06 січня 2021

ЦЕЙ ДЕНЬ. ВИПУСК ЗА 06.01.2021 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
СПОРТ. ВИПУСК ЗА 06.01.2021 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
За день - локдаун: які заборони та дозволи діятимуть в період посиленого карантину?

Локдаун - на старті. Жорсткий карантинний режим запроваджують задля зменшення приросту хворих на коронавірус - наголошують у МОЗ. Та підприємці посиленим карантинним обмеженням не раді. Про заборони та дозволи на найближчі два тижні - у сюжеті Яни Чоботаренко.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Школа в інтернеті: після канікул криворізькі школярі навчатимуться дистанційно

Запроваджений Кабміном локдаун вплине і на освітній процес. У період посиленого карантину працюватимуть лише дитячі садки. Натомість школи, позашкільні заклади та вузи після зимових канікул розпочнуть навчання дистанційно. В такому форматі воно продовжиться до 24 січня включно. А далі - за рекомендаціями Міносвіти. У криворізькому департаменті освіти і науки повідомляють: вчителі та учні до онлайн навчання готові.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Повернулися з зони ООС: бійців механізованого батальйону урочисто вітали в Будинку офіцерів

З лінії розмежування - додому для відновлення боєздатності. Бійці механізованого батальйону, що повернулась із зони ООС, сьогодні зібралися в Будинку офіцерів. Антон Глущенко - з подробицями.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
На шахті імені Фрунзе травмувався робітник

Вчора на шахті імені Фрунзе «Сухої балки» травмувався гірник. На нього впав шматок породи. Рятувальники на ношах підняли чоловіка нагору та передали медикам швидкої допомоги. Нині гірник - у другій міськлікарні.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
У повноцінному режимі: як міські служби працюватимуть у свята?

Зимові свята - у розпалі. Та міська інфраструктура під час святкування працюватиме у звичайному режимі. Таке завдання перед профільними службами поставив мер міста Костянтин Павлов. До чого готуються комунальники - дізнаєтеся з нашого сюжету.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Накрили бордель у центрі міста

Вчора увечері в одному з будинків по вулиці Героїв АТО поліція викрила бордель. Хто організував будинок розпусти, з'ясовують правоохоронці. Тим часом сусіди й гадки не мали, що коїться в їхньому будинку.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Карантин і шлюби: сімейні події в умовах карантину в 2020-му році

Створювали родини, народжували дітей та давали їм традиційні і незвичні імена. 2020-ий запам'ятається криворіжцям не лише епідемією та карантином, а й визначними родинними подіями. Про шлюби в умовах вимушених обмежень, про втішну тенденцію народжуваності в місті і про імена, які давали батьки малятам - сюжет Олега Ендрексона.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Захоплення не за гендером: вишивання бісером - натхнення для криворізького юнака

На барабані грає, ще й бісером вишиває. Таке резюме учня гірничо-металургійного ліцею Олексія Козіка. Нині в бібліотеці для дорослих №10 його різдвяний подарунок для криворіжців - дебютна виставка "Магія бісеру".  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Традиції Різдва: у християн східного обряду - Святвечір

У християн східного обряду сьогодні - Святвечір. Традиційно господині готують різдвяне меню з дванадцяти страв та ставлять етнооберіг із пшениці - дідух. Чільне місце на різдвяному столі належить саме куті. З чим її їдять та як готують, що символізує ця страва для українців, розпитувала у шеф-кухарів та етнографів Ірина Павленко.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Підсумки конкурсу новорічного малюнку

Зима очима юних криворізьких художників. В Палаці культури «Мистецький» підбили підсумки конкурсу новорічного малюнку. Деталі – у сюжеті.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Кіноріздво: перегляд різдвяних фільмів - один з ритуалів зимових свят

Не відкладайте на завтра те, що можна подивитися сьогодні. Попереду - кілька святкових вихідних. Перегляд улюблених різдвяних фільмів для багатьох є культурною традицією зимових свят. Ірина Павленко цікавилась тонкощами ТВ-Різдва та розпитувала криворіжців, яке кіно додає їм святкового настрою.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ

Сторінки