24 березня 2019

За тиждень до вибору

За тиждень до вибору. Кульмінаційна фаза виборчої кампанії відзначена скандалами, об'єднаннями і зацікавлених обговоренням кандидатів у громаді та інтернет-просторі. З екранів та вуличних бордів - різноманітні гасла, у рейтингах - різні свідчення електоральної любові. Які фактори впливають на перебіг кампанії, хто і як спостерігає за виборчим процесом, чим серед інших виділився Кривий Ріг - у сюжеті Анни Паукової.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Всесвітній день води

На цьому тижні відзначався Всесвітній день водних ресурсів. Цим природним багатством сповна запезпечені криворіжці. Завдання громади міста, так само як і мерії, екологів, водопостачальників та промисловців - збереження і охорона від забруднення джерел питної води: річок, водосховищ, гідротехнічних споруд.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Криворізькі лікарі вивчають досвід реабілітації хворих в санаторії "Славутич"

У затишному куточку Верхньодніпровська, на березі Дніпра, розташувався реабілітаційний санаторій "Славутич" імені Бориса Пашковського - його засновника та першого головного лікаря. Нині справу батька продовжує син - Ігор Пашковський. Упродовж останніх чотирьох років оздоровниця працює як багатопрофільна. Її лікувальна база розширилась до семи реабілітаційних відділень. Нові можливості реабілітації пацієнтів у "Славутичі" зацікавили і криворізьких фахівців галузі охорони здоров'я. Вони побували у Верхньодніпровську та високо оцінили якість реабілітації хворих у санаторії.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Розплата за роботу

Розбиті голови, поламані руки і ноги. Така розплата чекала на будівельників, які приїхали оглянути майбутній об'єкт в Апостоловому. Чим не догодили та як розслідується злочин - розкаже Альона Павловець.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Весна Рудани

Весна Рудани фінішувала на цьому тижні. Традиційний міський марафон талантів народної творчості зібрав на головних сценах усіх районів колективи та виконавців - претендентів на перемогу у цьогорічному 17-му мистецькому фестивалі. Весняний цвіт Рудани об'єднав на сцені театру імені Шевченка кількагодинний гала-концерт. Ірина Павленко бачила феєрію криворізькиї талантів.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Криворізькі театри представили свої роботи на "Січеславні"

"Січеславна-2019" крокує театрами нашого краю. Змагаються за найвищу нагороду Придніпров'я і криворізькі храми Мельпомени. Свої творіння представили три театри. Сьогодні журі театрального фестивалю переглянуло останню виставу. Тож незабаром стане відомо, хто здобув театральний оскар Придніпров'я. Про марафон "Січеславна-2019" розкаже Ірина Павленко.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Україна переходить на літній час

Через тиждень, в останню неділю березня, Україна і ще понад сто країн світу переходять на літній час. Колись таку традицію пов'язували з надією зекономити електроенергію. Нині науковці стверджують - така надія примарна. Натомість медики застерігають: для внутрішнього годинникового механізму людини весняна зміна часу несе ризики, аж до серцевих нападів – у людей з хронічними хворобами. Як пережити цей щорічний ритуал без втрат - дізнавалась Яна Чоботаренко.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
На Дніпропетровщині охоронці погрожували малолітній дитині та пограбували будинок

Охоронці приватної фірми на Дніпропетровщині днями погрожували 9-річній дівчинці та пограбували будинок.

Дочекалися, доки дитина буде одна вдома й винесли з будинку побутову техніку та електроніку, повідомив на сторінці у Facebook перший заступник голови Нацполіції України В'ячеслав Аброськін.

Зловмисники забрали  телевізор, гроші з гаманця, ювелірні прикраси. Дитина запам'ятала, що вони поїхали на автомобілі з жовтими проблисковими маячками. Правоохоронці розпочали операцію "Сирена" та невдовзі виявили зловмисників.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
У Кривому Розі нацгвардійці та поліцейські затримали "заколотників"

Днями у Кривому Розі нацгвардійці військової частини 3011 та поліцейські затримували бунтівників та заколотників.

За такою легендою у військових і силовиків пройшли спільні навчання, повідомляють на сторінці військової частини у Facebook.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
Сьогодні - Всесвітній День боротьби з туберкульозом

Всесвітній День боротьби з туберкульозом щорічно відзначають 24 березня.

Саме в цей день 1882 року німецький мікробіолог Роберт Кох заявив про відкриття збудника туберкульозу. До сторіччя цього відкриття ВООЗ заснувала день, в який люди згадують загиблих від страшної хвороби і проводять акції по інформуванню населення.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
У Кривому Розі сьогодні похмуро

24 березня у Кривому Розі протримається хмарна погода.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА