27 червня 2022

З 28 червня ще 56 тисяч криворізьких сімей отримають безкоштовні продуктові набори від міста. Хто і як може отримати допомогу?

У Кривому Розі, в межах міської Програми соціального захисту вразливих верств населення, триває видача безкоштовних продуктових наборів. На першому етапі вже майже 35 тисяч сімей з 22-х категорій отримали таку допомогу.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
Брифінг начальника Військової адміністрації Кривого Рогу О.Вілкула на вечір 27 червня

Начальник Військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул – про ситуацію на Криворіжжі станом на вечір 27 червня.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
ЦЕЙ ДЕНЬ. ВИПУСК ЗА 27.06.2022 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
Страшні екранізації КАТЕГОРІЯ: ТЕЛЕПРОЕКТ "КнижКино"
Акваторія безпеки КАТЕГОРІЯ: ТЕЛЕПРОЕКТ "10 хвилин"
Перелік категорій розширено: продуктові набори від міста отримають ще 56 тисяч криворізьких сімей

Таку допомогу запровадили Військова адміністрація Кривого Рогу і виконком міськради у рамках Програми соціального захисту вразливих верств населення. Продуктові набори видаються безкоштовно.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Хрещений батько-волонтер: 7-місячного Давида з Лисичанська похрестили у криворізькому монастирі

Життя не зупинити. Учора, у День усіх святих землі української, у Свято-Духівському монастирі похрестили 7-місячного Давида з Лисичанська. Його родину на початку червня евакуював з-під обстрілів криворізький волонтер Олег Леонтьєв. Він і став хрещеним батьком малюка. Цю історію розкаже Вікторія Добровольсьска.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Депутати Криворізької райради зібрались на чергову сесію

Зміни до програми тероборони Криворізького району, надання дозволів на користування надрами, передача майна до комунальної власності - ці та інші питання сьогодні розглядала Криворізька райрада. Подробиці - у репортажі Івана Проводова.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Звів рахунки з життям

У Металургійному районі зафіксовано випадок самогубства. Звести рахунки з життям вирішив молодий чоловік. Причини встановлює поліція.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Криворіжця затримали за сексуальну експлуатацію неповнолітніх

Розбещував неповнолітніх, фільмував це на відео та завантажував контент до мережі. Такими шокуючими діями відзначився 28-річний криворіжець. Жертвами зловмисника були діти його ж співмешканок. Під час обшуку правоохоронці вилучили більше ста фото- та відеоматеріалів. Нині чоловік - під вартою без права внесення застави.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Вода для Старої Саксагані: від сьогодні розпочато подачу карачунівської води у річку

Сьогодні у Кривому Розі стартував процес оздоровлення Старої Саксагані. Вже сьомий рік поспіль у в руслО річки подається вода з Карачунівського водосховища. Фінансує проект міський фонд охорони навколишнього середовища.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Плед тисячі сердець: криворожанки претендують на національний рекорд

Криворізькі волонтери планують встановити національний рекорд. Благодійна організація "Центр Хесед Хана" об’єднала небайдужих, які долучилися до акції «Плед тисячі сердець» на підтримку передчасно народжених дітей. Детальніше - Вікторія Добровольська.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Співи сонця і тіні: «Академія руху» завершує творчий сезон

43 вистави - таким видався цей непростий творчий сезон театру «Академія руху». У суботу пластичною драмою «Співи сонця і тіні» за мотивами творів МорІса Метерлінка академіки завершили сезон. Серед глядачів був і наш Іван Проводов.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
У Кременчуку вже загинули 10 людей. Рятувальники продовжують гасити пожежу в ТЦ

 Кількість жертв від ракетного удару по ТЦ"Амстор" у Кременчуку зросла до 10 людей. Понад 40 людей отримали поранення і травми, - повідомив очільник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА

Сторінки