20 травня 2020

Аліменти на батьків КАТЕГОРІЯ: ТЕЛЕПРОЕКТ "ПРАВОкуємо"
ЦЕЙ ДЕНЬ. ВИПУСК ЗА 20.05.2020 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
Епідситуація в місті: плюс один підтверджений випадок

За минулу добу по Кривому Рогу додався один новий позитивний результат коронавірусної інфекції. Це медичний працівник. Він був обстежений як хворий на ГВРІ і перебував на самоізоляції. Загалом пацієнтів із підтвердженим Covid-19 у місті 140. 12 з них - у важкому стані, троє зараз – в реанімації. Очікують результатів ПЛР-досліджень з Дніпра 93 криворіжця. Загальна кількість мешканців міста, які вже побороли хворобу - 56. 13 з них отримали негативні контрольні результати тільки за останню добу.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Україна переходить на адаптивний карантин з 22-го травня

Сьогодні на засіданні уряду було ухвалено рішення про подальше послаблення карантину. З 22го травня по 22ге червня на території країни вводиться так званий адаптивний карантин. В цей період рішення про обмеження прийматимуться спільно з місцевою владою в кожній області окремо. Якщо стан захворювань в області відповідатиме певним вимогам, вже з 22го травня буде відновлена робота громадського транспорту, дозволено проведення спортивних змагань, але без глядачів. Відкриються також готелі, окрім хостелів, але без роботи ресторанів та спортзалів.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
На засіданні міськвиконкому проаналізували екологічні заходи на підприємствах

Дотримання заходів міської екологічної програми обговорили сьогодні на засіданні міськвиконкому. Зокрема, проаналізували стан атмосферного повітря та процес створення єдиної автоматизованої інформаційно-аналітичної системи моніторингу. Іван Проводов -детальніше.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
В офіс - після температурного скринінгу: нові рішення мінохоронздоров'я

У міністерстві охорони здоров'я Україні розробили нові методи тестування коронавірусної хвороби. Про це повідомили на ранковому брифінгу МОЗ. Крім того, оприлюднено рекомендації стосовно роботи в офісних приміщеннях під час адаптивного карантину.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
П'ять центральних вулиць і проспектів: в місті модернізують мережі освітлення

Весняні роботи з благоустрою - тривають. Зокрема, йдеться про капремонти та будівництво мереж зовнішнього освітлення. Цьогоріч у сучасні світлодіодні світильники встановлять на п’ятьох центральних проспектах і вулицях Кривого Рогу. Сьогодні міський голова Юрій Вілкул провів робочу нараду по вулиці Лермонтова у Центрально- Міському районі.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Басейн ДЮСШ №7 готовий до відкриття після капремонту

Кривий Ріг – одне з небагатьох українських міст, де збережена мережа комунальних дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Кошти на підтримку цих закладів виділяються з міського бюджету. У поточному році на підтримку спорту передбачено більше 220-ти мільйона гривень. Серед пріоритетів - розвиток водних видів спорту у місті та ремонт басейнів. Наразі після капітального ремонту готовий до відкриття басейн ДЮСШ №7.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Нагородження курсантів

Два місяці карантину пройшли під гаслом “залишайтеся вдома”. А от для поліцейських - навпаки, у посиленому режимі несення служби. Для зміцнення структурних підрозділів поліції були відряджені і курсанти вишів Міністерства внутрішніх справ. Сьогодні кращі курсанти були відзначені подяками від поліцейських.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
"Криворіжгаз" зазнає збитків через крадіжки палива

Крадіжки блакитного палива - з цієї причини акціонерне товариство «Криворіжгаз» щорічно зазнає чималих збитків. Період карантину – не виняток. Поки підприємство забезпечує безаварійність та безперебійність газопостачання – деякі споживачі незаконно споживають блакитне паливо. Яна Чоботаренко - далі про це.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Перемога в онлайн-конкурсі

Криворожанка здобула перемогу в музичному онлайн-конкурсі «Львівські фанфари карантин 2020». Про творчий шлях та переваги дистанційного змагання переможниця розповіла нашим журналістам.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Театру "Академія руху" - 25

Криворізький театр музично-пластичних мистецтв «Академія руху» відзначив свій День народження. Чверть століття він залишається улюбленим і цікавим для своїх глядачів. У зв’язку з карантином вистав ще немає, а от репетиції йдуть повним ходом. Про святкове сьогодення "академіків" - Вікторія Добровольська.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ

Сторінки