16 жовтня 2020

Про що мовчать наші діти? КАТЕГОРІЯ: ТЕЛЕПРОЕКТ "Жести"
ЦЕЙ ДЕНЬ. ВИПУСК ЗА 16.10.2020 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
Капремонт завершено: у місті відкрили відремонтовані казарми та гуртожиток військової частини Державної спецслужби транспорту

Комфортні умови для служби та побуту. У військовій частині Т нуль чотириста, що дислокується у Тернівському районі, капітально відремонтували казарму для солдатів строкової служби та гуртожиток для бійців-контрактників. З нагоди урочистого відкриття та до Дня захисника України кращі представники військової частини отримали нагороди від міста і командування Державної спеціальної служби транспорту України.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Епідситуація в місті: 34 людини інфікувалися, стільки ж - одужали за добу

В області за минулу добу зафіксували 423 нові випадки коронавірусної хвороби, 350 із них - у Дніпрі. В Кривому Розі – 34 нові випадки, стільки ж людей одужали. За добу діагноз ковід встановили у трьох раніше померлих пацієнтів. Усі вони мали хронічні серцево-судинні патології. Наразі з коронавірусом у місті - 612 пацієнтів.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Для безпеки виборців: усі дільниці місто забезпечить засобами захисту та деззасобами

У Кривому Розі усі дільниці будуть забезпечені засобами захисту та деззасобами. Такий підсумок засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулося за дорученням мера міста.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Криворізькі вибори - у топі резонансних тем: оцінка ситуації - від експертів і політиків

Криворізькі вибори за тиждень до голосування - в топі резонансних тем для обговорення. Нагадаємо, у вівторок міський голова Юрій Вілкул їздив на допит в обласну прокуратуру. Щоправда, слідчого на місці не виявилось, як повідомили - через хворобу. Підозру криворізькому меру планують вручити у справі, що несподівано виринула ще з 2015-го року. Свою оцінку ситуації дають відомі експерти і політики.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Протест під землею завершено: гірники шахти Октябрської піднялись на поверхню

Майже півторамісячний протест під землею завершився. Вчора останніми полишили свій підземний пост гірники шахти Октябрська. Чи домоглися свого - дізнавався Олександр Карамушка.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Позов проти чотирьохсот: учасники підземного протесту - у суді

Щойно дійшли згоди, як справа набула нового звучання. Сьогодні у Жовтневому суді мала розглядатися справа щодо підземних протестів. Позивач - адміністрація КЗРК. Відповідачі – 10 гірників, що брали участь в акції. Засідання перенесли. Тим часом з'ясувалися нові подробиці у справі. Тему продовжить Денис Пляц.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Свято харчовиків: працівників харчових підприємств міста привітали з професійним святом

У Кривому Розі в галузі харчової промисловості працюють більше як пів сотні підприємств різної форми власності. Вони виробляють майже тисячу найменувань продуктів. Криворізькі харчовики - активні учасники соціальних програм та проєктів з розвитку міста. Найкращих представників цієї галузі сьогодні вітали з професійним святом у виконкомі міськради.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Громадський бюджет-2021: з понеділка стартує голосування за проєкти конкурсу

На засіданні ради конкурсу “Громадський бюджет” вирішувалась подальша доля 120-ти зареєстрованих проєктів. Голосування за ідеї конкурсу стартує вже у понеділок і триватиме майже два тижні. Олена Мухіна розповість більше.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Вшанували видатного гірника: в КНУ відкрили меморіальну дошку Федору Караманицю

Майже рік тому пішов із життя керівник КЗРК, видатний гірник Федір Караманиць. Ті, хто знав його особисто, згадують - він щиро вболівав за долю свого колективу та завжди прагнув удосконалення технологій видобутку руди. Тісно співпрацював з науковцями КНУ. Сьогодні в університеті відкрили меморіальну дошку видатній людині.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ

Сторінки