01 квітня 2019

ЦЕЙ ДЕНЬ. ВИПУСК ЗА 01.04.2019 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
Заява Олександра Вілкула щодо підтримки кандидата у другому турі

Лідер опозиції Олександр Вілкул подякував усім, хто проголосував за нього під час виборчої кампанії Президента України. Він відзначив, що за два місяці вдалося донести до мільйонів українців модель майбутнього і програму, що направлена насамперед на захист людей. Коментуючи свої подальші дії і другий тур виборів, Олександр Вілкул відзначив, що продовжить боротьбу проти нинішнього керівництва держави, яке, на його думку, сіє війну, злидні та безлад в країні.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Підрахунок голосів на 31-му окрузі

Ніч цифр. В окружних тервиборчкомах - перевіряли протоколи і рахували голоси. Першими впорались на 31-му окрузі. Репортаж звідти - Валерія Кожухаря.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Робота окружкому 32-го округу

На тридцять другому окрузі голоси виборців рахували цілу ніч і цілий день. Надвечір не витримала техніка, що завадило оперативніше завершити роботу. Та в цілому обійшлося без порушень.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
У 33-му окрузі підрахували голоси виборців

На 33-му окрузі стоп-фактором підсумкового підрахунку голосів стала одна з дільниць. Через недбалу роботу комісії там умудрилися дивовижним чином зіпсувати понад 70 бланків протоколів. Про хід підрахунків в цілому по округу - Яна Богославська.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Підрахунок голосів на 37-му окрузі

На 37 -му окрузі, схоже, сьогоднішньою датою попередні підсумки виборів не підіб'ють. Як повідомили в окружній комісії, затримуються протоколи з двох виборчих дільниць. Робота з підрахунку голосів ускладнювалася географією розташування дільниць.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Поліція про вибори у Кривому Розі

Випадки порушення виборчого законодавства у день виборів були зафіксовані по всій україні. Наше місто - не виняток. Втім, у міському відділі поліції кажуть: серйозних порушень не було.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Ремонт 10-ої міськлікарні

З лютого триває капітальний ремонт будівлі 10-ї міської лікарні. Сьогодні мер міста провів виїзну робочу нараду у медзакладі, де за графіком завершується перша черга проекту. Особлива увага - до якості робіт. Тетяна Васильєва детальніше.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Порізав людей у депо

У неділю в тролейбусному депо стався інцидент. 58-річний криворіжець ножем поранив трьох людей. Постраждали дві жінки та один чоловік. Свідки припускають: це була сцена ревнощів. Подробиці - далі.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
В Україні стартувала призовна кампанія

В Україні стартувала призовна кампанія. Призов на строкову військову службу триватиме з 1 квітня до кінця червня. Призивний вік в Україні - від 20 до 27 років. У територіальних центрах комплектування та надання соцпідтримки, а таку назву нині мають колишні військкомати, зазначають - ухилятися від громадянського обов'язку не варто.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Монетизація субсидій

З початку березня в Україні триває виплата житлової субсидії "живими" грошима - безпосередньо на руки громадянам. Проте перший місяць дії законодавчого нововведення не став бездоганним. Чимало українців, в тому числі криворіжців, вчасно не дочекались субсидії за лютий. З чим це пов'язано та як отримати обіцяну допомогу, - розповіли в міському департаменті соціальної політики.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Легендарні рок-хіти на сцені театру Шевченка

Симфонічний оркестр “Hardy” завітав з гастролями до Кривого Рогу. Шанувальників важкої музики радували хітами рок-та металгруп в оркестровій аранжировці. Рамштайн, Металіка, ACDC та навіть Бітлз - в програмі “I love pok-n-roll” прозвучали легендарні композиції від п’ятдесятих до сьогодення.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Фильмы и новеллизации КАТЕГОРІЯ: ТЕЛЕПРОЕКТ "КнижКино"
Хрест Господній КАТЕГОРІЯ: ТЕЛЕПРОЕКТ "Бесіди про вічне"
Випуск № 25 КАТЕГОРІЯ: ТЕЛЕПРОЕКТ "Англійська для всіх"

Сторінки