02 листопада 2020

Випуск № 82 КАТЕГОРІЯ: ТЕЛЕПРОЕКТ "Англійська для всіх"
ЦЕЙ ДЕНЬ. ВИПУСК ЗА 02.11.2020 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
Судові позови гальмують підрахунок голосів

Другий тиждень підрахунку - результатів виборів, хоча б проміжних, немає. За словами представників комісій та спостерігачів, процес гальмують численні скарги, судові розгляди і загальний темпоритм роботи виборчкомів. Додається і політичний присмак. Левова частина заяв - від помічника одного з кандидатів. Щоправда, довести в суді обвинувачення здебільшого не вдається.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Слухання в апеляційному суді: чотири дільниці в Центрально-Міському районі не опрацьовані

Відсьогодні районні виборчі комісії здають до міськвиборчкому документацію з виборів міського голови та депутатів міськради. Не готові перейти до цього етапу представники Центрально-Міського райвиборчкому. Щодо чотирьох дільниць цього району проходять слухання в апеляційному суді. Причина - пошкодження пакування виборчої документації.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
"Фантомна" дільниця чи підпільний центр зайнятості? Довга черга до дверей непрацюючого підприємства?

"Фантомна" дільниця чи підпільний центр зайнятості? Цими вихідними увагу криворіжців привернула довжелезна черга біля одного з місцевих підприємств, приміщення якого вже два тижні як виставлене на аукціон. За чим стояли люди - дивіться в сюжеті.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Брифінг у міськвиборчкомі: прийнято документацію від комісій п'яти районів

Сьогодні надвечір голова міськвиборчкому повідомив: прийняли протоколи лише від комісій п’яти районів. Чекають - від Центрально-Міського і Саксаганського. Процес затягується через судові рішення, які зобов’язують комісії провести повторний підрахунок голосів на окремих дільницях. Саме в Саксаганському районі знаходиться сумнозвісна дільниця, на якій виявили нестачу протоколів.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Епідситуація в місті: 49 нових випадків коронавірусної хвороби

У Кривому Розі – 49 нових випадків коронавірусної хвороби. 18 пацієнтів вже перебували на стаціонарному лікуванні, решта були обстежені як контактні, вони лікуються амбулаторно. Така інформація міського протиепідемічного штабу на 2-ге листопада. З діагнозом Covid-19 у Кривому Розі лікуються 853 пацієнти, 35 із них – мешканці інших населених пунктів. За останню добу помер чоловік віком за 60 років з діагнозом ковід на фоні тяжкої серцево-судинної патології. 270 пацієнтів з коронавірусною інфекцією лікуються в стаціонарах, 583 - під амбулаторним наглядом сімейних лікарів.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Кисневі концентратори: чергова партія - уже в місті

Чергову партію кисневих концентраторів отримали сьогодні криворізькі лікарні. Ці апарати продовжує закуповувати місто для закладів, що приймають хворих на коронавірус. Паралельно виконуються роботи з проектування, а також ремонту систем подачі кисню в лікарнях. Олена Мухіна розповість більше.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Вузи на дистанційному навчанні: студенти вчитимуться віддалено до 15 листопада

Студенти вузів ще два тижні вчитимуться на рекомендованій Міносвіти дистанційній формі навчання. Лекції та практичні заняття, підготовка до сесії наразі для студентів проходять удома, на спеціальних платформах. Продовжить тему Денис Пляц.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Соціальна складова в житті ветеранів: міську програму соцзахисту буде розширено

Районні та міська ветеранські організації Кривого Рогу обговорили з мером програму соціального захисту населення, розвитку медицини, проблеми зі зростанням тарифів на житлово-комунальні послуги. Ветерани висловили підтримку міському голові у курсі на збереження пільг та соціальних програм для уразливих мешканців міста.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
ДТП в Тернах: постраждали двоє дітей

Двоє дітей постраждали вчора у ДТП в Тернівському районі. В результаті зіткнення Деу та Пежо отримали травми неповнолітні пасажири французького легковика.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Допомогти Андрієві: у футбольній академії збирають кошти на лікування свого вихованця

Один із двох хлопчиків, яких збив автомобіль 29-го жовтня на пішохідному переході на Зарічному, досі у важкому стані. Дитина перебуває в обласній лікарні. На лікування Андрія потрібні немалі кошти. Допомогти може кожен небайдужий.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Розслідування загибелі робітника шахти "Гвардійська": в НПГУ заявляють про спроби заплутати слідство

Шість смертей на промислових підприємствах Дніпропетровщини за минулий тиждень. У цій сумній статистиці Фонду соціального страхування України є і криворізький випадок. Нагадаємо, в ніч на 30-те жовтня у шахті "Гвардійська" ПАТ "КЗРК" загинув молодий працівник. Розпочате слідство. Та навколо цієї історії вже чимало суперечливих версій.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Потрапив під потяг: чоловік втратив руку і ногу

Моторошний інцидент стався вчора увечері в Тернівському районі. П'ятдесятирічний чоловік потрапив під потяг. Чоловік дивом вижив, але зазнав важких травм.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ

Сторінки