07 червня 2019

ЦЕЙ ДЕНЬ. ВИПУСК ЗА 07.06.2019 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
Широке рятують від потопу

Широківське море. Через сезон дощів та розлив місцевих водойм жителів Широкого спіткало лихо - затопило півселища. Як наслідок - подвір'я у воді, і навіть в будинках. Керівництво населеного пункту б'є на сполох. На допомогу прийшли небайдужі. Як борються з "великою водою" в Широкому - бачила Ірина Павленко.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Рятувальники дістали чоловіків із комунікаційного люка

З колодязя - до реанімації. Сьогодні вранці рятувальники дістали з-під землі двох непритомних чоловіків. За нашою інформацією, це були слюсарі, які під час виконання робіт отруїлися сірководнем. У якому стані постраждалі зараз - дізнавався Олег Ендрексон.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Для "тисячки" придбали ангіограф

Ремонтні роботи киплять у "тисячці". У другій міськлікарні розмістять сучасний аніограф. Загалом на розвиток лікувальних закладів вторинного рівня у міському бюджеті передбачено 50 мільйонів гривень. Кошти будуть направлені на проведення капітальних ремонтів в інфекційній, другій та десятій лікарнях. Процес встановлення аніографу сьогодні інспектував мер міста.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Відновила роботу радонова водолікарня

Після нетривалої перерви, пов'язаної з ремонтом обладнання, у місті відновила роботу радонова водолікарня. Тож пацієнти знову мають можливість лікуватись цілющим радоном. Детальніше - в сюжеті.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Криворізькі екологи досліджують якість повітря

Питання, актуальне щохвилини - "чим дихає Кривий Ріг?". Відповідь на нього щорічно шукають фахівці міського управління екології. Моніторинг якості повітря, десятки лабораторних досліджень, залучення широкого кола спеціалістів і аргументовані претензії. Деталі у сюжеті.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Кардіохірурги клініки імені Амосова консультували криворізьких медиків

Передовий досвід від столичних кардіохірургів. 9ту міськлікарню відвідали сьогодні фахівці Національного інституту серцево-судинної хірургії імені Амосова. Провели прийом дорослого населення із серцево-судинними захворюваннями та патологіями. Мета візиту столичних медиків - співпраця з криворізькими колегами та відбір важкохворих пацієнтів для допомоги на базі столичного інституту.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Соціальне кафе відкрили на Інгульці

Підприємців – учасників проекту «Соціальне кафе Криворіжжя» у місті вже 13. Днями ці заклади приймали у гостях вихованців прийомних сімей та будинків сімейного типу. Що приготували дітям, окрім частувань, бачила наша знімальна група.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Метінвест уклав угоду про партнерство з широківською громадою

Компанія Метінвест як приклад соціально відповідального бізнесу. Створити комфортні умови для життя своїх працівників та їхніх родин. Таку задачу ставлять перед собою підприємства компанії. Інгулецький комбінат уже втретє уклав угоду про соціальне партнерство з широківською громадою. Щороку обсяг інвестицій у розвиток громади збільшується. Цьогоріч на благоустрій селища підприємство спрямує близько трьох мільйонів гривень. Разом з тим лише соціальним партнерством співпраця комбінату і громади не обмежується. Більше про спільну діяльність – усюжеті.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Профілактика сказу

Як уберегтися від захворювання на сказ? Про це говорили на зустрічі з лікарем-епідеміологом Ларисою Коток. Тема продиктована тенденціями останніх трьох років. За цей період на сказ захворіли семеро українців, двоє з них - на Дніпропетровщині. Зафіксовані летальні випадки, тож фахівці радять обережно поводитися з тваринами і подбати про першу допомогу.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Виставка криворізьких журналістів

Світ очима криворізьких журналістів. У міському виставковому залі сьогодні відкрилася експозиція з такою назвою. 50 журналістських фоторобіт різного напряму й тематики доступні для перегляду усім бажаючим. Порція мистецтва у сюжеті Дениса Пляца.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Діти працівників ІнГЗК вирушили у табір

Літо буде яскравим. Цьогоріч криворізькі підприємства Метінвесту надали три з половиною тисячі путівок до оздоровчих таборів дітям своїх співробітників. Другий рік поспіль поніжитись на азовському узбережжі мають змогу також маленькі широківчани. Відпочинок обдарованих дітей – один з пунктів угоди про соціальне партнерство між Інгулецьким комбінатом та широківською громадою. Про морський вояж – наш наступний сюжет.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Переможці музичних конкурсів

У криворіжців знов гран-прі. Студенти музичного коледжу здобули головні нагороди на музичних фестивалях у Києві та Житомирі. До рідного міста вокалісти привезли кубки та грамоти. Кращі ж солісти отримали можливість записатися в столичній студії. Тему продовжить Олена Мухіна.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Ботанічний сад розквітнув сотнями троянд

У Криворізькому ботанічному саду період цвітіння квітів. Гордість саду – трояндовий рай. Скрізь на алеях саду - неповторний аромат і зацікавлені відвідувачі. Милувалася трояндовим цвітом і наша знімальна група.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Анонс Постфактум

Прогулянка просто неба - чудовий варіант дозвілля вихідного дня. Картину тижня доповнить програма Постактум цієї неділі о 20:30.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ

Сторінки