29 березня 2020

Хроніки карантину: як живе місто в режимі надзвичайної ситуації?

Ворог - біля воріт. На цьому тижні діагноз "коронавірусна інфекція" уперше підтвердили мешканці Кривого Рогу. В Україні - рахунок інфікованих новим вірусом іде на сотні. З 25-го березня країна живе в режимі надзвичайної ситуації. А Кривий Ріг з 23-го березня - в режимі тотальної дезінфекції. Хроніки карантину - в сюжеті Олени Павловець.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Скандал у мережі: що сталося у першій міськлікарні?

Мер міста Юрій Вілкул доручив провести розслідування за фактом неналежного надання медпослуг пацієнту міськлікарні  №1. Головний лікар міськлікарні відсторонений від виконання обов'язків до завершення розслідування.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Герої нашого часу : Криворізькі медики - на передньому краї боротьби з коронавірусом

Люди в білих халатах сьогодні - на передовій противірусної боротьби. Вони перші, хто зустрічає хворих, і перші, хто приймає рішення. Їм відомо більше, ніж іншим, і вони ті, хто не зможе працювати віддалено і будь-що повинен зберігати спокій. Герої нашого часу - в сюжеті Олени Мухіної.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Планета на карантині: як світ переживає пандемію - історії українців за кордоном

Непрості часи переживає сьогодні увесь світ. У п'ятірці країн з найбільшим поширенням COVID-19 - США, КНР, Китай, Італія та Іспанія. Пандемію за межами України преживають мільйони громадян нашої держави і представники діаспори. Серед них - і вихідці з Кривого Рогу. Про планету на карантині - Денис Пляц.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Сонячні дорослі: недитячі проблеми людей з синдромом Дауна

Сонячні діти. Милі, усміхнені, такі щирі та довірливі. Батьки намагаються зробити їхнє дитинство повноцінним та яскравим. Час минає, вони ростуть і стикаються вже з зовсім не дитячими проблемами. Катерина Кіріченко - про сонячних дорослих.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Свідоме споживання: чи дійсно людям потрібно стільки речей - роздуми на карантині

Коли планета втомилася. Пожежі в Австралії і ось, як зараз - коронавірус. Водночас, пляжі Копакабани ніколи ще не були такими чистими, власне, як і канали Венеції. Наступний сюжет ми почали готувати ще до того, як Україна пішла на карантин і, певно, саме зараз на часі більше говорити про усвідомлене споживання. Тож, про краплину в морі людської недбалості чи то про океан непотрібних речей в рамках усвідомленого споживання – Альона Ільченко.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Щастя бути разом ... довго: як не розгубити почуття за час вимушеної квартирної ізоляції?

Як не розгубити почуття? Що робити, аби квартирна ізоляція не закінчилась розлученням? Яке воно - щастя бути разом довго? Позитивний погляд Юлії Вєтряк - на завершення випуску.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Ще один випадок коронавірусу виявили медики у криворіжця

У нашому місті підтвердили ще один випадок коронавірусу.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
За час карантину рівень злочинності знизився на 30%, але прокинулись шахраї

За час карантину рівень злочинності за всіма статтями знизився на 30%, проте активізувалися шахраї. Про це повідомив міністр внутрішніх справ України Арсеній Аваков, - інформує Департамент комунікації МВС.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
28 снарядів часів Другої світової знайшли в полях Криворіжжя

На Криворіжжі виявили цілий арсенал - 28 застарілих боєприпасів.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
Заразилася півторарічна дитина. Топ-5 коронавірусних новин в Україні

На тепер в Україні зафіксовані 356 випадків COVID-19. За добу виявлені 46 нових інфікованих. Усього зафіксовано 9 летальних випадків через недугу.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
У Кривому Розі буде похмура погода, дощитиме. +6 +13 градусів

У Кривому Розі з ранку й до самого вечора буде похмура погода. +6 +13 градусів.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА