04 квітня 2019

ЦЕЙ ДЕНЬ. ВИПУСК ЗА 04.04.2019 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
СПОРТ. ВИПУСК ЗА 04.04.2019 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
Прокуратура у Центрально-Міській виконавчій службі

Замість круглого столу з протидії корупції - візит працівників поліції і прокуратури. Таким видався день сьогодні в Центрально-Міському відділі державної виконавчої служби.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Реєстр виборців

Менше ніж за три тижні в Україні відбудеться другий тур виборів Президента. Усім, хто не знайшов себе у списках виборців та не зміг проголосувати під час першого туру, рекомендують звернутися до районних відділів ведення держреєстру виборців. Детальніше - Іван Проводов.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Підготовка табору "Старт" до оздоровчого сезону

Торік для юних зірок криворізького спорту запрацював спеціалізований оздоровчий табір у селищі Валове. Діятиме Старт як спортивний комунальний табір і цього літа. Перших відпочивальників він прийматиме вже наприкінці травня. Планується, що упродовж літа в таборі Старт відпочинуть і відточать свою майстерність близько тисячі криворізьких спортсменів із спортивних шкіл, клубів та федерацій міста. Сьогодні хід підготовки закладу до старту оздоровчого сезону інспектував міський голова.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Матеріальна допомога до Дня Перемоги

20-го березня уряд своєю Постановою встановив розміри цьогорічної допомоги до Дня перемоги громадянам, які мають законний статус "ветеран війни" та "жертва нацистських переслідувань". Мешканці Кривого Рогу отримають цю допомогу через Центр здійснення соціальних виплат та надання результативної допомоги з питань соцзахисту населення Дніпропетровської облради. Про розмір виплат можна дізнатися на офіційному сайті виконкому міськради та у міській газеті "Червоний Гірник".  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Весняний призов стартував

В Україні стартував весняний призов. Він триватиме по тридцяте червня. Скільки криворіжців можуть одягнути військову форму та з якими складнощами стикаються військкомати - про це далі.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Тіло людини у смітті

Гасили пожежу на смітнику, а знайшли тіло людини. Сталося таке учора в Саксаганському районі. Поліція почала розслідування.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Нова техніка в Ганнівському кар'єрі

На Північному комбінаті - нова техніка. Дванадцятикубовий велетень-екскаватор працює в Ганнівському кар’єрі. У цьому році за інвестиційною програмою компанії Метінвест стануть до роботи ще чотири такі машини. Бачила потужні екскаватори Олена Мухіна.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Конкурс "Стилос"

Юні знавці мистецтва слова взяли участь в учнівському конкурсі від факультету української філології педагогічного університету. Конкурс пошукових та творчих робіт з української і світової літератур та української мови "СТИЛОС" для криворізьких старшокласників цьогоріч пройшов уже вдруге. Організатори відзначають - прагнуть підтримати обдарованих школярів та залучити талановиту молодь до актуальних філологічних досліджень.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Тренінг із скандинавської ходьби в УТОСі

Скандинавська ходьба стає все більш популярною серед українців. Цей вид спорту майже не має протипоказань, до нього долучаються навіть люди з обмеженими фізичними можливостями. Сьогодні відбувся тренінг для людей з порушеннями зору - досвідчені інструктори з різних українських міст довели, що вести здоровий спосіб життя під силу кожному.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Конкурс-виставка дитячих малюнків

До Міжнародного дня дитячої книги відділ мистецтв міської дитячої бібліотеки зібрав прихильників читання та образотворчого мистецтва. Тут відбувся конкурс-виставка дитячих малюнків «Мій улюблений літературний герой». Малювати люблять всі, так вирішили, і не помилилися організатори. Наймолодшому учаснику виставки – шість, а найстаршому – сімнадцять років.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Анонс сімейного свята

7-го квітня, у Всесвітній день здоров’я, «Кривбас Ран Клаб» запрошує криворіжців на спортивне сімейне свято до парку Ювілейного. Дитячі конкурси та естафети, забіг на різні дистанції для чоловіків та конкурс з приготування коктейлів для жінок. Також у парку будуть працювати локації кенгу джампінгу та шейпінгу.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Конкурс юних піаністів

Наймолодших учнів шкіл естетичного виховання зібрав у Кривому Розі другий Відкритий регіональний конкурс юних піаністів. Маленькі зірки виборювали призові місця та змагалися за головну нагороду. Гран-прі конкурсу - у дуету вихованців 13-ої музичної школи та у юного представника Апостолівської школи мистецтв.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Виставка Ніни Іваніної

Захоплення, яке стало професією. Поклик душі, який виріс у справу життя. Криворізька художниця Ніна Іваніна презентувала землякам свої нові роботи в міському виставочному залі. Відкриття виставки бачила й наша знімальна група.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ

Сторінки