04 листопада 2019

Фильмы о великих художниках КАТЕГОРІЯ: ТЕЛЕПРОЕКТ "КнижКино"
Ігор Супрунець КАТЕГОРІЯ: ТЕЛЕПРОЕКТ "На шляху до перемоги"
Питання та відповіді КАТЕГОРІЯ: ТЕЛЕПРОЕКТ "Бесіди про вічне"
Випуск № 43 КАТЕГОРІЯ: ТЕЛЕПРОЕКТ "Англійська для всіх"
ЦЕЙ ДЕНЬ. ВИПУСК ЗА 04.11.2019 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
СПОРТ. ВИПУСК ЗА 04.11.2019 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
Зустріч міського голови з Генконсулом Німеччини в Україні

Сьогодні до Кривого Рогу прибув новопризначений Генеральний Консул Федеративної республіки Німеччина Штефан Кайль. Продовження співробітництва у різних сферах обговорили з криворізьким мером.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Тиждень Німеччини в Україні: тематичний захід у 20-ій школі

До 9-го листопада в Україні тривають тижні Німеччини. Цього разу вони присвячені тридцятиріччю падіння Берлінського муру. До тематичних заходів приєдналися і криворізькі учні. У двадцятій школі сьогодні звучали доповіді старшокласників із теми возз'єднання східної і західної Німеччини. Вірші та пісні мовою Гете - заходи у 20-ій школі традиційні. Тут поглиблено вивчають німецьку мову.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
На пожежі в Центрально-Міському районі загинув чоловік

Пожежа забрала життя. В житловому будинку - ні меблів, ні домашніх речей. У двох кімнатах вогонь нічого не залишив. Пожежа сталася сьогодні вранці в одному з приватних секторів Центрально-Міського району. З місця події - Олександр Карамушка.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Припинили розкрадання землі із скіфського кургану на Криворіжжі

Небайдужі городяни припинили розкрадання землі з пам'ятки Криворіжжя - скіфського кургану в карачунівському лісі. З історичного місця вантажівками вивозили чорнозем. На цій незаконній справі їх заскочили громадські активісти. Зловмисники втекли. Нині цей факт розслідують у поліції.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Книгозбірня на Поштовому: в капітально оновленій бібліотеці презентували нові номери альманаху "Саксагань"

Читання з комфортом. Книгозбірня на Поштовому після тривалого ремонту оновилася на всі сто. Приміщення для місевих книголюбів відтепер - комфортне і розкішне. У день другого народження бібліотеки там презентували два свіжих числа альманаху "Саксагань". Із відкриття оновленої книгозбірні на Поштовому - сюжет Ірини Павленко.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Криворізьких залізничників привітали з професійним святом

Сьогодні у залізничників професійне свято. Понад півтора століття тому саме в цей день до Львова прибув перший поїзд Відень-Львів, і саме тоді в Україні було започатковано залізничний рух. Нині залізниця залишається найбільш доступним і найпопулярнішим видом транспорту. Криворізькі залізничники не тільки забезпечують пасажирські перевезення, а й є надійною опорою економіки нашого регіону.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ

Сторінки