01 жовтня 2019

ЦЕЙ ДЕНЬ. ВИПУСК ЗА 01.10.2019 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
СПОРТ. ВИПУСК ЗА 01.10.2019 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
До мерії на урочистий прийом з нагоди Дня людей похилого віку запросили ветеранів органів місцевого самоврядування

За міжнародною класифікацією людина досягає похилого віку у шістдесят п'ять років. Та окремим криворізьким ветеранам - енергійним попри роки, паспортний вік можна ділити навпіл. Небайдужі і активні ветерани органів місцевого самоврядування сьогодні зібрались разом у мерії з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку і дня ветерана.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
У Центрі "Віза" відбулась промоакція до Дня людей похилого віку

Запросили учасників урочистого прийому і до центру Віза. Надбання офісу муніципальних послуг за 16 років показали ветеранам органів місцевого самоврядування. В структурі Візи - паспортні офіси та відділи реєстрації в усіх районах. Центр надає криворіжцям близько трьохсот адмінпослуг. Продемонстрували гостям і два офіси-трансформери та мобільні кейси, що допомагають надавати послуги городянам вдома. Розповіли і показали: такі можливості центру "Віза" допомагають обслуговувати щоденно до півтори тисячі криворіжців.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Кіно без віку: соціальний проект підприємців для ветеранів

Більше року у місті діє соціальний проект "Кіно без віку". Участь у ньому беруть криворізькі підприємці. Реалізація проекту дає можливість дітям, інвалідам та пенсіонерам безкоштовно відвідувати покази улюблених стрічок. У Міжнародний день людей похилого віку відвідувачів терцентру Металургійного району запросили у кіно.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
До війська: сьогодні в Україні стартувала осіння призовна кампанія

Сьогодні в Україні стартувала осіння призовна кампанія. За даними Міноборони, призвати планують понад 15 тисяч громадян. З Кривого Рогу цієї осені мають вирушити на службу 650 чоловіків від 20 до 27 років, які не мають проблем зі здоров’ям та права на відстрочку, розповіли у Центрально-Міському центрі комплектування та соціальної підтримки. Там сьогодні розпочала роботу призовна комісія. Її перше засідання відвідала і наша знімальна група.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
У Польщі затримали співорганізатора крупного наркоугруповання в Кривому Розі

В Польщі затримали співорганізатора одного з набільших наркоугруповань Кривого Рогу. Про це повідомив сьогодні департамент протидії наркозлочинності.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Є альтернатива: криворізькі споживачі газу можуть самі обирати постачальника з-поміж трьох організацій

Порядок надання послуг з розподілу та постачання природного газу в місті, а також право вибору споживачами газопостачальника. Про таке говорили сьогодні у Центрі обслуговування споживачів компанії «Нафтогаз України». Тепер споживач має право обрати компанію з постачання газу. В деталях розбиралась Вікторія Добровольська.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Протизаконні багаття: міські екологи спільно з правоохоронцями і активістами провели рейд проти спалювання листя

Сезон підпаленого сухостою. Черговий спільний рейд управління екології з правоохоронцями пройшов у районі Карачунів. Тепер із залученням громадськості. Розповісти про шкоду спалювання сухостоїв, вручити попередження чи скласти адміністративний протокол – такі способи впливу на порушників. Чи вдалося піймати когось на гарячому - розкаже Євген Клусовський.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Потопи у квартирах: мешканці п'ятиповерхівки сподіваються на ремонт даху, пошкодженого буревієм

Відголос буревію. Зустрічати осінні холоди без даху над головою - невесела перспектива для мешканців однієї з багатоповерхівок у Саксаганському районі. Люди б’ють на сполох – через вологу погоду кімнати на верхніх поверхах вже просто руйнуються. Подробиці у сюжеті Олени Павловець.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Знання - не за горами: Директор Центру туризму Інгулецького району Ганна Глядченко з учнями і на заняттях, і в походах

Зміцнити дух і тіло, навчитись знаходити миттєві рішення у складних ситуаціях, а ще - пізнати глибше ріднокрай. Ці вміння і знання вже 20 років прищеплює своїм вихованцям Інгулецький центр туризму, краєзнавства та екскурсій для учнівської молоді. Його випускники - бажані студенти профільних факультетів українських вишів. А педагоги прагнуть, аби їхній центр утвердився як позашкільний заклад нового типу.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Криворожанка стала срібною призеркою міжнародного конкурсу молодих дизайнерів

Криворожанка Олена Бохан взяла участь у п’ятому Міжнародному конкурсі молодих дизайнерів New Fashion Zone та стала срібною призеркою. Cекретами колекції поділилася і з нашими журналістами.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ

Сторінки