18 квітня 2019

Smart Comedy Club КАТЕГОРІЯ: ТЕЛЕПРОЕКТ "Диван"
ЦЕЙ ДЕНЬ. ВИПУСК ЗА 18.04.2019 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
Якість харчування дітей в їдальнях

Меню під контролем. Як харчуються діти у школах та дитячих садках, сьогодні інспектував мер міста. Юрій Вілкул відвідав їдальні та харчоблоки. Дитячий раціон має бути збалансованим, якісним і безпечним. Цього мер вимагатиме від усіх, хто задіяний у процесі харчування малих криворіжців.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Металева лихоманка

Жодного дня без крадіжок. У місті почастішали випадки розкрадання та псування комунального майна. Підприємства міста зазнають великих збитків від крадіїв металу. Сьогодні в Саксаганському районі знову підраховували метри вкраденої кабельної продукції. Олена Павловець знає більше про це.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Світлофор біля тисячки

Торік у місті було збудовано три світлофори. Зроблені проекти ще двох - по вулиці Серафимовича та Башкирській. У цьому році буде встановлений регулювальний об'єкт біля другої міської лікарні. Саме цей світлофор викликав палкі дискусії у місті. Тему продовжить Ігор Кононенко.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Суд у справі Аміни Менго

Суд у справі Аміни Менго сьогодні розпочався з чергового відводу учасника процесу. Захисник потерпілої сторони вимагав нового прокурора. Хотів відводу і судді. Запити були відхилені. Прокурор оголосив обвинувальний акт. Звинувачувані не визнають себе винними і на даному етапі давати свідчення відмовляються. Подробиці в сюжеті.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Маму і хлопчика, що постраждали в ДТП, доставили до Дніпра

Постраждалі в учорашній аварії на житломасиві Південного ГЗК жінка-водій та її син - у важкому стані. 13-річного хлопчика спеціальною бригадою транспортують до Дніпра, у відділення обласної дитячої клінічної лікарні. Жінка, кажуть криворізькі медики, залишається на лікуванні у тисячці.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Сейсмологи виміряли рівень коливань поблизу кар'єра АМКР

Мешканці селища Степове Центрально-Міського району направили колективну скаргу до міського управління екології. Скаржились: виробнича діяльність підприємства АрселорМіттал Кривий Ріг негативно впливає і загалом на довкілля, і на їхні домогосподарства зокрема. Сьогодні стан будівель у Степовому перевіряли на сейсмічний вплив при проведенні вибухів у кар'єрі. Обстеження проводила незалежна лабораторія підприємства "Академічний дім" Академії гірничих наук України.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Віза: зміни у статутах для підприємців

Міське управління з питань реєстрації звертається до підприємців з проханням привести до відповідності статути товариств з обмеженою та додатковою відповідальністю. Заяву, рішення про внесення змін та статут, викладений у новій редакції, слід подати не пізніше 17-го червня, аби уникнути штрафу.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Педагогічний форум з дошкільного виховання

У 22-му спеціалізованому навчально-виховному комплексі пройшов семінар для директорів закладів дошкільної освіти. З міського зібрання педагогів-дошкільників - наш наступний сюжет.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Господар забрав собаку додому

Хеппі енд в історії пітбуля Дена. Собака, який чотири дні був прив’язаний у лісосмузі без їжі та води, таки дочеквся свого хазяїна. Хлопець на відео - господар Дена. Він розповів - планував поїхати за кордон і домовився з другом, що той догляне пса. Через деякий час його товариш повідомив - собака втік. Хлопець відклав поїздку та залишився в країні, аби знайти Дена. Про те, що собака «знайшовся» саме таким способом та зараз перебуває в центрі поводження з тваринами, власник пса дізнався із сюжету в новинах. Каже, одразу ж подзвонив до центру.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Міський день цивільного захисту

У криворізьких навчальних закладах нині триває місячник безпеки життєдіяльності. Сьогодні у 59-ій школі організували традиційний міський захід до дня цивільного захисту. Бачили рятувальні дії в умовах легенди про небезпечну ситуацію наші журналісти.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Знайдені дореволюційні артефакти

Предмети з минулого знайшли криворізькі екстремали на дні провальної воронки. Шахтарський візок і ще кілька імовірно дореволюційних артефактів одними з перших бачили наші кореспонденти.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Виставка "Невідоме Криворіжжя"

Упродовж місяця в історико-краєзнавчому музеї проходитиме виставка "Невідоме Криворіжжя". Її автор - криворізький художник та краєзнавець Валерій Аблець. На його полотнах - український побут, сільські хати та буденні речі народного побуту. Майстер каже, натхнення для своїх робіт черпав, мандруючи рідним краєм. Є на виставці і фотороботи Валерія Аблеця. А також - колекція старовинної цегли. Більшість екземплярів - кінця дев'ятнадцятого сторіччя. Є тут і цегла, з якої будували Гданцівський чавунноливарний завод. Цікаво те, що вироблений цей матеріал у Шотландії.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ

Сторінки