15 березня 2020

Місто на карантині: за якими правилами житимуть криворіжці в найближчі три тижні?

Припинені заняття, відмінені фестивалі та змагання, перервані гастролі, закриті кордони. Україна з 12-го березня на три тижні на карантині. У п'ятницю в країні зафіксована перша смерть від коронавірусу. Померла 71-річна жінка з Житомирщини. До третього квітня усі в країні мають жити за правилами, аби не допустити епідемії коронавірусу. Як змінилося життя криворіжців в умовах карантину - розкаже Олена Мухіна.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Шахрай у людській подобі : все частіше пенсіонери стають жертвами ошуканців

Довіра - як товар, совість - як розмінна монета. Їхній камуфляж - це широка посмішка, за якою криються злочинні наміри. Актори кримінального світу — шахраї. Єдина перешкода для них - це людська спостережливість. І саме з цим проблеми у довірливих пенсіонерів. Як не попастися на гачок ошуканців - у сюжеті Антона Глущенка.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Кому до армії? Юристи роз'яснюють, хто має право на відстрочку від призову

Першого квітня в Україні стартує весняний призов до армії. Він триватиме до 30 червня. Кому прийдуть повістки та кому надають відстрочку від служби - з'ясовував Євген Клусовський.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Сонячна станція і будинок-термос. Бюджетні і не дуже варіанти економії від криворізьких раціоналізаторів

Торік 15 тисяч сімей в Україні перейшли на так звану чисту електроенергію. Домашні сонячні станції встановили 22 тисячі домогосподарств, інвестувавши в це близько чотирьохсот п'ятдесяти мільйонів євро. Опалювальний сезон ще не добіг кінця, втім вже залишив свій неприємний відбиток у бухгалтерії багатьох сімей. Та деякі криворіжці пережили зиму майже без фінансових втрат. Герої нашого наступного сюжету оголосили війну непомірним сумам у платіжках, використавши цікаві підходи в енергозереженні своїх приватних осель. В гості до раціоналізаторів та винахідників напросився Іван Проводов.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Посланець від "Корпусу миру": як живеться волонтеру з-за океану в Кривому Розі?

Вчителі з іншого материка. З урядовою організацією "Корпус миру США в Україні" наша держава співпрацює 28 років. Кривий Ріг також активно долучається до такого партнерства. Чимало добровольців з інших материків працюють у нашому місті, викладаючи англійську мову як іноземну. А криворізькі родини охоче приймають у себе гостей із-за океану. І сім'я, і волонтер за таку співпрацю мають символічну платню, головне, кажуть, - ідея. Побачила особливості міжкультурної комунікації в школі та родині наша Ірина Павленко.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Будьте пильні! Шахраї використовують дані онкохворого криворізького хлопчика Володі Осташка

Шахраї наживаються на біді, яка спіткала криворізького хлопчика Володю Осташка.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
Аж в очах рябить. У Кривому Розі засмітили проспект Південний рекламними оголошеннями

На житломасиві Південного ГЗК громадські організації, рекламуючи свою діяльність, обвішали дерева на проспекті Південному табличками з оголошеннями.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
21 тисячу респіраторних масок намагався вивезти за кордон херсонський підприємець

На Херсонщині поліція попередила вивезення до іншої країни респіраторів на понад мільйон гривень, - повідомляє Нацполіція.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
Учені з Нідерландів стверджують, що знайшли антитіло до коронавірусу

Науковці з Медичного Центру Університету Еразмуса в Роттердамі (Нідерланди) та Університету міста Утрехт стверджують, що знайшли антитіло до коронавірусу COVID-19. Наукова публікація групи з десяти вчених готується до оцінки провідним науковим журналом “Nature”. - ТСН.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
Зранку в Кривому Розі сонячно, але вітряно. Без опадів. -4 +4 градуси

Зранку у Кривому Розі - мінлива хмарність, сильні пориви вітру до 15 м/с. День та вечір обіцяють бути безхмарними. Без опадів. -4 +4 градуси. 

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА