20 червня 2022

Брифінг начальника Військової адміністрації Кривого Рогу О.Вілкула на вечір 20 червня

Начальник Військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул – про ситуацію на Криворіжжі станом на вечір 20 червня.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
ЦЕЙ ДЕНЬ. ВИПУСК ЗА 20.06.2022 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
«Книжкіно» Екранізації 2021 КАТЕГОРІЯ: ТЕЛЕПРОЕКТ "КнижКино"
Дієвий алгоритм допомоги ВПО: зустріч до Всесвітнього дня біженців

Сьогодні в усьому світі відзначають день біженців. До цієї дати причетний і Кривий Ріг. Ще з 2014-го року місто розпочало роботу з прийому переселенців та налагодило один з кращих в Україні алгоритмів допомоги внутрішньо переміщеним особам.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Вручили перші документи про освіту

Випускники з Херсонщини отримують документи про освіту у Кривому Розі. Військова адміністрація відгукнулася на прохання допомогти в організації цього процесу. 16 з половиною тисяч атестатів уже у місті. Вони зберігатимуться тут протягом року. Перші документи сьогодні урочисто вручали випускникам начальник військової адміністрації міста Олександр Вілкул та заступник губернатора Херсонщини Едуард Науменко.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Встановлять камінний хрест на Алеї героїв

Козацький хрест - на Алеї Героїв. У місті тривають роботи з виготовлення масштабної скульптурної композиції. Її присвятять пам'яті загиблих у війні з росією українських воїнів. Далі - докладніше.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Програма «Стоп-інфаркт»: у міському кардіоцентрі з початку року провели пів тисячі оперативних втручань

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я щороку у світі від захворювань серцево-судинної системи вмирають приблизно 17-ти мільйонів людей. 85 відсотків з них — від інфаркту або інсульту. На передовій боротьби із серцевими захворюваннями - криворізькі лікарі. За підтримки міської програми «Стоп-інфаркт» з початку року проведено вже понад півтисячі операційних втручань, що повернули пацієнтів до повноцінного життя. Іван Проводов - про роботу кардіоцентру.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Пожежа на Ухтомського: постраждала жінка вже удома

Учора надвечір виникла пожежа в багатоповерхівці на вулиці Ухтомського, що в Тернівському районі. Через займання госпіталізація знадобилася криворожанці. Зараз вона вже вдома.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Бачити усі барви світу: як зберегти зір в епоху діджиталізації?

За даними ВООЗ у світі понад 300 мільйонів людей мають проблеми із зором. І щороку таких більшає. Як зберегти зір в епоху діджиталізації, дізнавалася Дар`я Юзькова.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Познайомитись з містом, що прихистило: для переселенців організували екскурсію історичним центром Кривого Рогу

Не тільки надати прихисток, а й організувати цікаве дозвілля для мешканців гарячих регіонів. Ознайомити переселенців з історією Кривого Рога спільно вирішили влада Інгулецького району і фахівці однієї з туристичних агенцій. Ранок в історичному центрі міста розпочав Валерій Кожухар.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Україна при надії: творчість художниці родом з Кривого Рогу полонила світ

Синьо-жовта жінка при надії полонила планету. Свій інста-альбом Інна ЛіньОва створює з початку повномасштабної війни. Кошти за свої плакати радить надсилати на допомогу Україні. Художниця тривалий час проживає у США, та родом з Кривого Рогу. З нею на скайп-зв'язку була наша Ірина Павленко.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
У Кривому Розі на Алеї Героїв встановлять монумент "Воїнам, що віддали своє життя за Україну"

Масштабний монумент "Воїнам, що віддали своє життя за Україну" встановлять на Алеї Героїв Центрального цвинтаря. Це буде висічений з каменю хрест зі словами Кобзаря "Тії слави козацької повік не забудем". Монумент виготовлять за ескізом відомого криворізького скульптора Володимира Токаря.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
О.Вілкул вручив атестати випускникам із Херсонщини. Де можна отримати документ?

З 20 червня у Криворізькому природничо-науковому ліцеї стартував друк додатків та видача документів про освіту випускникам 9-х та 11-х класів Херсонської області. Місце видачі документів про освіту не буде змінюватися до деокупації Херсонської області. Якщо хтось не отримає документи, то вони зберігатимуться впродовж року в цьому ліцеї.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА

Сторінки