04 червня 2019

ЦЕЙ ДЕНЬ. ВИПУСК ЗА 04.06.2019 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
Хвиля крадіжок у Кривбасі

Під вихідні два ліфти в Центрально-Міському районі залишились без диспетчерського зв'язку. А контактна мережа міського трамвая скоротшала на сорок метрів. Знахабнілі металісти понівечили комунальне майно на десятки тисяч гривень. Тему продовжить Валерій Кожухар.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Незаконна заправка просто у центрі міста

Підозріла заправка – поряд із управлінням полку патрульної поліції. Автозаправна станція пропонує клієнтам пальне за цінами, нижчими від стандартних. У той же час, за інформацією з відкритих джерел - чеки за оплачену послугу автомобілісти не отримують, а заправники – офіційно непрацевлаштовані. Чи не "королі бензоколонки" ведуть бізнес просто під носом у правоохоронців - намагався з'ясувати Денис Пляц.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Слухання у справі Олександра Лютова

П'ятигодинне судове засідання і відхилене клопотання. Продовжується суд у справі про викрадення та вбивство криворізького студента. З моменту взяття підозрюваних під варту пройшло більше року. Вчора на черговому судовому засіданні адвокатська колегія сторони захисту клопотала про зміну запобіжного заходу. Суд клопотання до справи не долучив.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Місто виділило для родини кімнату в гуртожитку

Два роки тому через пожежу в приватному будинку родина Верейчуків, мати і неповнолітня донька, втратили годувальника. А разом з тим - залишились без оселі. Будинок згорів практично дотла. Надію на своє житло - скромну кімнату в гуртожитку сім'я вже почала втрачати. Чим закінчилась ця історія - дивіться в сюжеті.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Вакцинація дітей проти кору

Понад триста мешканців Дніпропетровської області в цьому році перехворіли на кір. Більшість - не були вакциновані. Лікарі вкотре наголошують - панацеї від кору не існує. Захистити людину може тільки специфічний імунітет. І формують його шляхом вакцинації від кору. Вона є обов'язковою в календарі щеплень та при вступі до дитячих закладів. Тему продовжить Альона Павловець.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Відкриття першої зміни у таборі "Слава"

Перлина Чорноморського узбережжя - комунальний оздоровчий табір «Слава». Більше двох тисяч юних криворіжців цього літа привезуть звідти засмагу і спогади. Вчора у таборі урочисто відкрили сезон та малі Олімпійські ігри. Перша зміна "Слави" - це понад півтисячі обдарованих дітей. Зі Скадовська - наш морський репортаж.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Першу зміну відкрили у "Сонячному"

Під супровід дощу, та з сонячним настроєм. Оздоровчий сезон стартував у ці дні і в комунальному таборі "Сонячний". Понад 250 криворізьких дітей приїхали на першу зміну до табору з літньою назвою і лісовими краєвидами. У Гурівці, просто посеред лісу в сусідній - Кіровоградській області - діти з родин, що потребують соціальної підтримки, будуть набиратися вражень та оздоровлюватись коштом міста. Про очікування дітей від старту табірного літа і заплановані для них дорослими сюрпризи - у сюжеті.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Пошук працівників для великих підприємств міста

Перекос на ринку праці України. Про це говорять не лише економісти, а й роботодавці. У пошуку кращого рівня життя чимало кваліфікованих кадрів звільняється. Інший аспект проблеми - відсутність необхідних вакансій або відповідної професійної освіти. Обласна служба зайнятості, Криворізький міськрайонний центр та провідні роботодавці регіону за круглим столом обговорили проблеми укомплектування кадрів на підприємствах. Деталі зустрічі - у сюжеті.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Флешмоб із захисту працевлаштованих неповнолітніх

Захист праці неповонолітніх - тема флешмобу від спеціалістів держпраці. Стартували із опитування під стінами КНУ. У студентства питали про досвід працевлаштування до 18-ти років. Після того - правова консультація і висновки.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Заходи з пилопридушення на Центральному комбінаті

Рослини як природній фільтр для підприємств Метінвесту. У цьому році на 115-ти гектарах цеху шламового господарства Центрального комбінату розкинулися житні поля та плантації очерету. Це - результати екологічного експерименту, який провели спільно із Криворізьким ботанічним садом. Таким чином спеціалісти працюють у напрямку пилопридушення на хвостосховищі. Окрім того, борються із пилом і на схилах відвалів. Тут застосовують метод заліснення. Заходи втілюють в рамках міської екологічної програми -2025.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Ігровий майданчик на Даманському

Спортивний Даманський. У північному мікрорайоні запрацював ще один сучасний спортивно-ігровий комплекс. Для Даманського не дивина - місця для родинного відпочинку, споруджені з ініціативи нардепа Костянтина Павлова.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Сімейне свято Сухої Балки

Родини шахтарів зустріли перший день літа сімейним святом "Фемілі Тревел". У ньому взяло участь більше тисячі дорослих і малечі. Про яскравий день захисту дітей подбали на підприємстві «СУХА БАЛКА» ді-сі-ейч.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Старт міської біологічної школи

Досліджуємо природу. У Покровському районі запрацювала літня біологічна школа. Організовує природничі заняття Станція юних натуралістів. На першому екскурсійному уроці побувала наша знімальна група.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Виставка переможців пленеру "Парки та сквери міста"

Відкриття експозиції переможців весняного туру конкурсу-пленеру “Парки та сквери міста 2019” пройшло в Міському виставочному залі. Більше тридцяти Авторів кращих робіт отримали почесні грамоти і грошові премії. Подробиці знає Олена Мухіна.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ

Сторінки