04 грудня 2019

ЦЕЙ ДЕНЬ. ВИПУСК ЗА 04.12.2019 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
Криворізьких посадовців нагородили у столиці за «Кращі практики місцевого самоврядування»

Сьогодні у Києві в Клубі Кабміну криворіжці отримували нагороди. Урочиста церемонія відбулась під час підсумкової конференції конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування». У складі делегації від Кривого Рогу - радник міського голови Костянтин Павлов та очільниця міського управління економіки Оксана Павлушенко. Вони представили колегам презентацію «Кривий Ріг туристичний: нереальна реальність».

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
СПОРТ. ВИПУСК ЗА 04.12.2019 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
Електронні сервіси на службі криворіжців: перша цифрова конференція

Електронні сервіси на службі криворіжців. Перша цифрова конференція відбулась сьогодні у Кривому Розі. Свої діджитал розробки представляли криворізькі виші, органи місцевого самоврядування та комунальники. Про впровадження сучасних цифрових сервісів в життя криворіжців - у сюжеті Олени Мухіної.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Проєкт «Громадського бюджету» - для дітей: нова їдальня у 49-ій гімназії

Зі смаком і до смаку. Саме такі відгуки про їдальню 49-ої гімназії. Педагоги, учні та батьки потурбувалися, щоб шкільні перерви минали смачно і комфортно. Виборовши перемогу в "Громадському бюджеті", шкільна їдальня перевтілилась на всі сто.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Гості студії. В Інгульці готуються до відкриття кінотеатру

Гарна новина для поціновувачів кінематографу. Завтра новий кінотеатр відкриється на мікрорайоні Інгулець. Про цю знакову подію говоримо з автором ідеї - директором громадської організації "Криворізька фундація майбутнього" Оленою Лещенко та керівником кінотеатру, директором палацу культури «Інгулець» Олексієм Гаврілевичем.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Робота для всіх: як забезпечити роботою людей з інвалідністю - радились у центрі зайнятості

До міжнародного дня людей з інвалідністю у криворізькому центрі зайнятості відбувся тематичний круглий стіл. Присвятили зустріч проблемам соціально-трудової адаптації людей з особливими потребами. У формі відкритого діалогу поспілкувалися з підприємцями та потенційними працівниками. Про деталі зібрання розкаже Денис Пляц.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Безлад у дворі: мешканці багатоповерхівки на Єсеніна нарікають на бездіяльність управителя

Побачити двірника у дворі – радість на увесь будинок. Мешканці Єсеніна, 13-ть стверджують - таке явище у них - рідкість. Так само, як і прибрана прибудинкова територія. Чому так склалося та як вирішують комунальні питання мешканці будинку - дізнавалась наша знімальна група.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Відремонтують підземку: вже за пів року на вулиці Лермонтова оновлять перехід

На вулиці Лермонтова в Центрально-Міському районі реконструюють підземний перехід поблизу Центрального ринку. Мешканці, що користуються ним регулярно радіють скорим змінам. Адже останніми днями перехід пертворився на звалище непотребу. Наша знімальна група бачила, як все було і знає, як усе буде.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Несподівана знахідка: під час ремонту автотраси знайшли останки бійців

Несподівана знахідка обабіч дороги. Під час ремонтних робіт автотраси на Дніпро дорожники наткнулися на останки. З'ясувалося - бійців Червоної армії, що загинули в 1943 році. За кілька годин з'ясували в архівах і інформацію про них. Наші кореспонденти бачили все на власні очі. Вікторія Сімкіна розповість більше.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Історія країни - в історіях героїв: у музеї школярі зустрілись з рідними загиблих бійців війни на сході

День Збройних Сил відзначатимуть в Україні 6-го грудня. Напередодні свята в міському історико-краєзнавчому музеї організували зустріч школярів з родинами загиблих воїнів АТО і ООС. Учні 20-ої школи слухали про земляків-героїв від їхніх найближчих людей. Звучали на зустрічі і тематичні авторські вірші. Історію країни в історіях її героїв чув і Денис Пляц.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Ювілей видання: 95 років відзначає газета "Червоний гірник"

Сьомого грудня виповнюється 95 років з дня виходу в світ першого номера газети "Червоний Гірник". Усі ці роки видання висвітлює життя міста. В редакції підрахували - починаючи з 44 року, в газеті працювало декілька поколінь - майже сімсот журналістів. За майже сторіччя "Червоний гірник" очолювало 26 головних редакторів. Як живе і про що пише газета сьогодні - знає Валерій Кожухар.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Перевірили знання: у місті провели олімпіаду з правознавства

Сьогодні у 41-ій школі відбулась олімпіада з правознавства серед учнів 9-их-11-их класів. Підтримку у проведенні заходу надав Харківський національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. Співробітники вишу підбирали завдання для учасників. Вони й перевірятимуть рівень знань криворізьких школярів. В олімпіаді взяли участь більше як 170 старшокласників з усього міста.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ

Сторінки