11 березня 2020

Хочу заміж! КАТЕГОРІЯ: ТЕЛЕПРОЕКТ "Ключі від щастя"
ЦЕЙ ДЕНЬ. ВИПУСК ЗА 11.03.2020 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
Загальнонаціональний карантин: В Україні на три тижні закрили школи і заборонили масові заходи

Сьогодні в Україні оголошено загальнонаціональний карантин. На позачерговому засіданні Кабміну прийнято рішення тимчасово закрити навчальні заклади та заборонити масові зібрання людей кількістю більше двохсот осіб. Щоправда, офіційного розпорядження ні обласна державна адміністрація, ні криворізька мерія досі не отримали. Оперативний штаб, створений розпорядженням мера міста, в очікуванні документу. Про остаточне рішення буде повідомлено пізніше. Олена Мухіна тим часом вивчала інформацію урядового порталу, слухала заяви прем'єра і думки криворіжців.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Умовний хворий: сьогодні в місті провели навчання з протидії коронавірусу

І як сьогодні стало відомо, Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила коронавірус пандемією з огляду на стрімке розповсюдження КОВІД-19 у світі. Міський оперативний штаб запобігання поширенню коронавірусу сьогодні провів тренінг за участі сімейних лікарів, медиків міської станції швидкої допомоги та інфекційної лікарні. Алгоритм взаємодії відпрацьовували щодо умовного хворого на коронавірус, який потребував невідкладної допомоги. Як це відбувалося, бачив Іван Проводов.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Перемовини криворізького аеропорту з лоукост-компанією перенесені на невизначений термін

Коронавірус вніс корективи в комерційну складову діяльності криворізького аеропорту. Днями одна з великих лоукост-компаній перенесла на невизначений термін візит до нашого міста.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Колективу місцевої прокуратури №3 представили нового прокурора

У Криворізькій місцевій прокуратурі №3 - новий керівник. За дев'ять років професійної діяльності Артем Проценко працював у сфері протидії адміністративній корупції, сфері земельних відносин та захисту інтересів громадян і держави. Наразі новий керівник знайомиться з актуальними судовими справами. Артем Проценко запевняє: має намір максимально ефективно використати свій досвід на новій посаді.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Афганцям повернуть скасовані пільги - рішення Конституційного суду

Шлях до справедливості може тривати роками, - так у мережі відреагувала на новину останніх днів спільнота афганців. Мова про рішення Конституційного суду, який врешті -решт підтримав вимоги криворізьких нардепів-опозиціонерів кількарічної давнини. За рішенням суду, скасовані ще в 2015-му році пільги для ветеранів війни, учасників бойових дій та їхніх родин - відновлені. Нагадаємо, обмеження пільг окремою постановою затвердив тодішній Кабмін. Нині конституційний суд дійшов висновку - держава не може в односторонньому порядку відмовитися від захисту тих, хто вже виконав свій обов'язок.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Інструменти локальної демократії: сьогодні у місті розпочався дводенний тренінг за участі спікерів офісу Ради Європи

“Інструменти локальної демократії” - як громада може впливати на розвиток міста. Дводенний тренінг з такою назвою розпочався сьогодні в стінах Донецького юридичного інституту. В рамках тренінгу спікери від офісу Ради Європи надають свої рекомендації щодо залучення містян у соціальне та політичне життя. Детальніше в нашому сюжеті.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Весняний благоустрій: в місті розпочато ремонт доріг

Сухий і теплий березень, тож за погодними умовами - саме час для весняних дорожних робіт. У місті на цей рік заплановано декілька ключових об'єктів реконструкції. Це ділянка проспекту двохсотріччя Кривого Рогу - від кафедрального собору до зупинки "Спаська". А також завершення будівництва нової дороги між мікрорайонами "Сонячний" і "Спаський". Днями у місті стартували роботи з ремонту внутрішньоквартальних доріг та вулиць приватного сектора. Тему продовжить Валерій Кожухар.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ

Сторінки