10 травня 2019

ЦЕЙ ДЕНЬ. ВИПУСК ЗА 10.05.2019 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
СПОРТ. ВИПУСК ЗА 10.05.2019 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
Мер вимагає від управителів покращити якість обслуговування городян

Мер міста незадоволений роботою управителів. Юрій Вілкул вимагає в найкоротший термін надати чіткі плани покращення роботи керуючих компаній з конкретними датами усунення недоліків. В мерії на нараді з управителями побував сьогодні Іван Проводов.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Ремонти газових мереж у Довгинцівському районі

Життя без газу. На наступному тижні у зв'язку з реконструкцією газорозподільчих пунктів "Криворіжгаз" тимчасово призупинить газопостачання споживачам Довгинцівського району. Не торкнеться відключення лише Східних мікрорайонів. Ці роботи заплановані інвестпрограмою підприємства, яка погоджена з мерією. Фахівці стверджують, реконструкція посприяє покращенню роботи газорозподільчої системи.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Коли закінчується навчальний рік?

Літо на порозі, а це означає, що ще один навчальний рік добігає кінця. Коли в криворізьких школах пролунає останній дзвоник, наші кореспонденти дізнавались в міському департаменті освіти і науки.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Поліція про свята

Криворіжці провели святкові дні здебільшого у законному руслі. Хоч і не обійшлося без використання забороненої символіки. Про це заявляють у поліції. Задля безпеки городян правоохоронці усіх підрозділів несли посилену службу в місцях масових заходів.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Представили нового прокурора Дніпропетровської області

Генеральний прокурор Юрій Луценко сьогодні представив нового прокурора Дніпропетровської області Романа Токаря. Віктор Матвійчук, який досі очолював відомство, обраний членом Вищої ради правосуддя. На керівний пост прокуратури Дніпропетровщини він рекомендував свого заступника Романа Токаря. Він 19 років працює в обласній прокуратурі. До цього часу відповідав за досудове слідство.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Акцію протесту шахтарів припинено

Страйк припинено. Гірники шахти "Октябрська", які вимагали підвищення зарплати на третину, піднялися на поверхню. В результаті перемовин з керівництвом КЗРК було знайдене компромісне рішення. Яке - дивіться далі.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Труїли тарганів - постраждали люди

Потруїти тарганів у робочий час. Така невдала ідея спала на думку працівникам одного з кафе у торговельному комплексі на проспекті Поштовому. Та постраждали від цього не лише комахи. Деталі інциденту - у сюжеті.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
На Макулані знищують бродячих собак

Сьогодні мешканці військового містечка "Макулан-35" повідомили у соцмережах: біля гаражів поблизу старого корпусу 85-ої школи невідомі люди отруїли дев'ять малих цуценят. Як встановили наші журналісти, на цьому місці підкинутим зловмисниками ядом потруїлися й коти. Тварини були бездомні, втім, за ними доглядали небайдужі люди. Місцеві вражені такою жорстокістю невідомих. Обурюються ще й тим, що такий негуманний випадок стався поруч із стадіоном, де граються діти. Таке ставлення до братів менших - неприпустиме, кажуть мешканці житломасиву.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Свято медсестер

45 років поспіль 12-го квітня у всьому світі відзначається День медичної сестри. Дата вибрана за днем народження видатної британки Флоренс Найтінгейл. Під час Кримської війни вона організувала перші у світі бригади сестер милосердя. Близько чотирьох з половиною тисяч представниць і рідше - представників цього фаху працюють у Кривому Розі. Напередодні професійного свята у Палаці культури "Мистецький" їх вітала медична спільнота міста.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Зустріч у територіальному центрі

У Центрально-Міському районі мешкає 27 учасників бойових дій у Другій світовій війні. З нагоди 9-го травня до районного терцентру запросили ветеранів війни та учасників бойових дій. Більше знають наші журналісти.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Інвестиції на Північному ГЗК

В п’ятірці кращих за втіленням інвестицій. Саме така позиція Північного комбінату серед підприємств Компанії Метінвест. Рекордну суму освоюють на капітальні ремонти техніки і обладнання. Які проекти реалізуються зараз, бачили наші журналісти.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Виставка живопису Ольги Степничної

В міському виставочному залі сьогодні відкрито виставку художніх робіт Ольги Степчиної. В експозиції - понад тридцять картин. Більшість з них написані сухою пастеллю. Перша персональна виставка художниці має благодійну мету - допомогти криворізькому художнику-іконописцю Віктору Ласкавцю подолати тяжку хворобу.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Презентація книги

У Кривому Розі свої книги презентував письменник та засновник спортивно-оздоровчого журналістського центру «Тригол» Дніпропетровської обласної організації НСЖУ Володимир Сорока. Літописець сільського спорту України нещодавно видав перший том великого проекту «Фізкульт-толока». Він - про ветеранів-ентузіастів спорту і загалом про спортивні справи в глибинці. У тандемі з криворізькою поетесою Ольгою Ткач Володимир Сорока створив також двомовну збірку поетичних та прозових творів «Бальзам душевний».

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ

Сторінки