15 жовтня 2020

Нові правила старих заФОПлень КАТЕГОРІЯ: ТЕЛЕПРОЕКТ "РАКУРС"
ЦЕЙ ДЕНЬ. ВИПУСК ЗА 15.10.2020 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
Опалювальний сезон стартував: сьогодні розпочали подачу тепла до лікарень

Сьогодні у місті стартував новий опалювальний сезон. Розпочати подачу тепла криворіжцям 15-го жовтня - рішення мера міста. Комунальне підприємство "Криворіжтепломережа" уже запустило одинадцять котелень для подачі теплоносія до лікувальних закладів.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
5 питань від президента: про що і навіщо хочуть поговорити з українцями на виборах?

Не референдум і не репрезентативно. Днями президент України Володимир Зеленський анонсував всенародне опитування, яке має відбутись під час місцевих виборів 25-го жовтня. Пропозиція має офіційну назву - «5 важливих питань: про те, що ми обговорюємо на вулиці, на кухні та в інтернеті». Питання почали озвучувати за 10 днів до виборів. Подають дозовано, до останнього тримаючи інтригу. Під кожне - окреме відеозвернення гаранта. Утім, в мережу вже "злили" всі 5 питань. Та до них в українців та політекспертів зокрема - питань в рази більше.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Навколо виборів у Кривому Розі: експерти називають справу проти криворізького мера тиском на кандидата

Серед резонансних тем, які продовжують обговорювати лідери думок та політологи - і витягнута з-під сукна справа проти криворізького мера. Нагадаємо, йдеться про лист кількарічної давності міського голови Юрія Вілкула до керівництва АМКР про необхідність підтримки підприємством соціальних і екологічних проєктів. Практику соціального партнерства намагалися представити як тиск на бізнес. Тоді справа далі не пішла, а нині - за два тижні до виборів, прокуратура області викликала Юрія Вілкула для вручення підозри. Допит мав відбутися 13-го жовтня.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Нова амбулаторія на Карачунах: сьогодні в місті відкрили 50-ий заклад сімейної медицини

 

Сьогодні у Кривому Розі відкрили 50-ту амбулаторію сімейної медицини. Сучасний заклад на Миколаївському шосе буде обслуговувати понад 9 тисяч криворіжців. Щодня тут зможуть приймати до дев'яноста відвідувачів. З урочистого відкриття - наш наступний сюжет.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Епідситуація в місті: 89 нових випадків коронавірусу

615 хворих із Covid лікуються на сьогодні в Кривому Розі. 25 із них – мешканці інших населених пунктів. Понад 400 криворіжців лікуються амбулаторно. За добу у місті стався ще один летальний випадок. Помер літній чоловік, що мав діагноз коронавірус на фоні хронічної серцево-судинної патології.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Маски для лікарень: криворізьким медзакладам передали засоби індивідуального захисту

Стратегічний запас медичних масок отримали сьогодні криворізькі лікарні. Їх розподілять по усіх медустановах - залежно від рівня завантаженості хворими.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Вітчизняний винахід - проти COVID: криворізькі лікарні отримали інноваційні лампи

Сьогодні сотню монохромних ультрафіолетових світлодіодних світильників передали в лікарні та амбулаторії. Кривий Ріг - єдине місто в Україні, де лікарі відтепер мають у розпорядженні сучасні модернізовані кварцеві лампи. Придбали їх коштом міського бюджету. Що це за обладнання і де його використовуватимуть - знає Ігор Кононенко.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Резонанс не стихає: мітинг активістів "Стоп корупції" в Кривому Розі

Досить покривати мажорів. З таким гаслом сьогодні пройшов мітинг біля Криворізького відділу поліції. Мітингувальники – представники столичної громадської організації «Стоп корупції». Що привело обурених активістів до Кривого Рогу - розпитувала наша знімальна група.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Акція матерів-одиначок: прохання посприяти поверненю пільг

Сьогодні на акцію зібрались матері-одиначки. Вони виступають за скасування липневої постанови Кабміну та повернення дитячих виплат непрацюючим жінкам. За законом, такі виплати одиноким матерям тепер не призначаються, якщо в сім'ї є працездатні члени родини, які не працюють, не навчаються і не перебувають на обліку в центрі зайнятості.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ

Сторінки