10 квітня 2019

ЦЕЙ ДЕНЬ. ВИПУСК ЗА 10.04.2019 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
СПОРТ. ВИПУСК ЗА 10.04.2019 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
Засідання виконкому міськради

Додаткова матеріальна допомога різним категоріям городян на вирішення соціальних питань - цю та інші теми розглянули сьогодні учасники засідання виконкому міськради. Основне питання - про стан розрахунків споживачів міста за житлово-комунальні послуги та енергоносії. Із подробицями - Валерій Кожухар.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Нещасний випадок в кар'єрі

Сьогодні вранці близько одинадцятої години в Першотравневому кар`єрі стався нещасний випадок. Перекинувся «КамАЗ», який перевозив робітників підрядного підприємства. Внаслідок аварії – четверо постраждалих. Усіх їх госпіталізовано до восьмої міської лікарні. Ведеться службове розслідування.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Доступ для інвалідів

З першого квітня поточного року набули чинності нові державні будівельні норми щодо обов’язкового створення безбар’єрного простору в Україні для маломобільних груп населення. Таких осіб з інвалідністю, що пересуваються на візках у нашому місті проживає понад півтори тисячі. Про зміни передбачені новими нормами - у сюжеті.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Виставка Василя Пілки у Німеччині

Відомий криворізький різьбяр по склу Василь Пілка продовжує підкорювати своїми неповторними роботами Європу. Днями митець презентував свої роботи на форумі у Баден-Бадені - туристичній столиці Німеччини.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Криворізький туризм у Марокко

Криворізький туризм у Марокко. Туристична команда відомого краєзнавця Володимира Казакова нещодавно подорожувала Північною Африкою. Пройти три перевали, долаючи 80 кілометрів пішки та півтори тисячі на автомобілі довелося мандрівникам. Фінальним акордом мало стати сходження на гору Тубкаль - найвищу точку Північної частини континенту, проте завадила погода.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Підготовка до Єврофесту

Єврофест наближається. За місяць містяни зможуть долучитися до святкування Дня Європи в Кривому Розі. Захід традиційно подорожує районами, на черзі - Металургійний. Що цікавого очікує на відвідувачів парку Богдана Хмельницького - дізнаєтеся за мить.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Оформлення документів для реєстрації

Товариствам з обмеженою відповідальністю час поквапитись. У відділі реєстрації осіб-підприємців управління з питань реєстрації виконкому міськради говорять про обов'язкове приведення у відповідність своїх установчих документів. В першу чергу, це стосується товариств з обмеженою та додатковою відповідальністю. На виконання приписів закону - термін до сімнадцятого червня.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Новобранці Тернівського військкомату

Урочисті заходи присвячені поповненню лав збройних сил України відбулися сьогодні у Покровсько-Тернівському центрі комплектування та соціальної підтримки. 25 молодиків потраплять першими до військових частин. З молодими новобранцями поспілкувалася і наша знімальна група.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Овочі із нітратами

Весна на дворі. На ринках і в магазинах міста - широкий асортимент ранніх овочів та зелені. Вирощені у закритому ґрунті з інтенсивною мінеральною підкормкою вони мають привабливий вигляд. І вже несила утриматись від першого свіжого салату, адже після зими організм просить змін у раціоні. Як не отруїтись надлишком нітратів, і де безпечно купувати ранні овочі - дізнавалася Тетяна Васильєва. Чого все ж таки більше в ранніх овочах - користі чи шкоди, і як зменшити ризики для свого здоров'я - про це дивіться в неділю у програмі "Постфактум".  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Конкурс "Я відкриваю світ"

Вони народилися з комп’ютерною мишкою у руках, і їм набагато простіше спитати у Гугла, аніж у батьків. Покоління "Z" з величезною швидкістю пізнає світ, все більше дивуючи. На традиційному конкурсі "Я відкриваю світ науки" дослідники-початківці з 19ти навчальних закладів міста демонстрували свої досягнення у царині науки. Детальніше - у сюжеті.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ

Сторінки