21 червня 2022

Брифінг начальника Військової адміністрації Кривого Рогу Олександра Вілкула на вечір 21 червня

Брифінг начальника Військової адміністрації Кривого Рогу Олександра Вілкула про ситуацію на вечір 21 червня.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
ЦЕЙ ДЕНЬ. ВИПУСК ЗА 21.06.2022 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
Прощання з героями: сьогодні криворіжці провели в останню путь Сергія Пилипенка та Миколу Щербину

Сьогодні криворіжці навіки прощалися з двома захисниками: Сергієм Пилипенком та Миколою Щербиною. Обоє мали досвід боїв в АТО, обоє без вагань пішли на фронт з початком повномасштабної війни.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Мобільна ВІЗА - для переміщених осіб

В умовах війни надзвичайно важливо забезпечувати людей адмінпослугами швидко та доступно. Особлива допомога у вирішені нагальних питань наразі потрібна вимушеним переселенцям. Мобільні адміністратори центру «Віза» надають адміністративні прослуги безпосередньо в пунктах розміщення ВПО, з використанням пересувних робочих місць. Продовження теми - у сюжеті.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
В Україні запрацював Єдиний реєстр судових рішень

Єдиний реєстр судових рішень - доступний кожному. Від учора до нього мають доступ не лише судді, прокурори та слідчі, а й всі громадяни. Нагадаємо, доступ до деєстру був обмежений з початку повномасштабної війни.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Важливий етап: абітурієнти від сьогодні мають підтвердити заявку на участь у тестуванні

Сьогодні в Україні стартує другий етап підтвердження участі в основній сесії національного мультипредметного тесту. Ця процедура є обов'язковою. З 21-го червня до 7-го липня вступники мають вибрати із запропонованого переліку назву населеного пункту для складання тесту, незалежно від того, де перебуватиме учасник у період проведення основної сесії - в Україні чи за кордоном. Детальніше - у наступному сюжеті.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Затримали за збут метамфітаміну

У Кривому Розі затримали накоділка.Сорока шестирічний чоловік збував метамфетамін. Відкрито кримінальне провадження.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Розваги у Народному домі: ГО «Егіда центр» влаштувало акцію для «нових криворіжців»

20-го червня у світі відзначали День біженців. У Кривому Розі нині понад 60 тисяч внутрішньо переміщених осіб. Особливим подарунком для малечі та дорослих став захід у Народному домі, де розміщено пункт прийому ВПО.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Подарували літній настрій: у Покровському районі запросили на свято близько ста переселенців

До Дня біженців організували свято для переселенців у Покровському районі. Запросили близько ста жителів з інших регіонів, які тимчасово мешкають в нашому місті. Дар'я Юзькова розкаже більше про це.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Літо у місті: порятунок від спеки й очікування обіцяних дощів

Замість моря - парки та сквери. Війна внесла корективи у літній відпочинок городян. Як люди переносять спеку та рятуються від неї в умовах міста і якої погоди чекати днями - розкаже Вікторія Добровольська.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Духовна практика і джерело молодості

Сьогодні - міжнародний день йоги. В Україні це свято відзначають з 2015-го. Прихильників такої духовної практики серед українців стає дедалі більше. Про йогу як поезію руху і джерело молодості розпитувала знаючих людей Дар'я Юзькова.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ

Сторінки