22 квітня 2019

Шерлок Холмс КАТЕГОРІЯ: ТЕЛЕПРОЕКТ "КнижКино"
Випуск за 22.04.19 КАТЕГОРІЯ: ТЕЛЕПРОЕКТ "De jure/de facto"
Страсна седмиця КАТЕГОРІЯ: ТЕЛЕПРОЕКТ "Бесіди про вічне"
Випуск № 28 КАТЕГОРІЯ: ТЕЛЕПРОЕКТ "Англійська для всіх"
ЦЕЙ ДЕНЬ. ВИПУСК ЗА 22.04.2019 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
СПОРТ. ВИПУСК ЗА 22.04.2019 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
Кривий Ріг - проголосував

Другий тур виборів президента України пройшов у Кривому Розі під знаком активного волевиявлення. Далі - справа за ЦВК. Там за півтора тижні мають оголосити ім’я нового президента. За Конституцією України, він має обійняти свою посаду не пізніше ніж через тридцять днів після офіційного оголошення результатів виборів. Як проходило голосування у Кривому Розі - в нашому сюжеті.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Підрахували голоси

Рахували усю ніч. Окружні тервиборчкоми працювали у штатному режимі до самого ранку. Останні підрахунки голосів криворізьких виборців і реєстрація протоколів із результатами 2-го туру виборів президента у Кривому Розі прийшлася на 37-му окружну комісію. До тервиборчокму входять 146 дільничних комісій із усього Криворізького району. Отож, фінішували останніми. Процес підрахунку на міських ОВК пройшов без порушень, та з деякими технічними зауваженнями. Криворіжці впевнено надали перевагу одному з кандидатів - констатують у комісіях. Деталі - у сюжеті.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Попередні підсумки виборів

За попередніми підсумками другого туру в Україні переважна більшість виборців віддала перевагу кандидату в президенти Володимиру Зеленському. Він набрав утричі більше голосів, ніж чинний президент Петро Порошенко. Дніпропетровська область в лідерах за явкою виборців. Тут за Володимира Зеленського проголосували майже півтора мільйона внесених у списки. У Кривому Розі результати приголомшливі, рекордні 90% люди віддали земляку. За час голосування у незалежній Україні - це історичний рекорд народної довіри.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Місто Рога за єдність

Після оголошення результатів екзит-полу, в знак єдності та соборності українського народу, мешканці Кривого Рогу зібралися біля пам'ятника козаку Рогу. Містяни обмінювались думками, емоціями та сподіваннями на майбутнє країни.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Поліція про вибори

У день голосування порядок на виборчих дільницях забезпечували дві тисячі силовиків. Гучних інцидентів по місту не було, втім, до поліції надійшло 57 заяв та повідомлень про імовірні правопорушення. Яна Богославська - далі.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Президент - родом з Кривого Рогу. Про юність і особливе число

Володимир Зеленський - наш земляк, народився і виріс у Кривому Розі, тут закінчив школу і отримав вищу освіту. Тепер на веселого і активного учня 95ї гімназії дивиться уся країна: хтось зі сподіваннями, хтось із докором. Найцікавіше про кандидата у президенти Зеленського у нашому спецсюжеті.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Діамантове весілля

Подружжя Юсакових, Олександр і Тамара, відзначили своє діамантове весілля. В свої роки молодята зі стажем виглядають щасливими і нещодавно знову обмінялися клятвами вічного кохання. Свято організували для ювілярів рідні. Діамантова пара ж налаштована відзначити через п'ять років ще й залізне весілля. З подробицями - Ігор Кононенко.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Вербна неділя

Відсьогодні у православних християн розпочався Страсний тиждень – період, коли згадують останні дні земного життя Ісуса Христа і Його хресні муки. У цей час вірянам належить якомога менше говорити і особливо пильно стежити, за згадуваними у храмах подіями. А починаються вони зі спомину про урочистий Вхід Господній до Єрусалиму, який святі називали сумним святом. Про сумне торжество – Наталія Рибчинська.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Відкриття каплиці біля СК Барс

Каплиця на честь святомучениці Тетяни. Біля бійцівського клубу «Барс» минулої суботи відкрили каплицю, яку збудували за ідею головного тренера клубу Володимира Коржака. Образ Тетяни є канонічним уособленням незламності духу - необхідної якості у світі спорту. З місця відкриття каплиці наші кореспонденти.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ

Сторінки