19 березня 2020

Через цькування в мережах, хворий на коронавірус поляк вкоротив собі віку

У Польщі інфікований коронавірусом лікар вкоротив собі віку, - ТСН.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
#маїсові_полози КАТЕГОРІЯ: ТЕЛЕПРОЕКТ "ZОО сторіс"
Письменник Андрій Дюка КАТЕГОРІЯ: ТЕЛЕПРОЕКТ "Диван"
ЦЕЙ ДЕНЬ. ВИПУСК ЗА 19.03.2020 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
Питання на часі: Головні завдання найближчого дня і на перспективу обговорили на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки

Кожен день-нові реалії і нові виклики. Робота в режимі 24 на сім у криворізької мерії і комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Графік роботи медзакладів, ступінь захисту медпрацівників, питання закупівлі обладнання та дефіцитних медпрепаратів - такі головні теми наради сьогодні. Іван Проводов - детальніше.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
В салон - не більше десяти: поїздки містом в години пік стали сьогодні випробуванням на міцність нервів та свідомість

Відповідно до Постанови Кабміну по всій країні заборонено перевезення понад 10-ти пасажирів у транспорті. Вчора мер міста екстрено скликав керівників промислових підприємств, комунальних підприємств електротранспорту та автоперевізників. Головне питання - як в умовах карантину організувати перевезення працівників на роботу та після зміни додому. Пенсіонерам радять утриматися від поїздок без нагальної потреби, аби ті, хто працює, змогли скористатися транспортом. Перевезення - топ-тема цього дня для України.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
І офіційні, і стихійні: окремі криворізькі ринки - у роздумах, чи згортати діяльність на час карантину

Працювати чи ні? Деякі місцеві ринки й досі сумніваються, чи варто припиняти свою діяльність. Сьогодні зранку наша знімальна група перевірила, хто ігнорує карантинну заборону.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Ремонт інфекційної лікарні

У Кривому Розі реалізують масштабний проект реконструкції. Це - капітальний ремонт будівлі головного корпусу інфекційної лікарні №1. У минулому році місто здійснило процедуру закупівель, провело тендер та визначило підрядну організацію, завдання якої - завершити капремонт медичного закладу. Мер міста перевірив хід робіт.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
На Дніпропетровщині підтверджені два випадки коронавірусу

У нашій області підтвердилися два випадки захворювання на коронавірус.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
Медична допомога при гострих станах: криворізькі заклади готові приймати пацієнтів у разі невідкладних проблем

По всій країні, зокрема й у Кривому Розі, медзаклади перейшли на особлививй режим роботи. Пацієнтам повідомляють про необхідність відтермінувати планові операції, а роботодавцям нагадують: у цей час - жодних профоглядів. Однак зубний біль, травми або, приміром, гострі проблеми із зором не чекатимуть завершення карантину. Як працюють медики в невідкладних випадках - дізнавалась Вікторія Добровольська.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Самі вдома: найголовніші поради від фахівців про дитячу безпеку в домашньому полоні

Cамі вдома. Десятки тисяч дітей нині на вимушеному карантині. І десятки тисяч батьків щодня переймаються: чи не станеться з їхніми чадами щось погане? Нема карантину для служб швидкого реагування. Їхні представники і нагадують, про що варто пам'ятати зараз, аби все було добре.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Робота правозахисників в режимі карантину

Наради і засідання лише у разі крайньої потреби. Заклади освіти і бізнес переходять в режим онлайн і конференцзв'язку. Для силовиків та судової системи карантинний час також непрлостий. Як працюватимуть ці установи і чи зможуть люди отримати допомогу - дізнапвались наші журналісти.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Через карантинні заходи в Україні відтермінували призов до Збройних Сил

Громадянський обов'язок - до кращих часів. Через карантинні заходи в Україні відтермінували призов до Збройних Сил. Він мав стартувати з першого квітня. Однак потрібні довідки оформити можна - для цього визначено один день - четвер.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ

Сторінки