26 лютого 2020

ЦЕЙ ДЕНЬ. ВИПУСК ЗА 26.02.2020 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
СПОРТ. ВИПУСК ЗА 26.02.2020 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
Сесія міськради: на пленарному засіданні депутати серед іншого розглянули питання реформування медичних закладів

Сьогодні депутати міськради приймали рішення, винесені на сесію. Під час пленарного засідання порушили питання реформування медичних закладів вторинного рівня. Розподілили додаткові кошти міського бюджету. Розглянули й питання благоустрою, транспорту і термомодернізації бюджетних закладів.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Нагородили провідних криворізьких спортсменів і тренерів

Приємний момент пленарного засідання сесії - відзначення криворізьких спортсменів. Сертифікати на отримання щорічної стипендії у розмірі 8 тисяч гривень вручили провідним криворізьким спортсменам і тренерам. Заохочення отримали тренери Андрій Биков, Віталій Губенко, Віта Трушковська, Олександр Биков та Іван Зінченко. А також спортсмени Андрій Халецький, Поліна Палванова, Єгор Цісар і Олександр Єфіменко.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Прапори - автентичні: експерти підтвердили автентичність бойових прапорів, які вилучили з міського музею два роки тому

Культурні цінності, що мають історичне значення. Сьогодні до міста надійшли результати перевірки автентичності бойових прапорів, які у 2018-му році були вилучені з криворізького музею і спричинили гучний резонанс після урочистостей до дня визволення у Кривому Розі. Висновки експертизи, що тривала понад два роки, оприлюднив на пленарному засіданні сесії радник міського голови Костянтин Павлов. Історія блукання прапорів - у нашому сюжеті.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Тактико-технічна підготовка: у місті змагаються гірничорятувальники з п'яти областей

У Кривому Розі з 24-го лютого на базі 3-го взводу воєнізованого гірничо-рятувального загону тривають змагання із тактико-технічної підготовки. Учасники з 5-ти областей України демонструють вміння використовувати спеціальне оснащення і надавати допомогу умовним потерпілим на базі навчальної шахти. Змагання триватимуть до п'ятниці. У підсумку будуть визначені чотири підрозділи, які боротимуться за звання кращих у фінальному етапі на базі діючого гірничодобувного підприємства.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Пожежа на лісоскладі: люди не постраждали

Палав лісосклад. Надзвичайна подія сталась у ніч на 26-те лютого на вулиці Шмаківській у Саксаганському районі. Рятувальники встановили: пожежа виникла в одноповерховій будівлі складу лісоматеріалів. Постраждалих немає.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Знайшли тіло чоловіка: поліцейські припускають самогубство

Сьогодні в Довгинцівському районі біля колишнього таксопарку по вулиці Леоніда Бородича перехожий виявив тіло чоловіка з вогневим пораненням. На таку знахідку одразу ж викликав поліцію.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Нечистоти - в річку: три несанкціоновані витоки з приватних домоволодінь виявили учасники екологічного рейду

Несанкціоновані витоки з приватних домоволодінь. Такі джерела забруднення річок виявляла сьогодні робоча група міського управління екології. Разом з поліцією та громадськістю інспектували Центрально-Міський район. Детальніше - у наступному сюжеті.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
День пам'яті: у криворізькій діаспорі азербайджанців згадали скорботну дату в історії свого народу

26-те лютого – скорботна дата для азербайджанського народу. Цього дня 28 років тому було жорстоко захоплене місто Ходжали, що призвело до масових жертв серед цивільного населення. Сьогодні у криворізькій діаспорі азербайджанців України згадували цю подію. Пам'ять про жертв масового вбивства вшанували квітами біля пам’ятного знаку жертвам голодомору.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Електронні щоденники у школах: два криворізькі навчальні заклади беруть участь у пілотному проєкті

У Європі освітяни вже давно і успішно працюють з електронними журналами та учнівськими щоденниками. Торік пілотний проєкт шкільного електронного інформаційного ресурсу Міносвіти схвалило для поширення серед українських навчальних закладів. Наразі литовські розробники аналогічної програми допомагають впровадити пілот "Моя школа" у Кривому Розі. Одними з перших до нього долучились педагоги, батьки та учні педагогічної гімназії.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Спортивне свято: відзначили кращих спортсменів Саксаганського району

Нагороди для нагороджених. В палаці культури "Мистецький" сьогодні влаштували свято для тих, хто не повертається з чемпіонатів без відзнак. Привітали та нагородили кращих спортсменів Саксаганського району. Спортивне свято бачили наші кореспонденти.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Бойові знамена визволителів повернулись до Криворізького музею. Відео

Сьогодні, 26 лютого, до Криворізького історико-краєзнавчого музею повернулися бойові знамена, вилучені правоохоронцями 22 лютого 2018 року під час параду до 74-ї річниці визволення Кривого Рогу, - повідомляє управління преси та внутрішньої політики виконкому.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
Криворіжці - у безпеці! Всі евакуйовані в Нових Санжарах - здорові

Міністерство охорони здоров’я отримало результати тестів українців та іноземців, яких евакуювали з китайського Уханя. Нагадаємо, серед розміщених у Нових Санжарах - 17 криворіжців.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
У двох криворізьких школах впроваджують електронні щоденники та журнали

У Європі освітяни вже давно і успішно працюють з електронними журналами та учнівськими щоденниками. Торік пілотний проєкт шкільного електронного інформаційного ресурсу Міносвіти схвалило для поширення серед українських закладів. Наразі литовські розробники аналогічної програми допомагають впровадити пілот "Моя школа" у Кривому Розі. Одними з перших до нього долучились учителі, батьки та учні педагогічної гімназії.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА

Сторінки