрацював оглядовий майданчик. 

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
Друзі не рахують хромосом. Криворіжці підтримали "сонячних діток" нашого міста

16 березня у Палаці культури "Мистецький" відбулася акція на підтримку дітей із синдромом Дауна.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
Почути світ і бути щасливим. 18 тисяч гривень зібрав благодійний концерт у криворізькому ПК "Центральний"

Цієї суботи у Палаці культури "Центральний" відбувся благодійний концерт "Почути світ і бути щасливим".

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
Про Днiпропетровську область зняли презентацiйний фiльм #DniproRegion

Про Днiпропетровську область зняли презентацiйний фiльм #DniproRegion

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
У Кривому Розі заснували премію для журналістських матеріалів і блогів імені Володимира Гончара

У Кривому Розі заснували премію для журналістських матеріалів і блогів про Кривий Ріг імені Володимира Гончара.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
Неподалік Кривого Рогу група людей жорстоко побила арматурою двох будівельників

У с. Новомарянівка, неподалік Кривого Рогу, група людей жорстоко побила арматурою двох будівельників за нібито неякісно виконані роботи. Подробиці повідомляє Обозреватель.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА