09 жовтня 2019

Корисні бутерброди КАТЕГОРІЯ: ТЕЛЕПРОЕКТ "Територія порад"
Хокейний Кривий Ріг КАТЕГОРІЯ: ТЕЛЕПРОЕКТ "Спортивна середа"
ЦЕЙ ДЕНЬ. ВИПУСК ЗА 09.10.2019 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
Місто в смартфоні: У Кривому Розі впровадять проект "Є-Малятко"

У Кривому Розі готується запуск експериментального проекту «Є- Малятко». Сьогодні мер міста Юрій Вілкул провів робочу нараду, на якій обговорили алгоритми запуску. Більше знає Вікторія Добровольська.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
У одному з торгівельно-розважальних комплексів міста сьогодні провели обшуки

У торгівельно-розважальному комплексі "Юніон" сьогодні правоохоронці проводили обшуки. Слідчі дії відбувались безпосередньо в адміністрації закладу. Станом на 19-ту годину процес продовжувався за участі співробітників криворізького відділу поліції і за зачиненими дверима. Наразі нам не вдалося отримати коментарі від міського управління нацполіції та прокуратури №3. Телеканал "Рудана" стежить за розвитком подій. Більше інформації - в наступних випусках.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Рух без меж: Громадські активісти обговорили питання безбар'єрного простору для людей з інвалідністю

Нові державні будівельні норми або як забезпечити доступне середовище для осіб з інвалідністю та маломобільних людей. Це питання розглядали на семінарі, організованому представниками громадської організації "Рух без меж". Про особливості універсального дизайну та створення доступного середовища розповіла гостя з Чернівецької області Марія Нікітіна.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Можливість чути: Німецький благодійний фонд надав допомогу криворізьким ветеранам

Двоє криворіжців, які у роки війни були угнані в Німеччину, отримали допомогу від німецького благодійного фонду. Сучасні протези дозволили відновити ветеранам слух. Юлія Вітряк детальніше.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Через діру у даху мешканців багатоповерхівки заливає водою

Ріки зі стелі звичне явище для мешканців п'ятнадцятого будинку по вулиці Костенко. У діру в покрівлі рясними потоками проливаються осінні дощі. Вирішення проблеми люди понад три місяці чекають від управляючої компанії. З міського матеріального резерву матеріали надійшли, а от черга на відновлення покрівлі до цього будинку - не дійшла. Тему продовжить Валерій Кожухар.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Води Саксагані: Екологи виявили перевищення концентрацій забруднюючих речовин у стоках підприємства

В місті проводять моніторинг якості води. У фокусі уваги екологів річки Саксагань та Інгулець. Лабораторні дослідження зворотних вод з підприємства КРМЗ в річку Саксагань виявили перевищення гранично допустимих концентрацій забруднюючих речовин. Екологи направили результати до Державної екологічної інспекції. Вчора організували комісійне обстеження для визначення походження другого, невідомого, витоку та визначення якості показників на випуску підприємства.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Рекорд: за місяць у місті зареєстровано майже півтисячі нових суб'єктів господарювання

З "Візою" швидко, доступно і професійно. Реєстратори міського управління нещодавно побили власний рекорд. У вересні вони зареєстрували найбільшу кілкість нових суб'єктів господарювання за місяць - майже 450. Деталі у сюжеті.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Правоохоронці заступили на цілодобове патрулювання в Металургійному районі

Площу біля державного цирку сьогодні надвечір заповнили правоохоронці. Співробітники Криворізького відділу поліції, військової частини 30-11 та державної служби охорони заступили на спільне патрулювання Металургійного району. Наряди правоохоронців бутуть контролювати територію району цілодобово.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Гості студії Світлана Ліщинська і Геннадій Мойсеєнко. Підготовка до напівмарафону

Усі біжать. І Кривий Ріг - не виняток. 14-го жовтня у місті пройде другий криворізький напівмарафон "Steel Run - 2019". Різні за довжиною дистанції, різні вікові категорії, організатори обцяють - емоцій буде точно за край. Сьогодні вони у нашій студії, Світлана Ліщинська, виконавчий директор «Старт Дніпро» і Геннадій Мойсеєнко, директор траси Steel Run.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Верховна Рада розглядає поправу до закону про поводження із тваринами, яка може залишити цирк без звірів

Представники Криворізької зоозахисної організації «Альянс захисників тварин» сьогодні у Верховній Раді. На розгляді у парламенті - проект з правками до закону України щодо гуманізації ставлення до тварин у розважальній діяльності. Криворізька зоозахисна організація брала безпосередню участь у створенні цього законопроекту. Центральне питання - заборона на використання тварин у цирку. І як нам стало відомо, сьогодні у Верховні Раді на засіданні комітету екології були прийняті декілька доленосних рішень.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ

Сторінки