17 березня 2020

Футболіст Юрій Штурко КАТЕГОРІЯ: ТЕЛЕПРОЕКТ "Перші"
ЦЕЙ ДЕНЬ. ВИПУСК ЗА 17.03.2020 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
Опорний пункт в боротьбі з коронавірусом: мер міста провів нараду в інфекційній лікарні

Завтра відбудеться позачергова сесія міськради. Сьогодні ж, напередодні пленарного засідання, мер Юрій Вілкул провів робочу нараду в міській інфекційній лікарні №1. Головна тема - готовність міста до будь-яких викликів у зв'язку з поширенням коронавірусу. На сесії місто планує виділити 50 мільйонів гривень на додаткові заходи з протидії розповсюдженню пандемії.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Закриють швидкісний трамвай: маршрути криворізької підземки дублюватиме автотранспорт

З нуля годин вісімнадцятого березня тимчасово зупиняє роботу криворізький швидкісний трамвай. У міському відділі транспорту зазначають: цього вимагає постанова Кабміну про заборону перевезення пасажирів підземним транспортом. Щодня за добу швидкісний перевозить 80 тисяч людей. Щоб мінімізувати незручності, на посилений режим переводять комунальний транспорт.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Профілактика в громадському транспорті: міські тролейбуси регулярно дезінфікують

У Кривому Розі вже більше двох тижнів проводиться дезінфекція комунального транспорту. Як виконуються заходи з протидії розповсюдженню коронавірусу - перевірив міський голова Юрій Вілкул. У тролейбусному депо номер два звітують - мінімум двічі на день обробляють спеціальними засобами місця, з якими найбільше контактують пасажири. Як готують машини до виходу на маршрут - бачила наша знімальна група.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Режим безпеки: у міських трамваях і тролейбусах діє масочний та дезінфекційний режим

Поручні - мити, салони - провітрювати. Кондуктори та водії - тільки у масках. Відтепер у місті - такі вимоги до громадського транспорту. Масочний та дезінфекційний режим вже повною мірою діє в трамваях і тролейбусах.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Торговельно-розважальні центри - в умовах карантину

Усі на карантині. Аптеки, продовольчі магазини та автозаправки - виняток серед об'єктів бізнесу. Вони продовжують працювати. Такі додаткові термінові заходи протидії поширенню коронавірусу введені у Кривому Розі. Як підприємці виконують рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій - дізнавалася сьогодні наша знімальна група.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Кава і ланч - на виніс: заклади громадського харчування не залишать городян голодними

Посилені заходи боротьби з коронавірусом передбачають по всій Україні закриття кафе і ресторанів. Харчуватися вдома або замовляти їжу з доставкою - такі правила карантинних обмежень. Чи всі заклади громадського харчування в Кривому Розі дотримуються дисципліни та як сприймають городяни тимчасові вимушені заходи - дізнавалась Юлія Вєтряк.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Для забезпечення лікарень: резерви КП "Фармація" для медзакладів міста

Забезпечити місто всім необхідним для профілактичних заходів проти коронавірусу. Таке завдання від мера міста має комунальне підприємство "Фармація". Там повідомляють - нині посилено працюють у кількох напрямках. Насамперед це - придбання у достатній кількості масок, марлевих пов'язок та респіраторів, а також дезінфікуючих засобів. З подробицями - Ігор Кононенко.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Фінансові тривоги: як працюють банки та чи є проблеми з отриманням готівки?

Бігти чи не бігти до банку? Варто чи ні терміново купувати валюту? Впродовж останньої доби українці розмірковували одразу над кількома майже шекспірівськими питаннями. У якому режимі працюють банківські установи під час карантину та чи є проблеми з отриманням готівки - з'ясовували наші журналісти.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Невиїзні: відзавтра в Україні припиняються міжміські перевезення

Відзавтра закриваються автобусне та залічничне сполучення між містами. Заборона пасажирських міжміських перевезень діятиме до зняття карантину.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
АМКР: заява керівництва про попереджувальні заходи

Генеральний директор «АрселорМіттал Кривий Ріг» Мауро Лонгобардо записав відеозвернення до працівників компанії у зв’язку з поширенням коронавірусу. Він зазначив: на підприємстві враховують інструкції, які надає український уряд. Також взято до уваги досвід, впроваджений в інших країнах, де ситуація з коронавірусом складніша, ніж зараз в Україні. Наказ по підприємству визначає попереджувальні заходи, обов’язкові для впровадження на АМКР.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
На підприємствах компанії "Метінвест" вводять карантинні заходи

На підприємствах Групи Метінвест також запроваджують обмежувальні заходи на час карантину. Працівників просять не виходити на роботу у разі нездужання і звертатися за допомогою до лікаря.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ

Сторінки