24 червня 2022

Брифінг начальника Військової адміністрації Кривого Рогу О.Вілкула на вечір 24 червня

Начальник Військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул – про ситуацію на Криворіжжі станом на вечір 24 червня.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
ЦЕЙ ДЕНЬ. ВИПУСК ЗА 24.06.2022 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
Допомога для Зеленодольської громади: місто підтримує Криворізький район

Що не день, то нові обстріли на Криворіжжі. Цей район нині - серед найбільш постраждалих в Дніпропетровській області. Місто приходить на допомогу Криворізькому району. Підтримка населених пунктів, що потерпають від ворожої агресії, є одним із напрямків роботи Військової адміністрації Кривого Рогу.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Чотири місяці війни: роздуми криворіжців

Стежачи за фронтовими зведеннями, обговорюючи кандидатство на вступ до ЄС, українці дещо менше уваги приділили іншій новині: розпочався вже п'ятий місяць повномасштабної війни. Як минули попередні чотири для криворіжців? Що люди згадують у першу чергу та де шукають позитив? З'ясовувала наша знімальна група.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Непрості історії про війну від переселенців з Херсонщини

Багатостраждальна Херсонщина: Високопілля, Нововоронцовка, інші містечка та села. Окупація, масовані обстріли, гуманітарна катастрофа, відсутність електрики, газу та води. Більшість людей полишають домівки і, тікаючи від небезпеки, направляються до Кривого Рогу. Історії переселенців слухала Вікторія Добровольська.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Купуємо продукти: що з цінами на ринках?

Цінові гойдалки. 4 місяці війни внесли суттєві корективи в ціноутворення. За словами експертів, ситуація змінюється майже щотижня. Правило попиту та пропозиції, вартість пального, походження товару та логістика доставки - усі ці фактори впливають на вартість харчів. Яка ситуація з цінами зараз - у сюжеті Дар`ї Юзькової.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Небезпека харчових отруєнь: поради щодо приготування та зберігання продуктів улітку

Щоліта в Україні фіксують збільшення випадків харчових отруєнь. Найчастіше причина у порушеннях правил зберігання продуктів і приготування страв. Як вберегтися від гострих кишкових інфекцій - про це у нашому сюжеті.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Донецький університет внутрішніх справ: особливості вступної кампанії

На старті вступної кампанії. Донецький державний університет внутрішніх справ готується до набору нових курсантів. Процес вступу до вишу має цьогоріч свої особливості. Сьогодні в університеті був наш Іван Проводов.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Собачий документ: як вивезти тварину за кордон?

За межі країни - тільки з домашнім улюбленцем. Багато українців під час війни були змушені покинути свої домівки та виїхати за кордон. Не забули про братів наших менших і забрали їх з собою. Як наразі вивезти тварину за кордон, які документи необхідні та куди звертатись - запитувала у спеціалістів Дар'я Юзькова.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Заговорити солов'їною: шанувальники української удосконалюють мовленнєві навички

Українська в тренді. Війна змусила багатьох українців заговорити рідною мовою. І це не так складно, кажуть досвідчені місцеві філологи, просто чимало хто боїться. Утім, у благодійному фонді «Хесед Хана» шанувальники солов'їної успішно й безкоштовно долають цей бар'єр. Усі охочі опановувати українську можуть прийти вже наступного четверга. Заняття відвідала Ірина Павленко.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Окупанти викрадають рідних та дітей українських військових, - розвідка

На тимчасово окупованих територія України рашисти викрадають родичів українських військових, в тому числі й їхніх дітей. Інформацію про них вони знаходять в адмінбудівлях чи дізнаються від колаборантів. Про це повідомили в Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
Переселенці можуть знайти роботу на "АрселорМіттал Кривий Ріг". Куди звертатися?

У Кривому Розі для переселенців влаштували зустріч із представниками "АрселорМіттал Кривий Ріг", де говорили про працевлаштування. 

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА

Сторінки