19 квітня 2019

История музыки КАТЕГОРІЯ: ТЕЛЕПРОЕКТ "Музпросвет"
ЦЕЙ ДЕНЬ. ВИПУСК ЗА 19.04.2019 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
СПОРТ. ВИПУСК ЗА 19.04.2019 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
Бюлетені передали на дільниці

Сьогодні з восьмої ранку на всіх окружних виборчих дільницях у місті стартувала робота з видачі бюлетенів для голосування в другому турі виборів Президента. Передавали бюлетені дільничним виборчкомам у присутності правоохоронців. Відповідальність за передачу і збереження бюлетенів відтепер несуть голови кожної із дільничних комісій.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Робота поліції на виборах

Дві тисячі силовиків забезпечуватимуть правопорядок у місті в день голосування. Про це повідомили сьогодні на брифінгу в міському відділі поліції. Детальніше - Денис Пляц.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Сесія розпочалась

Сьогодні розпочала свою роботу чергова сесія міськради. Вранці депутати працювали у профільних комісіях, знайомились з проектами рішень, щодо яких визначатимуться на пленарному засіданні двадцять четвертого квітня.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Екологи перевіряють якість грунту та повітря

Криворізькі екологи сьогодні розпочали перевірку якості грунту та повітря в місті. В 12-ти локаціях у зоні діяльності промислових підприємств заміри рівня забрудненості повітря фахівці проводять щомісяця. Грунт тестують двічі на рік. За роботою інспекції спостерігав наш кореспондент Денис Пляц.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Пожежа в житловому будинку

Сьогодні близько сьомої ранку через пожежу евакуювали мешканців п'ятиповерхового будинку в Саксаганському районі. Є постраждалі. Чотирьох людей відвезли до лікарні. У вкрай важкому стані - чотирирічна дитина. Деталі - в наступному сюжеті.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Потрійна аварія на об'їзній

Потрійна ДТП з трьома постраждалими сталася сьогодні на об'їзній дорозі неподалік бульвару Вечірнього. З місця аварії - сюжет Яни Чоботаренко.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Підсумки конкурсу "Чистий під'їзд"

У Кривому Розі підбили підсумки конкурсу «Чистий під’їзд», який проводив «Зелений центр Метінвест» у рамках програми соціального партнерства компанії з містом. З майже півтори сотні під'їздів криворізьких багатоповерхівок, де живуть шанувальники чистоти, переможцями визнано понад 60. Як проходив конкурс - знає Іван Проводов.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Гість студії Іван Карий. Підготовка до суботника

Завтра Кривий Ріг традиційно долучиться до Всесвітнього дня охорони довкілля. Що заплановано на зелений вікенд у нашому місті - розпитаємо у директора міського департаменту розвитку інфраструктури Івана Карого.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Соціальна підтримка чорнобильців

У нашому місті - понад чотири тисячі мешканців, що постраждали унаслідок Чорнобильської катастрофи. Серед них майже дві тисячі сімсот безпосередніх ліквідаторів аварії, більше як півтисячі вдів та понад чотириста дітей Чорнобиля. Усі вони отримують соціальну підтримку від міста. Грошова допомога виплачуватиметься і цього року, повідомляють у міському департаменті соцполітики.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Кредити для підприємців

Третій рік у Кривому Розі діє програма сприяння розвитку малого та середнього бізнесу. Підприємці отримують часткову компенсацію відсоткових ставок за кредитом. Головна умова - створення та збереження нових робочих місць. Такою пільгою вже скористались 38 суб'єктів господарювання. Вони працевлаштували понад півсотні криворіжців. З цьогорічними учасниками програми спілкувалась Тетяна Васильєва.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
До Всесвітнього дня боротьби з хворобою Паркінсона

Від хвороби Паркінсона страждає близько трьохсот криворіжців. До дня боротьби з цією недугою криворізькі лікарі влаштували зустріч із криворіжцями, які живуть із хворобою Паркінсона та з їхніми рідними. Лекторій відвідав наш кореспондент Денис Пляц.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Виставка переможців "Весни Рудани"

Мистецька весна у виставочному залі. Заквітло й забуяло не тільки в природі, а й на рукотворах. Три місяці в Кривому Розі тривав мистецький марафон "Весна Рудани". 17-ий міський фестиваль традиційно зібрав найкращі роботи митців з усіх районів. Якою видалась цьогорічна "Весна Рудани" у народному та образотворчому мистецтві, бачила Ірина Павленко.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ

Сторінки