08 листопада 2019

Мотивація підлітків КАТЕГОРІЯ: ТЕЛЕПРОЕКТ "NEXT"
ЦЕЙ ДЕНЬ. ВИПУСК ЗА 08.11.2019 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
Новий дизель-тролейбус: у місті на маршрут вийшов уже десятий тролейбус на автономному ходу

Сьогодні вранці з депо номер два комунального підприємства "Міський тролейбус" на маршрут номер 24 вийшов новий дизель-генераторний тролейбус. Це вже десята машина на автономному ходу. Новий тролейбус скоротить час очікування пасажирами наступної машини на маршруті з 25 до 17 хвилин.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Оновлений трамвай - уже на лінії

Сьогодні ж на міський маршрут вийшов і оновлений трамвай. Його реконструювали і модернізували працівники двох трамвайних депо комунального підприємства. Проїхалась електротранспортом і наша знімальна група.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
50 проектів-переможців: рада конкурсу "Громадський бюджет-2020" підбила підсумки голосування криворіжців

Рада конкурсу "Громадський бюджет-2020" підбила підсумки голосування криворіжців. У порівнянні з першим роком проведення конкурсу рівень активності небайдужих мешканців зріс удвадцятеро. Як і раніше, криворіжці самі визначають проекти, які будуть реалізовані упродовж наступного року. Нині ідей-переможців - рівно півсотні.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Променева терапія: до річниці відкриття ікс-променів у криворізькому онкодиспансері розповіли про роботу підрозділів радіології

Рівно 124 роки тому Вільгельм Конрад Рентген відкрив ікс-промені. На його честь товариства радіології Європи й Америки заснували міжнародний професійний день. Сьогодні він відзначається усьоме. До цієї медичної сфери відносять рентгенологів, лікарів променевої терапії, ультразвукової діагностики, комп'ютерної, магнітно-резонансної томографії. Ці підрозділи функціонують у Криворізькому онкодиспансері. Звідти - наш наступний сюжет.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Мінус чотири: міська інспекція з благоустрою продовжує демонтаж незаконних конструкцій

Міська інспекція з благоустрою продовжує демонтаж незаконної реклами, а також небезпечних у міському середовищі конструкцій. Цього разу зносили кілька об'єктів на вулиці Бикова та один - на Івана Авраменка.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Останнє осіннє тепло: науковці пояснюють природу аномально теплого листопада

Схоже, природа переплутала пізню осінь з ранньою весною. Незвично теплий листопад, звичайно, радує українців, але негативно позначається на природі. Про можливі наслідки аномальної погоди – в сюжеті Яни Чоботаренко.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Диктант національної єдності: до всеукраїнської акції приєдналися сьогодні і руданівці

Перевірити грамотність всією Україною. Такий шанс щороку дарує мільйонам бажаючих Українське радіо, проводячи до Дня писемності та мови радіодиктант. Цьогоріч наймасштабніша українська акція грамотності відбулася вдев'ятнадцяте. Писала диктант і наша знімальна група.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Перлина українського мистецтва: в музеї-квартирі Григорія Синиці відкрилась виставка самчиківського розпису

В українських барвах та тонах. Музей-квартира Григорія Синиці розквітнув традиційними для нашої країни кольорами. Виставка вишивки та самчиківського розпису присвячена Всеукраїнському дню працівників культури та аматорів народного мистецтва. Відкриття експозиції відвідали і наші кореспонденти.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Майстер-клас від маестро: у музучилищі відбулась зустріч з відомою скрипачкою Богданою Півненко

За досвідом – до профі. Усе життя зі скрипкою в руках – і нічого більшого їй для щастя не треба. Українська скрипачка, заслужена артистка України Богдана Півненко приїхала до Кривого Рогу, аби провести майстер-клас для скрипалів усієї Дніпропетровщини. На завершальному акорді візиту маестро побувала Яна Чоботаренко.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Уболівайте! У Кривому Розі стартував чемпіонат України з ґандболу серед жіночих команд Вищої ліги

У Криворізькому національному університеті щойно відкрився чемпіонат України з ґандболу серед жіночих команд Вищої ліги сезону 2019-2020.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
Криворізькі екологи виявили перевищення концентрації аміаку в Саксаганському районі

6 листопада Криворізький міський відділ лабораторних досліджень провів дослідження вмісту забруднювальних речовин у Саксаганському районі через скарги мешканців вулиць Січова та Володимира Великого, – повідомляє міське управління екології.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА

Сторінки