11 листопада 2019

Церковна попса КАТЕГОРІЯ: ТЕЛЕПРОЕКТ "Бесіди про вічне"
Випуск № 44 КАТЕГОРІЯ: ТЕЛЕПРОЕКТ "Англійська для всіх"
ЦЕЙ ДЕНЬ. ВИПУСК ЗА 11.11.2019 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
СПОРТ. ВИПУСК ЗА 11.11.2019 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
"Вічний вогонь" над коксохімом: у вихідні мешканці Металургійного району нарікали на дим і хімічний запах

Задимленість та сморід. Городяни кашляють і нарікають на діяльність найбільшого забруднювача атмосфери в Кривому Розі. У вихідні мешканці міста знову зауважили стовпи диму і туман вочевидь не природного походження. Не згасає і факел над коксохімічним виробництвом. З городянами поспілкувалася наша знімальна група.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Джерело запаху: у повітрі над Саксаганським районом виявили перевищення концентрації аміаку

6-го листопада міський відділ лабораторних досліджень провів моніторинг вмісту забруднюючих речовин у Саксаганському районі. Колективну скаргу напередодні направили мешканці району до мерії. Як повідомляють у міському управлінні екології, дослідження виявило перевищення гранично допустимих концентрацій аміаку. Проби повітря за іншими показниками – в межах норми.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Творчість, яку не зрозуміли правоохоронці: поліцейські затримали місцевого мешканця за підозрою у вандалізмі

Графіті на вітринах - творчість, яку не оцінили правоохоронці. Нові творіння вуличних псевдохудожників виявили у Покровському районі. Відтепер написи перекривають фасади декількох закладів. Одного з авторів графіті вчора затримали поліцейські.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Знову труїли собак: на мікрорайоні Ювілейний невідомі вкотре потруїли бездомних чотириногих

У Покровському районі вже вдруге з початку листопада невідомі отруюють безпритульних собак. У ветеринарні клініки для реабілітації потрапляють чотириногі безахатченки і собаки, за якими доглядають люди. Тему продовжить Валерій Кожухар.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Капітальний ремонт: у 17-ій школі відновлюють покрівлю, зруйновану буревієм

Липнева стихія досі нагадує про себе наслідками. Найбільше постраждали дахи - як житлових будинків, так і закладів. У 17-ій школі капітально ремонтують покрівлю, зруйновану буревієм. Детальніше – у сюжеті.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Чергове поповнення: новобранці частини 3011 Нацгвардії склали присягу на вірність українському народові

В Україні триває осінній призов. Цьогоріч він продовжиться до 31-го грудня. Частина 3011 Національної гвардії вже отримала чергове поповнення. У суботу 45 новобранців склали присягу на вірність українському народові. Побувала на урочистостях і наша знімальна група.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
60 років випуску першої тонни концентрату: ювілейну дату НКГЗК відзначили в гірничому департаменті АМКР

60 років від дня випуску першої тонни концентрату. Ювілейну дату відзначив Новокриворізький гірничо-збагачувальний комбінат. Нині - це підрозділ ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг". Працівники підприємства та ветерани виробництва приймали привітання з нагоди святкової події у Палаці культури Металургів.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ

Сторінки