09 квітня 2019

ЦЕЙ ДЕНЬ. ВИПУСК ЗА 09.04.2019 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
СПОРТ. ВИПУСК ЗА 09.04.2019 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
Засідання координаційної ради підприємців

Муніципальна підтримка малого та середнього бізнесу повинна стати дієвішою. Таке завдання поставили на засдіанні міської координаційної ради з питань підприємнцтва. Тему продовжить Валерій Кожухар.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Завершення опалювального сезону. Гість студії Олександр Катриченко

Опалювальний офіційно завершився. Яким він видався для Кривого Рогу та криворіжців і з якими проблемами зіткнулося місто - про це говоримо із заступником міського голови Олександром Катриченко.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Нарада з питань зовнішнього освітлення

І щодо питання зовнішнього освітлення. Сьогодні у Тернівському районі відбулася робоча нарада за участі мера міста Юрія Вілкула. Старі ліхтарі по вулиці Сергія Колачевського у місті планують замінити новими вже до кінця травня.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Чоловік отримав опіки на пожежі

Близько третьої години ночі у Довгинцівському районі по вулиці Абаканська зайнявся житловий будинок. Вогонь знищив дах і майно господаря. Постраждалий - власник будинку отримав опіки голови, рук і дихальних органів. 48-річного чоловіка у стані середньої тяжкості з опіками 3-го ступеня шпиталізували до 2-ї міської лікарні.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Знайшли тіло чоловіка (коментар)

Сьогодні вранці на вулиці Домнобудівників знайшли тіло мертвого чоловіка. Жителі багатоповерхівки, біля якої виявили моторошну знахідку - померлого не впізнали. Наразі правоохоронці встановлюють його особу.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Всеукраїнська акція газовиків

Українці мають платити за спожиту енергію, а не за газові кубометри. Інтернет-спільнота відучора закликала Нафтогаз України і облгази провести аналіз блакитного палива на родовищах і у трубах, в рамках Всеукраїнської акції. Таким може бути перший крок, щоб розпочати виконувати європейські директиви - перейти на облік газу в енергоодиницях.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Презентація довідника для поліцейських

Криворізьких поліцейських навчають мові жестів. Сьогодні патрульним презентували відповідний довідник, в якому містяться базові слова і фрази для комунікації з людьми із вадами слуху. Посібник розробили представники благодійного товариства «Мережа» спільно із Інститутом управління знаннями. Після презентації із правоохоронцями провели практичний майстер-клас. До занять приєднався наш Денис Пляц.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Школа розвитку дворів

Своїми силами робити місто кращим. Така головна мотивація учасників “Школи розвитку дворів” у Кривому Розі. Навчальний проект для голів та учасників ОСББ другий рік реалізовує “Зелений центр Метінвест”. Разом зі знаннями найактивніші слухачі курсу отрмають шанс взяти участь у програмі з благоустрою “Сто дворів” поза конкурсом та втілити свій проект у життя. Деталі - у сюжеті.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Зустріч з лідерами профспілок

Представники профспілки «Свобода праці» зібралися із нагоди Міжнародного Дня праці. На перше травня запланували благодійний марш «За гідну заробітну плату". В програмі акції - хода від квіткового годинника до рок-клубу, в якому відбудеться благодійний концерт. Усі зібрані кошти будуть направлені на допомогу працівникам, які отримали травми на виробництві.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ

Сторінки