12 листопада 2019

ЦЕЙ ДЕНЬ. ВИПУСК ЗА 12.11.2019 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
Медицина у постійному доступі: Нарада з питань роботи сімейної медицини

Медицина у постійному доступі. Головне питання від пацієнтів - лікар вихідного дня. Графік роботи первинної ланки медицини обговорили сьогодні мер міста разом із керівниками районів та головними лікарями центрів первинної медико санітарної допомоги. Працювали з безпосередніми сигналами від городян щодо ускладненого доступу до медичних послуг.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
У місті відбулась Міжнародна конференція з теми транспортної безпеки

Науковців, перевізників, представників патрульної поліції й іноземних фахівців з безпеки дорожнього руху обєднала у Кривому Розі конференція з безпеки дорожнього руху. Мова йшла про правові та організаційні аспекти транспортної безпеки. Зустріч присвятили відзначенню Всесвітнього дня пам'яті жертв дорожніх аварій.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Мешканець Суворівки вдома насушив 23 кілограми канабісу

Майже чверть центнера марихуани криворізькі поліцейські виявили у трьох домоволодіннях одного з сіл неподалік Кривого Рогу. Ймовірного власника так званого «рослинного антидепресанту» правоохоронці затримали в той же день. Про незаконний схрон розкаже Денис Пляц.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Новий проєкт служби зайнятості: підсумки пілоту підбивали у місті разом з керівником Державного центру зайнятості

Із серпня цього року чотири центри зайнятості Дніпропетровщини брали участь у Всеукраїнському пілотному проекті з упровадження інституту "Консультант роботодавця". Його завдання - переорієнтація фахівців центрів на індивідуальну співпрацю з роботодавцями, на допомогу підприємствам у підборі кадрів, навчанні або підвищенні кваліфікації працевлаштованих. Днями керівники служб зібрались у Кривому Розі за круглим столом. Підсумки пілотного проекту підбивали разом з керівником Державного центру зайнятості.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг: роз'яснення фахівців

Субсидії по-новому та нові рахунки плюс монетизація. У жовтні пільговики отримуватимуть платіжки із повною сумою за спожиті житлово-комунальні послуги - без урахування пільг і субсидії. Як криворіжці зможуть отримати допомогу та розрахуватися за комуналку дивіться у сюжеті.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Тепло - від "Теплого дому": результати участі тернівчан в міській програмі

Нові вікна, навіс над під’їздом і відремонтований дах – результат перемоги тернівчан у міському конкурсі проєктів «Теплий дім». Ремонтні роботи на вулицях Ухтомського та Володимира Терещенка тривали з початку літа. Оновлення бачила наша знімальна група.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Психологічна допомога літнім людям: реалізована ідея "Громадського бюджету"

Центрально-Міський терцентр на сьогодні виконує роль психолого-консультативного осередку. Щотижня у центрі соціальної допомоги проходять заняття зі стресостійкості та самоактуалізації. Відтепер - у комфортних умовах, завдяки реалізації проекту «Громадський бюджет - 2019». Тему продовжить Юлія Вєтряк.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
«Кривбасводоканал» шукає фахівців

У Кривбасводоканалі відкриті одразу декілька вакансій. Кожен цех підприємства потребує кадрів для якісного експлуатування та реконструкції мереж водопостачання. Тож на підприємстві взялися шукати нові кадри.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Криворожанка готується до конкурсу краси серед людей з інвалідністю

Краса без обмежень. У листопаді стартує Всеукраїнський конкурс "Краса без обмежень-2019". Криворожанка Альона Корабльова - єдина претендентка з Дніпропетровщини, яка наважилася боротися за корону. Знайомилася із претенденткою на звання найкрасивІшої Ірина Павленко.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Майстерня слова: Всеукраїнський фестиваль-конкурс читців зібрав учасників у театрі імені Шевченка

Майстерня слова. На малій сцені академічного театру імені Шевченка пройшов четвертий Всеукраїнський фестиваль-конкурс читців. У програмі, окрім декламування віршів, був огляд театральних постанов. До Кривого Рогу приїхали читці з Херсона, Дніпра, Харкова, Конотопа і Кривого Рогу. Про хвилювання на професійній сцені та успіхи вихованців театральних студій - у сюжеті Ігоря Кононенка.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ

Сторінки