26 червня 2019

ЦЕЙ ДЕНЬ. ВИПУСК ЗА 26.06.2019 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
Рішення сесії про поповнення комунального автопарку

На порядку денному сесії міської ради сьогодні - 90 питань. Центральним було земельне питання. Загострили увагу і на придбанні комунального транспорту та запровадженні багатофункціональної електронної «Картки криворіжця».  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
На сесії розглянули екологічні і земельні питання

Депутати міськради сьогодні затверджували ставки земельного податку на 2020-ий рік для великих промислових підприємств. Дехто з депутатів вимагав збільшити розмір податку для підприємств ГМК. Аргументували: таке зростання мало б стосуватися як монополістів, так і невеликих підприємств.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Гість студії Олександр Бризецький

Земельну тему продовжимо з гостем студії, виконуючим обов'язки директора департаменту регулювання містобудівної діяльності та земельних відносин, Олександром Бризецьким.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Нагородили О.Ляденка і В.Пілку

І в продовження теми пленарного засідання сесії. Сьогодні на ньому були відзначені двоє знаних криворіжців. Мер міста Юрій Вілкул вручив іменний годинник командирові взводу глибинної розвідки, депутату міськради Олегу Ляденку. Нагрудним знаком "За заслуги перед містом" 3-го ступеня був нагороджений майстер художнього гравірування на склі Василь Пілка.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Одеська організація "ОП - За життя" приєдналася до Опозиційного блоку

Сьогодні на прес-конференції в Одесі голова обласної організації партії "За життя" повідомив про одностайне рішення місцевих партійних організацій вийти із "Опозиційної платформи - За життя", і у повному складі приєднатися до Опозиційного Блоку. Далі - детальніше.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Конкурс зі створення нових робочих місць

Щомісячно у мерії обирають проекти для участі у конкурсі зі створення нових робочих місць. Програма підтримки відповідального бізнесу діє у місті трохи більше року. За цей час проведено близько двох десятків конкурсів. Понад 175 тисяч гривень з міського бюджету виділені для компенсаційних виплат підприємцям, які створюють нові робочі місця у рамках програми. Розгляд заяв на участь у конкурсі триває.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
"Замінування" дитячої лікарні

Усім надвір! Чергова хвиля повідомлень про вибухівку знову вдарила по медзакладах. Учора надвечір довелось пережити евакуацію персоналу та маленьким пацієнтам другої дитячої лікарні. Стривожені батьки забрали дітей додому. Малюка, який тимчасово живе у цьому медзакладі черед відмову від нього батьків, забирати було нікуди. Дитина залишалася на вулиці під опікою персоналу лікарні. Вибухотехніків дочекалися лише ближче до опівночі, розповідають медики. У поліції також повідомили про аналогічну загрозу в інших лікарнях міста. Деталі знає Денис Пляц.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Круглий стіл по боротьбі із наркотиками

Тисячі пацієнтів з наркозалежністю, ще десятки тисяч дітей та дорослих у групі ризику вживання наркотиків та шокуючий антирекорд розповсюдженості наркозалежності у Кривому Розі. Про таке йшлося в Кривому Розі на конференції до Всесвітнього дня боротьби з наркоманією.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Нагороди за проведення Дня Європи

Євронагороди-2019. Травневий "Єврофест", що відгримів у Кривому Розі вже вшосте, зібрав сотню активістів, які доклали найбільше сил для його організації. Захід без кордонів по праву зажив слави найяскравішого фесту України. Подробиці розкаже Ірина Павленко.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Кращі результати ЗНО

У школі вже не лунає дзвінок, а вчителі без п'яти хвилин на літньому відпочинку. Тести ЗНО припадають пилом на полицях. А тільки нещодавно вони були сенсом життя українських випускників. Основна сесія ЗНО в Україні тривала з 21-го травня по 13 червня. В Україні двохсотбальниками стали сто дев'яносто випускників. Троє з них - криворіжці. Учениця 71-ої школи - єдина в Україні склала іспанську на 200 балів. З відмінниками поспілкувалася Ірина Павленко.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Привітання медалістів Саксаганського району

У Саксаганському районі вп’яте традиційно відзначили випускників, які досягли найвищих успіхів у навчанні. Третій рік поспіль у районі відзначають кращих у номінації «Гордість Саксаганського району». У палаці культури «Мистецький» сьогодні нагородили 38 медалістів. Двоє випускників отримали звання "Гордість району".  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Випускники готуються до балу

Підготовка до іспитів, останній дзвоник та результати ЗНО – все це уже позаду. Випускники 2019-го року - на порозі найголовнішої вечірки шкільного життя. В атмосферу підготовки випускного занурилась Людмила Васюта.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
"Академія руху" візьме участь у фестивалі-премії "Гра"

Криворізький академічний театр музично-пластичних мистецтв бореться за здобуття престижної театральної нагороди. На другому Всеукраїнському фестивалі-премії "Гра" "Академія руху" представляє виставу "По той бік кургану" у постановці Сергія Бєльського. Разом із членами журі спектакль бачив Ігор Кононенко.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ

Сторінки