13 травня 2020

Сон та апетит КАТЕГОРІЯ: ТЕЛЕПРОЕКТ "Територія порад"
Бої за Угорщину КАТЕГОРІЯ: ТЕЛЕПРОЕКТ "Переможний 45-й"
Порушення карантину КАТЕГОРІЯ: ТЕЛЕПРОЕКТ "ПРАВОкуємо"
ЦЕЙ ДЕНЬ. ВИПУСК ЗА 13.05.2020 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
Безпечне місто: в Кривому Розі впровадять сучасну систему безпеки і моніторингу

Криворізькі вулиці масово оснащуватимуть камерами відеоспостереження. Вже восени в місті запрацюють 700 спеціальних камер. Про впровадження системи безпеки та моніторингу - в сюжеті Олега Ендрексона.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Проміжні підсумки роботи фонду "Українська перспектива"

Епідемія в Кривому Розі - на плато. Експерти не виключають: слід чекати пікових точок в майбутньому. А разом з тим не втрачає актуальності питання захисту медпрацівників та забезпечення необхідними засобами. Найскладнішою була ситуація на початку карантину. Тоді вирішити низку транспортних, організаційних проблем, питань постачання обладнання і засобів індивідуального захисту допомогли волонтери.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Поруч з громадою. Про роботу Фонду "Українська перспектива". Гість студії - Костянтин Павлов

Про роботу благодійників говоримо сьогодні з гостем студії, співзасновником фонду "Українська перспектива" Костянтином Павловим.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Смарт громада Кривий Ріг: у мерії обговорили новий етап електронного самоврядування

Смарт громада - Кривий Ріг. У мерії сьогодні обговорили новий етап електронного врядування. Подробиці - далі.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Маховик реформ: психіатрична служба Кривого Рогу - під загрозою знищення

Вони виконали усі умови та вчасно уклали договори з Національною службою здоров'я. Та адекватного кроку у відповідь від держави не дочекалися. Отримавши у квітні реальне фінансування, лікарі спеціалізованих медзакладів назвали реформу невдалим експериментом. Формула "гроші ходять за пацієнтом" виявилась непридатною для вторинної ланки медичної допомоги. У найбільш невизначеній ситуації опинилися працівники психіатричних лікарень і тубдиспансерів. З обласного закладу, що надає психіатричну допомогу - наступний сюжет.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Міністр охорони здоров'я про епідситуацію в країні

Пандемія коронавірусу не відступає. COVID-19 підтверджують у чотирьохсот - шестисот українців щодоби. За інформацією міністерства охорони здоров'я - ситуація незмінна протягом останніх трьох тижнів. МОЗ розширює перелік осіб, які повинні пройти обов’язкове ПЛР-тестування. Найближчим часом буде запроваджено ІФА-тести, що визначають рівень антитіл в організмі людини - про це повідомив сьогодні міністр Максим Степанов.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Кліщі атакують: у двох криворіжців виявили хворобу Лайма

З початку тижня городяни повернулися в парки та сквери. Прогулянки на природі - справа корисна, та інфекціоністи радять не забувати про небезпеку. Мова не про COVID, а про бактерію, яку переносять кліщі. З початку року понад 300 жителів Дніпропетровщини постраждали від укусів цих комах. І у п'ятьох виявили хворобу Лайма. Двоє з них - криворіжці. Як вберегтися від неприємностей - про це в нашому сюжеті.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
На квітковому годиннику змінять композицію

Квітковий годинник переодягається. Вже наступного тижня візитівку Кривого Рогу оздоблять квітковим асорті. Сьогодні стартувала підготовка: демонтували прикраси, ілюмінацію та штучну хвою.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Стоп культурний карантин: українські зірки та організатори фестивалів провели всеукраїнську акцію

Потужні промені в нічному небі вчора засяяли в двадцяти українських містах. Це - акція "Стоп культурний карантин". До неї долучилися організатори фестивалів і концертів, співаки та актори. Вони відзначають - план виходу з карантину розроблений для всіх галузей, окрім їхньої - культурної.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
І нехай увесь світ почекає: риболовля - як спосіб релаксу і джерело позитиву

З карантином прості і звичні речі набули особливої ваги. Кому точно є чим зайнятися, так це рибалкам. Для них дистанція і усамітнення - справа звична. У пошуках любителів риболовлі та позитиву сьогодні зранку відправився на водойми наш Ігор Кононенко.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Був п’яний, встромив ножа в груди. У Кривому Розі затримали військовослужбовця за вбивство

Військовослужбовця однієї з військових частин, молодшого сержанта М., підозрюють в умисному тяжкому тілесному ушкодженні, – повідомляє пресслужба військової прокуратури Південного регіону.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА

Сторінки