31 березня 2019

Як починався день голосування у Кривому Розі

Розпочнемо - за хронологією. Як починався день голосування у Кривому Розі - в огляді наших кореспондентів.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Про документи виборів

Що головне на виборах? Як і в житті - важливу роль відіграють документи. Паперів у виборчому процесі - стоси. На кожній дільниці - це довжелезні списки, стенди з програмами, паспорти і картки виборців , і звісно - цьогорічний бюлетень - рекордсмен. "Документальний" репортаж - від Яни Чоботаренко.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Голосування на спецдільницях

Окрім звичайних виборчих дільниць, впродовж дня в місті працювали спеціальні. Голосували у лікарнях, у виправних установах, на дому. Як саме - далі.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Місія - спостерігати

У будь -яких виборчих процесах, що відбуваються в демократичних країнах, місія спостерігачів - особлива. Саме вони - ті очі, що бачать порушення, фіксують тенденції і загальну картину процесу українських виборів за кордоном. Місія - спостерігати. Далі у нашому випуску.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Політична аналітика

Інформувати земляків про хід та результати виборів. Таке завдання має для себе нова організація в Кривому Розі. Про політичну аналітику, місію технічних кандидатів і значенням соціологічних рейтингів - в сюжеті.  

 

 

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Голосують переселенці

В Україні налічується близько півтора мільйона внутрішньо переміщених осіб. Переселенці з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей та Криму на виборах-2019 голосують за спрощеною системою. Аби взяти участь в голосуванні, вони мали пройти спеціальну процедуру реєстрації. Вона займає не більше десяти хвилин. Чи так все просто і чи всі змогли проголосувати сьогодні - в нашому сюжеті.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
На вибори - родиною

На вибори - усією родиною. На виборчих дільницях Кривого Рогу продовжують фіксувати високий відсоток явки виборців. Люди йдуть на вибори цілими сім'ями. Наш наступний сюжет - з виборчої дільниці у Довгинцівському районі.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Опозиція заявляє про порушення

Представники опозиції заявляють про можливі фальсифікації на виборах. Спостерігачами зафіксовані порушення по всій країні.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Силовики

Сьогоднішній день був напруженим для силових структур. Протягом усього процесу голосування дзвінки від виборців приймали на 102. Місцеві суди перебували в очікуванні можливих заяв. Серед іншого - були помічені підозрілі люди поблизу виборчої дільниці. З чим іще зверталися до правоохоронних органів - дивіться далі.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Робота окружкомів по завершенні голосування

Після 20-ої життя в окружних та дільничних комісіях тільки починається. На якому етапі зараз виборчкоми і як працюватимуть цієї ночі та аж до повного підрахунку голосів - дізнавались наші кореспонденти.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Олександр Вілкул та Володимир Зеленський стали фаворитами президентських виборів у Кривому Розі - Екзит-пол

За попередніми підсумками екзит-полів, абсолютну більшість голосів від криворіжців отримали Олександр Вілкул та Володимир Зеленський. 

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
Зеленський набирає 30,4% голосів, Порошенко - 17,8%, Тимошенко на третьому місці з 14,2% - Національний екзит-пол

Зеленський набирає 30,4% голосів, Порошенко - 17,8%, Тимошенко на третьому місці з 14,2% - Національний екзит-пол.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
Закрились дільниці

Двадцята нуль-нуль. Вибір зроблено. Всі виборчі дільниці Кривого Рогу та всієї України закриті. Тож чекаємо на результати.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Завершилося голосування на найвіддаленішій виборчій дільниці в Антарктиді

Завершилося голосування на найвіддаленішій виборчій дільниці за межами Україні, розташованій на антарктичній станції «Академік Вернадський». — ТСН.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
Як на передовій голосують бійці Дніпропетровщини

Майже 80% бійців із Дніпропетровщини на передовій віддали свої голоси за кандидатів у президенти України.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА

Сторінки