16 квітня 2019

ЦЕЙ ДЕНЬ. ВИПУСК ЗА 16.04.2019 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
СПОРТ. ВИПУСК ЗА 16.04.2019 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
Засідання окружкому 33-го округу

Окружкоми – на низькому старті. До другого туру виборів залишилося менше тижня, а в окружних виборчих комісіях все ще тривають заміни і розгляд заяв. Сьогодні окружкоми отримували бюлетені для голосування. Бачила прийом цінного вантажу на 33-му окрузі Яна Богославська.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
37 округ приймає бюлетені

На тридцять сьомому виборчому окрузі, що об'єднує шість сільських районів Дніпропетровщини, проживає понад 145 тисяч виборців. Бюлетені для їхнього голосування приймали сьогодні члени окружкому.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Ремонт шкіл

Сьогодні міський голова Юрій Вілкул провів робочу нараду з питання завершення ремонтних робіт у першій та двадцятій школах. Цей освітній проект - результат співпраці міста з Німецьким товариством міжнародного співробітництва джі-ай-зет.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Крадіжка кольорового дроту

Історія нелегального заробітку у місті продовжується. Криворізькі металісти без жодного остраху вирізають кабелі зв’язку у житлових будинках. Сьогодні посеред проспекту Гагаріна, вдень мисливця за кольоровим дротом затримали «на гарячому». У крадія вилучили кабельної продукції на суму понад 3000 гривень.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Німецький лікар-ортопед у Кривому Розі

До Кривого Рогу в рамках Меморандуму про співробітництво вкотре прибув німецький лікар-ортопед Євгеній Кляйн. У 10-ій міськлікарні він надає консультації місцевим пацієнтам, допомагає хірургам у проведенні операцій на суглобах та ділиться досвідом з криворізькими травматологами.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Співпраця поліції і громади

Довіра криворіжців до патрульної поліції зросла. Таких висновків дійшли представники благодійного товариства Мережа за результатами соціологічного дослідження. Організація опитала більше тисячі респондентів різних вікових категорій. Сьогодні підсумки підбивали на інформмайданчику «Медіахаб». Результати аналізував Денис Пляц.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Переможець конкурсу від обласної ради

Старшокласник із криворізької 61-ої школи Олександр Матейко здобув премію Дніпропетровської обласної ради. Загалом конкурсна комісія визначила більше сімдесяти лауреатів в 11-ти номінаціях: медицина, культура, журналістика, бізнес, героїчні вчинки та інші. У кожній - до 5 переможців. У номінації «Юні дарування» цьогоріч преміантів удвічі більше. Лідер молодіжного самоврядування Сашко - серед них.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Всеукраїнська конференція з авіації і космонавтики

У криворізькому коледжі НАУ пройшла ювілейна десята Всеукраїнська науково-практична конференція "Авіація і космонавтика". На ній було представлено понад сімдесят дослідницьких робіт. Основний напрямок - інноваційні підходи до розвитку авіаційно-космічної галузі в нашій країні. Захід присвятили тридцятиріччю першого польоту українського транспортного літака Ан-225 "Мрія". З авіаколеджу - наш наступний сюжет.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Зустріч школярів із ліквідаторами аварії на ЧАЕС

У навчально-виховному комплексі "Імпульс" Дню вшанування ліквідаторів аварії на ЧАЕС присвятили живий урок. Про мужніх земляків - героїв подій 33-річної давнини діти дізналися від ветеранів Чорнобиля та вдів криворізьких ліквідаторів.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Всесвітній День голосу

Сьогодні – Всесвітній День голосу. В Криворізькому музичному коледжі на лекцію про роль голосу в житті людини запросили студентів, викладачів та всіх бажаючих, для кого голос є професійним інструментом. Людмила Васюта розкаже більше про це.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Персональна виставка Леоніда Давиденка

Ювілейній даті - ювілейна виставка. Своє 65-річчя Леонід Давиденко відзначає в колі однодумців. Колеги та шанувальники його творчості зібрались сьогодні на відкриття авторського вернісажу ювіляра «Україна». Особливий національний дух, колоритні бандуристи на фоні мальовничих краєвидів. Роботи майстра - впізнавані і по-особливому зворушливі. Півсотні картин у ці дні доступні для огляду в міському музеї.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Фотограф Кирило Массіс КАТЕГОРІЯ: ТЕЛЕПРОЕКТ "Диван"

Сторінки