01 липня 2019

"ЦЕЙ ДЕНЬ" (01.07.19) КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
Профілактика пневмококової інфекції

Третина хворих – діти. Медики наполягають на необхідності своєчасної вакцинації проти кору. Важлива для здоров’я дитини і профілактика пневмококової інфекції. Адже ця бактерія може спровокувати чимало небезпечних хвороб.   

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
ВИПУСК № 36 КАТЕГОРІЯ: ТЕЛЕПРОЕКТ "Англійська для всіх"
День молоді на Східному

Якщо Вам від 18 і до 35, тоді всім сюди, на молодіжну паті на сході Кривого Рогу. Свято молоді перший Східний мікрорайон відзначив гуляннями на будь-який смак
.........
і не тільки. А поряд тим часом демонстрували грацію та красу. Молодіжне свято вдалася на всі сто.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Гала-концерт фестивалю "Барди Рудани"

"Барди Рудани" знову заспівали для Кривого Рогу. Гала-концерт зібрав найталановитіших учасників фестивалів "Човникова станція" та "Барди Рудани"

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Міський голова зустрівся з представниками місії ОБСЄ

Дострокові парламентські вибори в Україні - у полі зору міжнародних спостерігачів. Бюро демократичних інститутів і прав людини Організації з безпеки та співробітництва в Європі зареєструвало в Україні 115 своїх представників. Спостерігають за виборчим процесом і в Кривому Розі. Сьогодні мер міста зустрівся з посланцями ОБСЄ.   

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Вітер зірвав і закрутив батут з дітьми: хто винен?

Небезпечний атракціон. Цими вихідними на мікрорайоні Східний-2 надувну гірку з дітьми знесло поривом вітру. Дорослі намагалися врятувати малечу. Батут упав і травмував жінку.
Більше

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Нелегальна заправка на Інгульці

Чергову підозрілу заправку виявили у Кривому Розі. АЗС діє на житломасиві Інгулець. Місцеві автолюбителі кажуть - переважно задоволені пальним за доступною ціною. Водночас ширяться чутки про низьку якість бензину, до того ж, продукцію реалізовують без чеків

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Новий сервіс-центр "Криворіжгазу"

У криворіжців відсьогодні більше можливостей для вирішення газових питань. По вулиці Ракітіна відкрили четвертий центр обслуговування ПАТ «Криворіжгаз». Розпочинають працювати і онлайн сервіси для споживачів 

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Молодіжний турнір

До Дня молоді в Тернівському район провели спортивний молодіжний турнір. Мальовничий зелений куточок на березі водойми, як магніт, притягує мешканців.
 

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Випускний у навчально-виробничому центрі.

Понад 250 молодих фахівців сьогодні отримали дипломи випускників Криворізького навчально-виробничого центру. У закладі запевняють: підприємства побуту і ресторанного бізнесу охоче приймають на роботу перукарів, кравців, модельєрів та кухарів.
 

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Замінування готелів

Знову мінують готелі. Сьогодні криворізькі правоохоронці отримали чергове повідомлення про замінування готельних комплексів міста. В одному з місць потенційної небезпеки побувала наша знімальна група.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Завтра мешканцям Тернівського району перекриють воду

Завтра мешканцям Тернівського району перекриють воду.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
Коли вгамують псевдомінерів? У Кривому Розі аноніми "замінували" 17 об’єктів, а у Дніпрі – 25

Щойно у Кривому Розі замінували 17 житлових будинків, дитячих садочків, пологовий будинок та ТЦ, – повідомила пресофіцер Нацполіції Дніпропетровської області Ганна Старчевська.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА

Сторінки