18 жовтня 2019

Як повернути іскру в стосунки КАТЕГОРІЯ: ТЕЛЕПРОЕКТ "Вголос"
Гумор та молодь КАТЕГОРІЯ: ТЕЛЕПРОЕКТ "NEXT"
ЦЕЙ ДЕНЬ. ВИПУСК ЗА 18.10.2019 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
СПОРТ. ВИПУСК ЗА 18.10.2019 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
"Кривбасводоканал" встановлює в багатоповерхівках насоси для підвищення тиску

Воду - нагору. Фахівці комунального підприєства "Крибасводоканал" продовжують роботу із встановлення в багатоповерхівках тископідвищувальних насосів. Майже сотня криворізьких будинків вже апробовує ноу-хау. Мешканці верхніх поверхів розповідають - нарешті позбулися проблем з тиском води у кранах. Тему продовжить Валерій Кожухар.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
16-та пожежна частина відзначила півстолітній ювілей

16-та пожежна частина сьогодні відзначає півстолітній ювілей. Співробітники підрозділу та ветерани приймали вітання у Палаці культури "Північний". Кращі фахівці отримали міські відзнаки. Із свята - наш наступний репортаж.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Слухання у справі Аміни Менго - перенесене

Більше двох років триває розгляд кримінальної справи за обвинуваченням подружжя у нарузі над тілом прийомної доньки Аміни Менго. Спалені останки шестирічної дівчинки знайшли у річці влітку 2017-го. Сьогодні у Дзержинському райсуді мало відбутися чергове засідання. Однак прокурор Олексій Пустоваров перебував у справах у Дніпрі, не з'явився до суду й адвокат потерпілої сторони Сергій Гуртовий.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
До Всесвітнього дня боротьби проти раку молочної залози: криворізькі онкологи нагадали про профілактику

Жовтень - місяць інформування про рак молочної залози в усьому світі. Нині він на першому місці у структурі онкозахворювань та смертності серед жінок. Про профілактику цієї хвороби розповіли сьогодні онкологи.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Допомога зі столиці: київські кардіохірурги консультують малих пацієнтів у Кривому Розі

Столичні лікарі у Кривому Розі. Сьогодні у 8-ій міськлікарні вели прийом малих криворіжців кардіохірурги з Інституту серця. Обмін досвідом з місцевими лікарями - кількарічна практика київських медиків. З 8-ої міськлікарні - наші кореспонденти.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Електрика для села: у Новоаннівці Криворізького району - перебої з електропостачанням

У селі Новоаннівка Криворізького району і досі перебої з електропостачанням. Така ситуація, кажуть мешканці, продовжується кілька місяців. В енергетичній компанії інформують - це зумовлено заходами з обрізання високих дерев під лініями елекротромереж. Завершити ці роботи підрядники планують 10 листопада. Деталі знає Денис Пляц.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Музейна планета: Всеукраїнський семінар зібрав фахівців у науково-природничому ліцеї

Музейна планета. Всеукраїнський семінар зібрав фахівців у Криворізькому природничо-науковому ліцеї. Цей заклад уже третій рік бере участь в експерименті з наповнення музейного порталу. Така робота, розповідають педагоги, збагачує науково-пошукові навички учнів та розвиває у дітей естетичний смак. Тим часом Міносвіти разом з Інститутом модернізації освіти та Малою академією наук планують розширити географію музеїв та впровадити рівний інформаційний доступ. Це означає, що діти навіть у віддалених населених пунктах зможуть здійснити віртуальні екскурсії музеями не лише України, а й світу.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
У місті вдруге проведуть конкурс фотографій «Ні - насильству!»

Понад 800 криворіжців зазнали насилля у сім’ї. Таку цьогорічну статистику наводять у міському департаменті у справах сім'ї, молоді та спорту. Аби привернути увагу городян до цієї проблеми, у місті вже вдруге проведуть конкурс фотографій «Ні-насильству!». Так криворіжці планують підтримати Всесвітнюї акцію «16 днів проти насильства». Долучитися до конкурсу можуть усі бажаючі. Заявки прийматимуть з 28 жовтня по 8 листопада.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
У місті визначили переможця конкурсу «Велопрацедавець року»

Велосипедом на роботу. У Кривому Розі набирає обертів конкурс «Велопрацедавець року». На ньому оцінюють найкращі умови праці для людей, які приїздять на роботу на двоколісному. Про криворізьку компанію-переможця – далі.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
В майбутнє разом: у Кривому Розі відбувся благодійний турнір у підтримку сонячних дітей

Боулінг не тільки для розваг, а й для добрих справ. У Кривому Розі відбувся благодійний турнір «В майбутнє разом». 10 команд змагалися, щоб зібрати гроші на підтримку дітей із синдромом Дауна. Детальніше - у сюжеті.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ

Сторінки