18 березня 2020

Що не любить мозок? КАТЕГОРІЯ: ТЕЛЕПРОЕКТ "Територія порад"
ЦЕЙ ДЕНЬ. ВИПУСК ЗА 18.03.2020 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
Запас міцності: сьогодні міська рада виділила 50 мільйонів гривень на протидію коронавірусу

Cоvid-19. Вірус, що крокує планетою, - чи не єдина тема, яка сьогодні турбує людей. Ворог - підступний, на кожній країні його подорож позначається по-різному. Вочевидь, чим більший запас міцності - тим краще. Український Уряд поки що оцінив майбутні видатки, пов'язані із протидією коронавірусу, у 100 мільйонів гривень. Яким чином суми допомоги будуть розподіляться між регіонами - невідомо. Не втрачаючи дорогоцінний час, сьогодні криворізький мер Юрій Вілкул скликав позачергову сесію міської ради.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Створення благодійного фонду

Час об'єднуватись. Сьогодні на сесії міськради депутатам повідомили про те, що у місті створюється благодійний фонд. Функціонуватиме він у рамках програми "Здоров'я нації". Наразі при міській інфекційній лікарні №1 відкритий спецрахунок. До заходів з протидії поширенню коронавірусу пропонують фінансово долучитися великому, середньому та малому бізнесу і просто усім охочим.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Освітяни - на дистанційній роботі

Не допускати фактів вимагання щоденної присутності на робочому місці працівників навчальних закладів без можливості дистанційної роботи - з позначкою «До безумовного виконання». Такий наказ начальника міського департаменту освіти і науки щодо посилення обмежувальних заходів під час карантину.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Нарада з питань транспорту

Відповідно до Постанови Кабміну з 18 березня у містах по всій країні заборонено перевезення понад 10-ти пасажирів одночасно в тролейбусі, трамваї, автобусі та маршрутці. Велике прохання до пасажирів старше шістдесяти років - без виняткової потреби не їздити у міському транспорті під час карантину.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Перший день без підземки: як працює міський транспорт в умовах карантину

Перший день без підземки. Перевезти на робочу зміну і назад тисячні колективи криворізьких комбінатів - тепер справа автобусів та маршруток. До автоперевізників - посилені вимоги. З найскладнішого на тепер - захисна маска, що захищає водія, а не служить нашийною пов'язкою.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Останній поїзд пішов: опівдні в Україні припинилось міжміське авто-, авіа- та залізничне сполучення

Місія - потрапити до останнього потяга. У цьому випадку - в буквальному сенсі. Сьогодні криворіжці могли востаннє поїхати до іншого міста за допомогою міжміського транспорту. Далі - пауза щонайменше до третього квітня. Як криворіжці реагують на транспортний карантин? Проводжав знаковий потяг сьогодні і наш Олег Ендрексон.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Не більше п'яти - в одні руки: в торговельних мережах борються зі спекулянтами

Ні - спекулянтам і панікерам! Мережа супермаркетів АТБ відсьогодні ввела обмеження на продаж товарів. Такі заходи тимчасові, кажуть у компанії і запевняють: доставка товарів ведеться у звичному режимі. У великих маркетах і маленьких крамничках продавці здебільшого у масках. А в деяких магазинах маски, або те, що може їх замінити, вимагають і від покупців.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Чи закрились заклади на Східному?

Продовольчі магазини, автозаправки та аптеки продовжують працювати в законі. Та люди, що пильно слідкують за дотриманням карантинних вимог, раз по раз скаржаться на порушників. Перевірити повідомлення зі Східного вирішила наша знімальна група.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ

Сторінки