22 березня 2019

ЦЕЙ ДЕНЬ. ВИПУСК ЗА 22.03.2019 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
СПОРТ. ВИПУСК ЗА 22.03.2019 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
История музыки. Хиты КАТЕГОРІЯ: ТЕЛЕПРОЕКТ "Музпросвет"
Меморандум міста з обласним управлінням юстиції

Сьогодні мер Юрій Вілкул та начальник Головного управління юстиції в Дніпропетровській області Леонід Маньковський підписали Меморандум про взаємодію у сфері надання якісних адміністративних послуг мешканцям Кривого Рогу. Хто отримав перший документ - знає Вікторія Добровольська.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Нове обладнання для аеропорту

Криворізький аеропорт розширює горизонти функціональності. Коштом міського бюджету був придбаний агрегат повітряного запуску двигунів. Що це за пристрій і як його використовують на криворізькому летовищі - бачив Денис Пляц.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Засідання постійних комісій міськради

Сьогодні розпочалась чергова сесія міськради. Депутати працювали в постійних комісіях. Репортаж наших кореспондентів.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Електротранспорт у новій маршрутній мережі

Днями у Кривому Розі було затверджено нову маршрутну мережу. Над її розробкою за дорученням мера працювали фахівці міської транспортної галузі та науковці. Головний пріоритет у новій маршрутній мережі віддають комунальному електротранспорту та збільшенню кількості тролейбусів на міських маршрутах.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Тервиборчком 32-го округу затвердив спостерігачів

Сьогодні чергове засідання провела окружна виборча комісія 32-го округу. Обговорювали питання заміни довірених осіб кандидатів на посаду Президента в дільничних виборчих комісіях, розподілу обов'язків членів ОВК під час прийняття бюлетенів, реєстрації офіційних спостерігачів. На засіданні побувала наша знімальна група.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Засідання тервиборчкому 31-го округу

Не так плідно та конструктивно працював сьогодні тервиборчком 31-го округу. На засідання прийшли активісти. Візит бажаючих бути присутніми при вирішенні робочих питань комісії закінчився викликом поліції. Олена Павловець бачила, як усе відбувалося.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Затримали крадія кабелів

У ніч на 21-ше березня правоохоронці затримали крадія кабелів у Довгинцівському районі. Про крадіжку своїх дротів поліції повідомили працівники «Укртелекому». Відомо, що затриманий чоловік раніше вже не раз відбував покарання за такі ж злочини. Востанє з місць позбавлення волі вийшов у 2017-му.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Інцидент у суді

Адвокат кинув стільцем у суддю. Новина з таким заголовком з’явилася сьогодні вранці на Криворізьких інтернет-ресурсах. У мережу також потрапило і відео ранкового інциденту. Детальніше у сюжеті.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Викрили незаконний пункт прийому металу

Більше двох з половиню тисяч кілограмів болтів, гайок та запчастин із залізниці. Такий металобрухт правоохоронці вилучили у мешканця Тернівського району. 30-тирічному чоловікові, кажуть в поліції, загрожує обмеження волі терміном на один рік.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
День боротьби з туберкульозом

Цієї неділі відзначатиметься всесвітній день боротьби з туберкульозом. Медики кажуть, це хвороба, яка значною мірою залежить від способу життя. Низка якість харчування, стреси, соціальна невлаштованість - основні фактори, які сприяють зараженню та розвитку туберкульозу. Ще один - низька поінформованість населення про наслідки цієї хвороби. Олена Мухіна продовжить тему.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Гала-концерт фестивалю Весна Рудани

Завершальний акорд. Сьогодні добіг кінця наймасштабніший фестиваль народної творчості "Весна Рудани". Сотні учасників, десятки яскравих номерів дарували кращі з кращих. Для криворіжців цей фестиваль один з найулюбленіших. З яким настроєм сьогодні зустрічали 17-ий гала-концерт "Весни Рудани", бачила й наша знімальна група.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Солодка акція в допомогу дітям

Спілка криворізьких бджолярів "Травневий мед" організувала благодійний ярмарок для збору коштів дитячому закладу "Перлина" та Центру соціально-психологічної реабілітації дітей. Акція проходить у парку Саксаганському. На ярмарку три дні буде виставлений широкий асортимент продуктів бджільництва. Пасічники планують зібрати мед для вихованців цих закладів, а також необхідні їм речі та канцелярські товари.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ

Сторінки