20 червня 2019

ЦЕЙ ДЕНЬ. ВИПУСК ЗА 20.06.2019 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
"АрселорМіттал Кривий Ріг" не пустив для перевірки представників державної екологічної інспекції

Руді хмари і нічні вогні коксохіму. Екологи міста продовжують спроби привернути якомога більше уваги до компанії "Арселор Міттал Кривий Ріг". Моніториинг міських еко-станцій показав - шкідливі викиди з підприємтсва в атмосферу перевищують допустиму норму в декілька разів. Цього разу задіяні й державні контролюючі органи. Про спроби екологічної інспекції перевірити промислового гіганта розкаже Олена Мухіна.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
У пожежі на МОДРі загинув чоловік

Сьогодні увечері на вулиці Алімова, що на МОДРі, сталася пожежа. У вогні загинув літній чоловік.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Продовжуються слухання у справі В'ячеслава Волка

Сьогодні у Саксаганському райсуді вчергове розглядали справу про поранення оператора криворізького порталу В’ячеслава Волка. Розпочалось засідання із клопотання сторони захисту підсудного. Адвокати та сам обвинувачений заявили про тиск з боку мас-медіа на свідків та на суд. Клопотання не задовольнили та одразу ж перейшли до заслуховування одного з чотирьох свідків. Ретельний допит військкома, який курував навчання резервістів того злощасного дня, нових фактів у справі не виявив. Сам він каже, моменту пострілу в журналіста не бачив, бо прибув на місце поранення хлопця лиш через 20 хвилин.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Через неузгоджені з містом роботи підрядників у Кривому Розі перекрили рух трамваїв

Ремонт тротуару поблизу коксохіму зупинив рух комунального транспорту. В результаті не дочекалися свого траснпорту пасажири кількох трамвайних маршрутів. Неузгоджені з містом роботи біля трамвайного шляху проводила підрядна організація ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг". Докладніше у сюжеті.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Очищення берегової лінії Саксагані триває

Роботи стартували. Берегову лінію річки Саксагань розчищають від очерету і трави. Як і щороку, такі заходи в межах міської екологічної програми проводить товариство "Метінвест-КРМЗ". Подробиці - у наступному сюжеті.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Які небезпеки криє у собі літній сезон?

Дача, море або просто прогулянки у парку. Аби літній відпочинок був приємним, а негаразди не затьмарили теплі місяці, варто заздалегідь подумати про безпеку. Декілька простих, але важливих рекомендацій від фахівців - у наступному сюжеті.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Спрощена процедура виїзду за кордон з одним із батьків

Літні мандрівки - Україною і за кордон, з друзями і з дітьми - мають свої особливості. Як вирушити у закордонний відпочинок з дитиною, які документи потрібні, якщо з малюком лиш один із батьків? Про спрощену процедуру тимчасового виїзду дитини з одним із батьків для відпочинку, навчання чи оздоровлення нагадують криворізькі правники.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
З 1 липня оформлення сучасного паспорту здорожчає

Літо - пора відпочинку, та не для фахівців міграційної служби. Охочих вирушити за кордон у відпустку чимало, як і криворіжців, що змінюють паперові паспорти на ID-картки. Цього літнього сезону за посвідчення власної особи доведеться викласти дещо більші кошти, аніж минулоріч. Продовжить - Валерій Кожухар.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
У місті почали діяти пункти безкоштовного тестування на ВІЛ

Безкоштовне експрес-тестування на ВІЛ у Кривому Розі. Його проводить благодійна організація Мережа в рамках Всеукраїнського проекту «Хелз лінк». Перша акція відбулась учора. На черзі - ще дві. Пункт перевірки ВІЛ-статусу розміщено на ринку Соцміста. Організатори наголошують - швидкі тести займають не більше 15-ти хвилин і є безоплатними для усіх бажаючих.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Вибір є? Користувачі отримали право обирати компанію для обслуговування газових мереж

Новий закон – новий формат обслуговування внутрішньобудинкових мереж. Це тема прес-конференції газовиків, яка відбулася у Запоріжжі. За круглим столом зібралися спеціалісти з Дніпра, Кривого Рогу, Миколаєва, Вінниці, господарі зустрічі. З управителями та співвласниками обговорювали впровадження змін у газовій політиці. Деталі нововведень - у сюжеті.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Лептоспіроз: про небезпеку, що чатує влітку у водоймах чи може передатись через гризунів

Гостра інфекція, яка перебігає з гарячкою та ураженням майже всіх систем організму - одна із загроз, що посилюється влітку. Носіями збудника лептоспіри найчастіше бувають гризуни або інші інфіковані тварини. За два останні роки криворізькі епідеміологи не реєстрували випадків зараження. Тим часом застерігають - підступна інфекція може призвести до фатальних наслідків.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Модернізація збагачувальних фабрик на Південному ГЗК

Понад мільярд гривень. Саме стільки інвестували на Південному гірничо-збагачувальному комбінаті за два роки в модернізацію збагачувальних фабрик. Повністю оновили обладнання на трьох секціях та вдосконалили схему збагачення залізної руди, що дає можливість випускати концентрат преміум-якості з високим вмістом заліза. Окрім того, завдяки ремонтам та новому обладнанню покращуються умови роботи для працівників. З подробицями - Ігор Кононенко.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Солонці для зайців. Навіщо єгері підгодовують звірів сіллю

Починаючи з весни, єгері підгодовують звірів сіллю. Мінеральне голодування - розповсюджене явище серед мешканців фауни. Особливо відчувають його влітку зайці. Тож саме для них в мисливських угіддях біля селища Надеждівка вкотре розклали солонці. Заячі стежки бачив Євген Клусовський.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Псевдомінери зажадали 1000 гривень. У Кривому Розі невідомий «замінував» три готелі

Як нам стало відомо, сьогодні у Кривому Розі анонім повідомив про «замінування» трьох готелів.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА

Сторінки