24 квітня 2019

СПОРТ. ВИПУСК ЗА 24.04.2019 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
ЦЕЙ ДЕНЬ. ВИПУСК ЗА 24.04.2019 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
Пленарне засідання сесії міськради

Пленарне засідання сесії міськради сьогодні розпочали з питань благоустрою. Основне питання - звіт міської інспекції у сфері здійснення контролю за станом благоустрою міста та розміщенням зовнішньої реклами. Звітували про комунікацію з мешканцями, санкції і штрафи для порушників та про досягнення за два роки діяльності.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Підтримка соціально-економічної сфери

Від тем основних до поточних. На пленарному засіданні сесії депутати прийняли рішення про фінансування цьогорічного Єврофесту, внесли зміни до програми соцзахисту. Голосували також за підтримку дітей пільгових категорій та багатодітних сімей. Продовжить Іван Проводов.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Місто святкує

Кривий Ріг готується до відзначення історичних дат. Сьогодні на пленарному засіданні сесії мер Юрій Вілкул повідомив - у день річниці Чорнобильської трагедії в місті буде відкрито пам'ятний знак криворізьким чорнобильцям. Урочисті заходи з нагоди Дня Перемоги Кривий Ріг традиційно проводитиме 8-го та 9-го травня.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Відкриття амбулаторії на Зарічному

На мікрорайоні сьомий Зарічний запрацювала нова амбулаторія. Це вже сорок другий медзаклад первинної ланки, створений у місті з 2012 року. Фахівці стверджують - за комфортністю, оснащенням та кадровим потенціалом нова амбулаторія повністю відповідає сучасним вимогам до надання медичних послуг. З урочистого відкриття - репортаж Валерія Кожухаря.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Нардеп Костянтин Павлов вимагає повернути військові прапори

Куди поділися знамена? Нардеп Костянтин Павлов вимагає повернути бойові прапори криворізьких визволителів. За декілька тижнів мільйони українців святкуватимуть День перемоги над нацизмом у другій світовій війні. Офіційна назва поки що не замінила звичну для багатьох, народну – День Перемоги у великій вітчизняній війні. В останні роки довкола цього свята постійно тривають супечречки, із зміщенням історичних акцентів. Про один із таких суперечливих випадків йшлося у депутатській промові з трибуни.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Напередодні 9 травня. Гість студії Микола Дабіжа

Сьогодні у нашій студії голова ветеранської організації Кривого Рогу. У розмові з Миколою Дабіжею продовжимо тему святкування 9-го травня.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Екологічна акція у Новолатівці

Новолатівські школярі вийшли на екологічну акцію. Діти висаджували дерева на території своєї школи. Ініціативу сільських учнів підтримав соціальний патнер Новолатівської об'єднаної територіальної громади - Південний гіринчозбагачувальний комбінат.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Рейд управління екології

Зелені технології. Хвостосховище Центрального комбінату - із свіжою флорою. Очерет і жито висаджують тут для зниження рівня пилоутворення. Більше сотні гектарів - уже з зеленим покривом. Цьогоріч планують засіяти рослинністю ще 50 гектарів. Олександр Карамушка побував на місці складування відходів ГЗК.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Вода для Старої Саксагані

На 800 кубометрів води оновиться Стара Саксагань у цьому році. На минулому тижні стартував процес подачі води у річку з Карачунівського водосховища. Триватиме він до середини осені. Що дасть таке оздоровлення - дізнавалися наші журналісти.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Ріки на вулиці Ярослава Мудрого

Черговий порив труби на Ярослава Мудрого став неприємним ранковим сюрпризом для мешканців вулиці. Ріки технічної води тут уже нікого не дивують, пориви, як кажуть люди, трапляються часто. Проблему, вважають, вирішить масштабна заміна трубопроводу. Погоджуються з цим і у Кривбасводоканалі. Утім, пояснюють - не все так просто. Деталі - в наступному сюжеті.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Зіткнулись легковик і мотоцикліст

У Центрально-Міському районі близько 10-ої ранку сьогодні зіткнулись автомобіль "Нива" та мотоцикл. Аварія трапилася на Мопрівській вулиці. Постраждав водій двоколісного. Із травмами постраждалого доправили до другої міськлікарні.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ

Сторінки