25 березня 2019

ЦЕЙ ДЕНЬ. ВИПУСК ЗА 25.03.2019 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
СПОРТ. ВИПУСК ЗА 25.03.2019 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
Робин Гуд идёт в кино КАТЕГОРІЯ: ТЕЛЕПРОЕКТ "КнижКино"
Випуск за 25.03.19 КАТЕГОРІЯ: ТЕЛЕПРОЕКТ "De jure/de facto"
Співайте Богові КАТЕГОРІЯ: ТЕЛЕПРОЕКТ "Бесіди про вічне"
Відкриття амбулаторії №10

Завдяки співпраці Світового банку з Кривим Рогом медична допомога стала доступнішою ще для двох з половиною тисяч криворіжців. Сьогодні у південній околиці міста, у селищі Матрьонівка, відкрили нову - десяту амбулаторію шостого центру первинної медико-санітарної допомоги. Спеціалісти та пацієнти задоволені матеріальною базою та комфортними умовами закладу.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Окружні виборчі комісії отримали бюлетені для голосування

Окружні виборчі комісії отримали бюлетені для голосування. Учора цінний вантаж прибув до чотирьох ОВК, розміщених у Кривому Розі. Як це було - дивіться в сюжеті.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Випуск № 24 КАТЕГОРІЯ: ТЕЛЕПРОЕКТ "Англійська для всіх"
Місто надіслало листи до ЦВК

Центральна виборча комісія нехтує зверненнями криворіжців. Зокрема там не відреагували належним чином на прохання переглянути місцезнаходження виборчкому 33-го округу. Так заявили у мерії - а саме органи місцевого самоврядування несуть відповідальність за організацію виборчого процесу. Тему продовжить Валерій Кожухар.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
У під'їзді знайшли вбиту жінку

В неділю у Покровському районі працівники поліції виявили тіло молодої жінки. За попередньою інформацією, вона померла від ножових поранень.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Рейд "Діти вулиці"

Належний рівень піклування про дітей - завдання кожної родини, де виховуються неповнолітні. Торік представники служби у справах дітей спільно із співробітниками ювенальної превенції перевірили близько тисячі сімей. Майже 300 дітей були взяті на облік. Рейди до неблагополучних сімей, кажуть у службі - це можливість вчасно виявити батьківський недогляд та запобігти сімейному насильству. В одному з рейдів узяв участь Євген Клусовський.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Комунальні автобуси в новій транспортній мережі

Комунальне підприємство "Міський тролейбус" - на порозі революційних змін. Цьогоріч транспортний парк підприємства оновиться півсотнею тролейбусів, які вирушать у рейси за новою маршрутною мережею. Розробляти її місто почало ще декілька років тому, зробивши ставку на збільшення комунального транспорту та автобусів середньої і великої пасажиромісткості.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Екологічна акція в парку Шахтарському

Ініціативна група жінок Покровського району оголосила 23-тє березня прибиральним днем у парку "Шахтарський". Про свій намір причепурити місце, де відпочивають з дітьми, оголосили у соцмережах. Утім, на пропозицію очистити зелений куточок міста від зимового бруду відгукнулось зовсім небагато криворіжців. Ініціатори акції розраховують, що в наступні вихідні погода буде кращою і охочих привести парк до ладу побільшає.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Благоустрій вулиці Черкасова

Завдяки програмі соціального партнерства міста з Північним комбінатом охайним і затишним став ще один куточок Тернівського району - вулиця Черкасова. У суботу її мешканці відзначили завершення проекту "Криворізький дворик".  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ

Сторінки