08 жовтня 2019

Поет В'ячеслав Сталін КАТЕГОРІЯ: ТЕЛЕПРОЕКТ "Диван"
ЦЕЙ ДЕНЬ. ВИПУСК ЗА 08.10.2019 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
СПОРТ. ВИПУСК ЗА 08.10.2019 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
Коли розпочнеться опалювальний сезон?

В місті готові розпочати опалювальний сезон, щойно за вікном три дні поспіль буде не тепліше восьми градусів. Про це повідомили у мерії. Там наголошують: усі підприємства матимуть номінації від Нафтогазу, принаймні, у цьому році проблем з лімітами немає. Дата початку сезону залежатиме від температури повітря.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Житло для переселенців

У Харкові відбувся форум "Міста солідарності: довгострокові житлові рішення для внутрішньо переміщених осіб". Серед кращих прикладів забезпечення житлом переселенців був названий досвід Кривого Рогу. З учасниками форуму поспілкувалися наші журналісти.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Роботи слід прискорити: мер міста про реконструкцію басейну ДЮСШ №1

Сьогодні мер міста Юрій Вілкул провів робочу нараду з реконструкції Палацу водних видів спорту дитячо-юнацької спортшколи №1. Основна вимога до підрядників - прискорити роботи і дотримуватися графіку. При цьому - не забувати про якість ремонту. Іван Проводов дізнавався, на якому етапі реконструкція басейну.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Тренінг для криворізьких лікарів

Німецькі дослідження для криворізької медицини - третій етап співпраці. Сьогодні у четвертому Центрі первинної медико-санітарної допомоги зібралися лікарі міста. Іноземні фахівці радили колегам, як зробити ефективною взаємодію усіх гілок медичної галузі, як єдиного механізму індустрії здоров'я.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Що не так з насосами?

Представники криворізьких ОСББ стурбовані бажанням "Кривбасводоканалу" в стислі терміни встановити в будинках насоси для підкачки води. Ультимативну риторику підприємства називають неприйнятною. Тим часом у "Кривбасводоканалі" запевняють: такі роботи споживачам тільки на користь. Далі детальніше.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Гроші на тепло: 70 будинків стали учасниками програми "Теплий дім"

У цьому році учасниками конкурсної програми «Теплий дім» стали майже сімдесят багатоповерхівок. Завдяки міському проекту ремонтують та утеплюють житлові будинки. Енергозберігаючі вікна з послідуючим оновленням системи електропостачання - такі бонуси отримали мешканці будинку №13 на Бульварі Маршала Василевського. Головна вимога – сумлінна оплата житлово-комунальних послуг.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Мешканці села Новоаннівка п'ятий місяць без електроенергії

Жителі села Новоаннівка Криворізького району потерпають від перебоїв електроенергії. Майже щодня в населеному пункті вимикається електрика. Місцевий магазин - без продуктів, діти ціле літо без морозива, а селяни загалом - без віри у світле майбутнє. У ситуації розбирався Денис Пляц.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Правова допомога

Сьогодні українські юристи, адвокати та нотаріуси, судді, слідчі і прокурори відзначають своє професійне свято. Разом з ними - і колетив Криворізького місцевого центру безоплатної правової допомоги. Тільки цьогоріч за такою допомогою до центру звернулось більше десяти тисяч мешканців Кривого Рогу, Жовтих Вод та прилеглих районів. Більшість справ фахівці центру вирішили на користь клієнтів.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Працівники східних регіонів України вивчали досвід Криворізького центру зайнятості

Обмін досвідом у сфері надання послуг з працевлаштування. З такою метою працівники центрів зайнятості зі східних регіонів України приїздили до Кривого Рогу. Познайомилися з містом, його ринком праці та прогресивними методами роботи місцевого центру зайнятості. Детальніше у сюжеті Євгена Клусовського.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ

Сторінки