02 квітня 2021

Хто живе у дитячій книжці? КАТЕГОРІЯ: ТЕЛЕПРОЕКТ "10 хвилин"
Борт 85131 КАТЕГОРІЯ: ТЕЛЕПРОЕКТ "Експонат"
ЦЕЙ ДЕНЬ. ВИПУСК ЗА 02.04.2021 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
Буде новий "Металург": підрядники приступили до будівництва стадіону з нуля

Будівництво з нуля. У Кривому Розі набирає обертів реконструкція стадіону "Металург". Позаду перший етап робіт - демонтаж старої споруди, трибун та підтрибунних приміщень. Як просувається будівництво - бачив Іван Проводов.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
На пожежі врятували чоловіка: рятувальники винесли з вогню господаря квартири

27-річний чоловік опинився у вогні у власній квартирі. На щастя, його врятували. Пригода сталася вчора увечері на вулиці Мусоргського в Покровському районі.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Гучне сусідство: що робити, коли сусіди забирають спокій у власній квартирі

Питання сусідських війн в українському суспільстві - відкрите. Практично кожен криворіжець стикався з проблемою порушення тиші у власній квартирі. До кого звертатися та що робити, якщо спокійному життю заважають голосні сусіди - дивіться у сюжеті.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
День кінолога: сьогодні - професійне свято тих, хто знає секрети дружби собак і людей

З чотириногими - на ти. Сьогодні своє професійне свято відзначають українські кінологи. Вони навчають гарним манерам, допомагають соціалізуватися, а інколи - дають знання, які допомагають собакам нести службу нарівні з людьми. Про кінологічні складові успіху та секретні слова, які дають змогу порозумітися навіть з найбільш норовливими підопічними - наш наступний сюжет.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Реєстрація онлайн: з першого квітня стартувала послуга електронної прописки

Очікувана українцями електронна прописка - нарешті в дії. За інформацією Дніпропетровської облдержадміністрації, всі 86 громад області долучилися до впровадження онлайн реєстрації. Це одна послуга з широкого переліку тих, що мають стати доступними цьогоріч. Електронну базу запровадило Міністерство цифрової трансформації. Там обіцяють, що вже у квітні паперові довідки не видаватимуть, більшість документів можна буде оформити онлайн, не виходячи з дому.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Католики готуються до пасхи: Великдень західного обряду святкуватимуть уже цієї неділі

За два дні - Великдень. Цієї неділі католики Кривого Рогу вже зможуть привітати одне одного словами: "Христос Воскрес!" Сьогодні католицькі віряни відбули Страсну П'ятницю. Про приготування до свята і про традиції католицького Великодня - у сюжеті Ірини Павленко.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Знання про аутизм: як зрозуміти та чим допомогти людям з аутизмом?

Сьогодні відзначається Міжнародний день поширення інформації про аутизм. Кожна 54-та дитина у світі – з аутичними розладами. Щороку 2-го квітня всесвітні організації закликають суспільство докласти зусиль для соціалізації дітей дощу. Про звичайні дні та незвичайні здібності героїв дня - у нашому сюжеті.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
День дитячої книги: коли знайомити дитину з книжкою - поради психолога

Вже більше як півстоліття 2-го квітня у світі відзначають Міжнародний день дитячої книги. Дата невипадкова - це день народження великого Ганса Крістіана Андерсена. На його казках ростуть діти усієї планети. З якого віку варто читати книжки дітям? Як мотивувати малечу до читання. Про таке сьогодні наші журналісти розпитували психолога.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Наміри на рекорд: криворізький спортсмен планує зробити найбільше присідань зі штангою

Рекорд України, Європи та світу має намір переважити криворізький спортсмен Роман Красницький. Тренер спортивного комплексу «КБ 75» наважився зробити понад 48 присідань зі штангою у вісімдесят кілограмів. Криворіжець прагне офіційно зафіксувати силовий рекорд, аби прославити свій клуб і місто. Встановлювати особисте досягнення буде в суботу, третього квітня, у спортивному клубі, де працює. За підготовкою до силового рекорду слідкувала наша знімальна група.  

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Реконструкція криворізького стадіону "Металург": приступили до будівництва західної трибуни

У Кривому Розі набирає обертів реконструкція стадіону "Металург". Позаду вже перший етап робіт - демонтаж старої споруди, трибун та підтрибунних приміщень.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА

Сторінки