21 липня 2019

ЦЕЙ ДЕНЬ. ВИПУСК ЗА 21.07.2019 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
Вибори до Парламенту -2019: перші екзит-поли

Блакитний та помаранчевий. Партійний та мажоритарний. Два бюлетені сьогодні тримали в руках виборці. На позачергових виборах до парламенту українці голосували за старою змішаною системою. Результати екзитполів щодо подолання партіями і блоками прохідного бар'єру стали відомі о 20-ій - одразу після закриття дільниць.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Проблемна дільниця: зайві штампи і невчасне відкриття

А тепер про день голосування. В цілому за таймінгом, але є винятки. Країною вчасно не відкрилися 27 виборчих дільниць, як повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий. У Кривому Розі ранні порушники - на 37-му виборчому окрузі дві комісії почали ранкові засідання раніше встановленого терміну. У списку тих, хто запізнився з відкриттям, криворізька виборча дільниця №676, яка входить до 32-го округу. На дільниці робота кипіла усю ніч, адже напередодні із їхніх бюлетнів вибув не той кандидат.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Окружні комісії. Без сенсацій

Організувати, супроводжувати, контролювати. Таке завдання покладене на окружкоми. У Кривому Розі - 4 округи. В день голосування на позачергових парламентських виборах долати непереборні перешкоди окружним комісіям не довелось. В цілому робота тривала злагоджено і без ексцесів.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Переселенці голосують

В Дніпропетровській області мешкають майже сімдесят п’ять тисяч тимчасових переселенців з непідконтрольних територій, майже п’ятнадцять тисяч з них - у Кривому Розі. Процедура реєстрації для участі у виборах спрощена, але реалізувати своє право обирати владу змогли не всі переселенці і не повною мірою. Продовжить Олена Мухіна.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Опора про вибори у Кривому Розі

День вибору не обійшовся без фальсифікацій. В трійці лідерів-порушників виборчого процесу – Дніпропетровська область. За кожним випадком поза законом уважно слідкували спостерігачі від партій, представники ОБСЄ та Громадянської мережі ОПОРА. Далі детальніше - про порушення по Кривому Рогу.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Курсанти ДЮІ працюють на выборах

Законність виборчого процесу на дільницях міста сьогодні запезпечували і курсанти Донецького юридичного інституту. Не допустити фальсифікації або впливу на виборчий процес - головні завдання майбутніх полісменів. Подробиці – у сюжеті.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Поліція про вибори

У день виборів і протягом усього процесу підрахунку голосів поліція в Україні працює у посиленому режимі, забезпечує законність виборчого процесу і безпеку громадян. В Кривому Розі сьогодні на посту - півтори тисячі поліцейських. Міський відділ поліції протягом дня фіксував повідомлення про порушення законодавства.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Фейк "без штанів", пиріжки по 5 копійок і жінка, що прикинулась мертвою. Вибори - у курйозах

Українці не просто ходять на вибори, вони підходять до цього процесу творчо. Топ найцікавіших перфомансів на виборчих дільницях країни збирала Яна Богославська.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Дільниці у Кривому Розі закрились

О 20й годині голосування в Україні завершилось. Зачинили двері і 424-і виборчих дільниці чотирьох криворізьких округів.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Настрій і сподівання: чого чекають від нової Ради криворізькі виборці

Настрій – вибори. Понад 200 тисяч криворіжців вже проголосували. Попри несприятливі погодні умови, у деяких – робочий день, містяни йшли на виборчі дільниці. Усіх об`єднує одна надія – зміни на краще.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Національний екзит-пол: до Парламенту проходять п’ять політичних партій

Партія «Слуга народу» набирає 43,9 % голосів, Опозиційна платформа «За життя» - 11,5 %, на третьому місці з 8,9 % - «Європейська солідарність», – Національний екзит-пол.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
Фейк «без брюк», пиріжки по 5 копійок і п’яний голова комісії. Про що гудять у соцмережах

Сьогодні, на позачергових парламентських виборах не обійшлося без правопорушень та казусів. Порушення фіксували спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
Дива не сталося: чоловік, який вижив після падіння з 9-го поверху, помер у лікарні

Сьогодні у Криворізькі міській лікарні №2 помер чоловік, який вижив після падіння з дев’ятого поверху. Про це повідомила пресслужба Криворізького відділу поліції.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
Понад 200 тисяч криворіжців вже проголосували

Обираємо депутатів Верховної Ради. Волевиявлення криворіжців триває. 

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА

Сторінки