15 травня 2019

ЦЕЙ ДЕНЬ. ВИПУСК ЗА 15.05.2019 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
СПОРТ. ВИПУСК ЗА 15.05.2019 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
День "замінувань"

Сьогодні зранку місто сполошила звістка: 15 об'єктів замінували. Таке повіломив анонім на електронну адресу департаменту патрульної поліції. Оперативні служби негайно розпочали евакуацію мешканців 10-ти житлових будинках Металургійного та Саксаганського районів і розпочали перевірку на місці. Євген Клусовський бачив, як усе відбувалося.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Тривога у криворізьких лікарнях

У переліку об'єктів, де нібито була закладена вибухівка - п'ять криворізьких лікарень. Діти, вагітні жінки, пацієнти з серцевими хворобами - усіх вигнало на вулицю повідомлення аноніма. Наші кореспонденти бачили, як проходила евакуація.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Коментар поліції про замінування

Резонансна криворізька подія сьогодні увесь день обростала подробицями. Один із дніпровських сайтів повідомив, що так звані підривники нібито вимагають перерахувати 7 мільйонів євро на їхні біткоїн-рахунки. У Криворізькому відділі поліції цю інформацію не коментують. Натомість повідомляють: шукають зловмисників.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Засідання міськвиконкому

Удосконалення конкурсу проектів місцевого розвитку, зміни до показників міського бюджету та ряд проектів, що мають соціальну спрямованість, обговорили сьогодні учасники засідання виконкому міськради. Подробиці - в сюжеті.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Проект "Теплий дім"

За програмою мера міста під назвою «Теплий дім» криворіжці мають реальну можливість утеплювати своє житло та проводити ремонти. Скористались нею вже тисячі мешканців багатоквартрних будинків. Зацікавленість програмою з кожним роком все вища. Більшає і учасників та зростає сума бюджетного фінансування.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Підготовка до ЗНО

Двадцять першого травня розпочнеться основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Вона триватиме до тринадцятого червня. Цього року пунктів ЗНО у місті стало більше, адже до учнів криворізьких шкіл приєднались випускники прилеглих районів. А от ті, хто обрав для тестування німецьку, іспанську та французьку мови - поїдуть складати іспит у Дніпро. Про підготовку до ЗНО - в сюжеті Олени Мухіної.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Криворізькі євробляхери на акції в столиці

"Єворобляхери" знову протестують. 24 травня припиняється дія пільги на розмитнення авто на єврономерах. О шостій ранку сьогодні майже чотири тисячі людей вийшли під Верховну Раду, потім рушили до будівлі Кабміну. На акції - представники усіх регіонів. З Кривого Рогу до протесту приєналось 40 учасників. Вимога одна - продовжити термін пільгового розмитнення. Учасники акції аргументують: далеко не всі встигли це зробити. Немає грошей. Вимагають і скасування штрафів.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Кривий Ріг Головний. Інститут розвитку міста: Генератор креативних ідей

Кривий Ріг Головний. У новому проекті телеканалалу Рудана, що присвячений Дню міста, сьогодні - про фахівців установи, де народжуються свіжі ідеї, де знають, як їх втілити. І де допомагають криворіжцям по-новому бачити своє місто, та щоразу закохуватись знову - в унікальні пейзажі, у неповторні промислові озера та штучні гори. Ірина Павленко мандрувала Кривим Рогом разом з фахівцями інституту розвитку міста.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Врятували собаку з каналізаційного колодязя

Собаку, яка могла загинути у каналізаційному колодязі по вулиці Дишинського, врятував небайдужий студент. Дістати тварину було дуже складно, проте нині собаці ніщо не загрожує. Лисичка, так тепер її кличуть, під пильним оком волонтерів міського центру поводження з тваринами.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Газовики облаштовують парк Будівельників

Один з екологічних проектів Криворіжгазу - перевтілення парку Будівельників. Упродовж двох останніх років підприємство озеленює цю екологічну зону в промисловому районі міста.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Зустріч з Ігорем Кононенком на Поштовому

Вже водинадцяте зацікавлені городяни збираються на традиційні зустрічі на Поштовому. Сьогодні поспілкувалися з нашим колегою, журналістом Ігорем Кононенком. Говорили про особисте та професійне - як у його житті з'явилось телебачення, про телевізійну кухню та курйозні випадки у прямих ефірах.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Козацькі забави в Недайводі

Екскурсія в місця козаччини. Вже вдруге небайдужі до українського минулого криворіжці влаштували козацькі забави. Для цього вирушили в місця, відомі своїм славним вільним минулим. Козаків і козачок гостинно приймало село Недайвода на Криворіжжі.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ

Сторінки