27 березня 2020

ЦЕЙ ДЕНЬ. ВИПУСК ЗА 27.03.2020 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
Нові виклики: засідання міського оперативного штабу

Епідситуація в місті, робота медзакладів та аптечної мережі, транспорту і об'єктів торгівлі, створення додаткових постів на в'їздах до Кривого Рогу. Такі головні питання сьогодні розглянули на засіданні міського оперативного штабу з протидії поширенню коронавірусу.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Кількість блокпостів збільшили

Відсьогодні місто з усіх боків має пропускні пункти. Всім, хто в’їжджає, вимірюють температуру та цікавляться маршрутом. Звичайно, на в'їздах до міста є і пробки. Утім - це необхідна умова теперішнього життя. На постах - поліцейські, медики та фахівці МНС. Деталі - в нашому сюжеті.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Волонтерський рух: допомога одиноким пенсіонерам від фонду "Украінська перспектива"

Карантин - нагода проявити небайдужість - надати допомогу тим, хто найбільше її потребує. Та що робити тим, хто залишився сам. Волонтери фонду Олександра Вілкула “Українська перспектива” допомагають одиноким пенсіонерам закупити необхідні продукти та ліки з доставкою додому. Детальніше - в нашому сюжеті.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Сто піц для медиків інфекційної лікарні

Небайдужі криворіжці приєднуються до роботи волонтерського центру при міському протиепідемічному штабі. Питання щоденного забезпечення додатковим харчуванням лікарів і пацієнтів Криворізької інфекційної лікарні взяла на себе Ольга Бабенко.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Чистий будинок: місто забезпечує ОСББ засобами захисту

Максимум дієвих заходів – з таким міський голова звернувся до управителів та ОСББ. Роботи із дезінфекції під’їздів, в першу чергу - дверних ручок, перил, кнопок ліфтів, підлоги тривають. Дезінфікуючий розчин надають безкоштовно.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Робота поліціі в період карантину

З початку карантину криворізькі поліцейські перейшли на посилений режим роботи. Пандемія коронавірусу внесла корективи у нормальне життя багатьох людей, але не всі одразу готові пристосуватись до нових вимог. Попередження порушень - тепер одне із завдань поліції. Про роботу силовиків в нових умовах розкаже Денис Пляц.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Планета на карантині: як люди в різних країнах переживають пандемію

Пандемію коронавірусу мільйони українців зустріли далеко від батьківщини. В українській діаспорі – чимало вихідців з Кривого Рогу. Як переживають карантин у різних країнах наші земляки, дізнавався Денис Пляц.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Врятували людей на пожежі

У вогняну пастку учора увечері потрапили люди в багатоквартирному будинку по вулиці Адмірала Головка в Тернівському районі. За інформацією служби ДСНС, пожежа спалахнула на балконі технічного призначення - на 9-му поверсі. Згодом вогонь перекинувся на коридор квартири, де мешкає сім’я з маленькою дитиною. На порятунок людей вирушили дві пожежні бригади.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Коня рятували з пастки

Сьогодні о шостій ранку рятувальників викликали на вулицю Павлоградську Довгинцівського району. Там у двохметрову яму впав кінь. Співробітники 26-ої пожежно-рятувальної частини за допомогою лебідки та рятувальної мотузки витягли тварину з пастки.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Нові тролейбуси в місті

Місто отримало третю машину з чергової партії семи нових тролейбусів. На тепер до Кривого Рогу прибули 18 тролейбусів із 54-х, що будуть придбані у співпраці з Європейським банком. П'ятнадцять - вже на маршрутах. Про нові придбання та реалії роботи електротранспорту в умовах карантину - в нашому сюжеті.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ

Сторінки